O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Leicester square

Przepisy kuchenne | Blog o przepisach kuchennych

– spytał Gruby Charlie.
– Wytrwałość się opłaci – przeczytała. – A twoje?
– Dokładnie to samo – rzekł. – Poczciwa, stara wytrwałość.
Zgniótł karteczkę w kulkę wielkości groszku i schował do kieszeni.
Odprowadził ją do stacji metra przy Leicester Square.
– To chyba twój szczęśliwy dzień? – zagadnęła Daisy.
– Dlaczego?
– Nie widać ptaków.
I gdy to powiedziała, Gruby Charlie uświadomił sobie, że to prawda. Wokół nie dostrzegał żadnych gołębi ani szpaków, ani nawet wróbli.
– Ale.

Sprzężenie zwrotne.

Czas rozpocząć! Z dala od polityki! Kto jeszcze nie widział, zachęcam do znalezienia chwili czasu (pomiędzy sobotnim Mam Talent, a niedzielnym GP Chin) i poświęcenia jej na seans filmu o Jokerze, tzn. Batmanie. ;)

Do zaś!

*Nie no, jasne że mogłem, najlepiej w Odeonie na Leicester Square! ;) Niestety, zwyciężył prosty rachunek ekonomiczny. ;)

 **Rzekomo, na miesiąc przed rozpoczęciem zdjęć zamknął się w swoim apartamencie, by "wejść w skórę" psychopatycznego mordercy.

...moj kawalek swiata...

> Francuski weekend

Wrrrrrr, wlasnie skasowalo mi sie to co produkowalem przez 15 minut... zaczynam wiec od nowa...

Weekend spedzilem w Ladku, przechadzajac sie po ulicach, tradycyjnie zajadajac sie kremowymi smakolykami w kafejce na Regents Street oraz gdzies w drodze na Leicester Square z Piccadilly. Regent's Street nadal jednak prowadzi w moich rankingach na majlepsze ciacha... oczywiscie w Ladku. ( nie wliczamy w to polskich ani finskich ciach - brytyjskie wypieki nie mialy by szans w konkursie miedzynarodowym, wystawiajac nawet profiterolki... mmmmhmmmm to chyba tu.

henryk blog

Szczerosci, kiedy w tym samym czasie wysylane sa kolejne tysiace zolnierzy do Iraku, Afganistanu, a we wschodniej Afryce miliony ludzi opuszcza swe domy, ucieka przed religijnymi przesladowaniami. Tam tez sie czas zatrzymal, i nikt sie tym tak jak tu nie zachwyca.

Zlapalem taksowke na Leicester Square i pojechalem wprost na spotkanie z przewodniczacym komitetu olimpijskiego, ktoremu przedstawic mialem plany zmiany architektury miasta wraz ze zmianami w komunikacji miejskiej, adoptujac ja do specyficznych warunkow, panujacych podczas tak wielkiej imprezy. Prace ta przyjalem z wielkim.

Wonderland. [1024x768]

Spotkania Film Society sporadycznie, a ostatnio zawitałam na wyświetlaniu filmu "Taking Liberties" i spotkaniu z reżyserem. Nie nudzę się zdecydowanie. W poniedziałek idę do kina na "My Nikifor". Tak. To dokładnie ten sam film o którym myślicie. Grają go w kinie przy Leicester Square w ramach festiwalu filmu polskiego. Strasznie żałuję, że "Dnia Świra" wyświetlać nie będą.

Naszła mnie dziś refleksja następująca: po co ja się zapisałam na kurs języka niemieckiego, jeśli zadań domowych nie robię, gramatyki uczę się tyle o ile, a.

Leicester square london

WASTE NEWS

A ta mnie goni i drze ryja. W końcu stanąłem bo się kurwa ludzie zaczęli jopić. Wziąłem to od niej podziękowałem i poszedłem. Doszedłem do najbliższego śmietnika i wypierdoliłem części i zegarek do kosza. I proso do pubu. Ty, ja kurwa piję London's Pride i ja patrzę a tam kurwa normalnie żebrak podchodzi do tego kosza, wkłada łapę i ja patrzę a on kurwa wyciąga tego Schaffhausena i zaczyna go składać. Składa go, zakłada na rękę i idzie. No stary ja cię pierdolę!!!

.Zadowolenie. W sumie nie wypada wychodzić przed orkiestrę.

Zygmunt siedział jak zwykle najebany w 99. Kurczowo trzymał się szklanki z ginem i spozierał na mnie mętnym wzrokiem.
- No i idę sobie do tego naszego pubu. Idę sobie środkiem Leicester Square. Czujesz kurwa te atmosferę nie? Gra muzyka. Pachnie kebabem. Ludzie krzyczą. No jest kurwa zajebiście. Czujesz ten zapach? No. I idę sobie kurwa. I mijam sobie Odeon. I to drugie pierdolone kino. I ty, ja nagle czuje jakiś brzdęk na ręku. Ty, ja.

OguazArch

Listopad 2007
Grudzień 2007
Styczeń 2008
Luty 2008
Marzec 2008
Kwiecień 2008
Sierpień 2008
Ostatnie wpisy
  • Zyje i mam sie dobrze
  • Po Portugalii
  • Start of the London season, ...
  • Back home after a year!
  • I REM mniej genialny

Gdzie to jest w okolicach Regents Street, ale jest to super funky urzadzony klub ze swietnym jedzeniem (sadzac po zakaskach:-).

Wczoraj bylem tez w 'Yeate's'ie i 'O'Neils'sie na Leicester Square na urodzinach kolezanki (hiszpanskie 'colega' to polskie 'kolega') - przyznam szczerze ze gdyby napisala gdzie idziemy to bym sie dyskretnie wymowil, ale poczatek imprezy byl w Soho, w Waxy O'Connor ktore akurat lubie. Leicester.