21.00 NASZA KLASA – reż. Ilmar Raag, ESTONIA 2007

CZWARTEK 09.10

KILKA.

Arsenal Londyn

Wolnego i zaskoczył Cecha. To nie wszystko. Po dośrodkowaniu, Gudjohnsen trafił głową w okienko bramki Almunii. Henry mógł zostać bohaterem ale nie trafił na praktycznie pustą bramkę z 6 metrów to była 75 minuta.

Szczerze mówiąc powinniśmy wygrać. Stworzyliśmy więcej sytuacji niż Chelsea. Chyba zabrakło nam trochę skuteczności. Ale widać że atmosfera w Arsenalu jest świetna. Henry klapie nawet gdy dostanie złe podanie. Fabregas i Flamini wyrastają na wspaniałych środkowych pomocników. Świetnie grali w zastępstwie Vieiry, który pauzował za kartki.

Ciekawy temat to nasza bramka gdzie zagrał Manuel Almunia, który gra za Lehmanna, który popełnia wiele błędów. Nie sądzę by Lehmann zagrał ten mecz lepiej od Almunii. Manuel nie popełnił żadnego strasznego błędu. Jedyna wpadka to w meczu Rosenborgiem gdzie wypuścił piłkę przy dośrodkowaniu ale i tak wygraliśmy 5:1. Jednakże powinniśmy znależć doświadczonego bramkarza. Zgadzam się, z Wengerem na temat bramki.

W tym meczu zawiódł Reyes, który stracił passę i nie zachwyca. Miejmy nadzieję że obudzi się w następnym meczu się obudzi i coś strzeli.

23:13, pasta22

DARIUSZ

fragment relacji z Gazety Wyborczej :)

W pierwszej połowie Włosi mieli zdecydowaną przewagę. Powinni prowadzić. Niemcy nie oddali celnego strzału na bramkę rywali.

W 63. minuty Niemcy oddali pierwszy celny strzał. Podolski obrócił się w polu karnym i siedmiu metrów strzelił wprost w Buffon. Bramkarz Włoch wybił piłkę. To był pierwszy celny strzał Niemców w tym meczu.

W drugiej połowie Włosi oddali jeden celny strzał - uderzał z dystansu Pirlo - Lehmann nie dał się zaskoczyć.

Dogrywka zaczęła się od mocnego uderzenia Włochów. Najpierw Alberto Girardino był o krok od zdobycia gola - trafił w słupek. Po kilkudziesięciu sekundach z dystansu strzelał Zambrotta - piłka uderzyła o poprzeczkę.

W drugiej połowie dogrywki świetną okazję zmarnował Alessandro Del Piero, który nie umiał oddać strzału sprzed bramki Lehmanna. Chwilę później kapitalną okazję miał Lukas Podolski. Jego uderzenie świetnie obronił Buffon.

W 118. minucie kolejna okazja dla Włochów. Uderzał Pirlo, Lehmann obronił.

Ebi Smolarek i Łukasz Kadziewicz - Onet.pl Blog

Papierze, ale na boisku może być coś innego. Ostatnie sparingi pokazały, że ich obrońcy nie grają najlepiej. Pamiętajmy jednak, iż to były tylko mecze towarzyskie. W turnieju mistrzowskim na pewno będą bardzo dobrze przygotowani pod względem fizycznym i psychicznym" - powiedział 32-letni Krzynówek.

Prognozowane składy:

Polska: 1. Artur Boruc - 13. Marcin Wasilewski, 6. Jacek Bąk, 14. Michał Żewłakow, 3. Jakub Wawrzyniak - 19. Wojciech Łobodziński, 18. Mariusz Lewandowski, 10. Łukasz Garguła (lub 20. Roger Guerreiro), 8. Jacek Krzynówek, 7. Euzebiusz Smolarek - 9. Maciej Żurawski
trener: Leo Beenhakker

Niemcy: 1. Jens Lehmann - 16. Philip Lahm, 17. Per Mertesacker, 21. Christoph Metzelder, 2. Marcell Jansen - 4. Clemens Fritz, 8. Torsten Frings, 13. Michael Ballack, 20. Lukas Podolski - 9. Mario Gomez, 11. Miroslav Klose
trener: Joachim Loew

Stadion: Woerthersee Stadion, Klagenfurt (32 000)
Sędziowie: Tom Henning Ovrebo (Norwegia); asystenci: Geir Age Holen i Erik Raestad(obaj Norwegia), techniczny: Craig Thomson (Szkocja)
Początek: 8 czerwca, 20:45

Z Niemcami Polacy spotkają się po raz 16. w oficjalnym meczu. W dotychczasowych 15. nie wygrali jeszcze ani razu. Polscy kibice czekają na historyczny sukces w Klagenfurcie - na pierwsze zwycięstwo nad.

Grypa666's Blog

Kolonialnych byłym koloniom za eksploatację w okresie kolonialnym […]
* jednym słowem – robił wszystko aby obywatele Libii ale i cała Afryka raz na zawsze odcieli się od oszukańczej demokracji zachodu

A pisał Pan lub jeden z uczestników grypy, że Kaddafi ma żydowskie pochodzenie … Źle mi się zrobiło, jak zobaczyłem Pana z Szubertem w jarmułkahc ) Pozdrawiam

PB: Widocznie pochodzenie ma niewiele wspólnego z prowadzeniem się. Jarmułki: na zdrowie, jedna od zaprzyjaźnionych Albańczyków… druga od prałata…

Dr. Christof Lehmann: Dear Dr. Bein, I have read your article Uranium Weapons Cover-ups and re-published it on my blogg nsnbc. It´s a very good article, congratulations. It is also an issue that is increasingly becoming acute since the prevalence of DU use is increasing.
There were quite a few links in the article that no longer were active, and I have deactivated those who led to error messages and the like.
If you have other article which you consider for publication, by all means do feel welcome to send them to me. With warmest regards — Dr. Christof Lehmann, nsnbc – no spin news by Christof Lehmann at www.nsnbc.wordpress.com

Blog roni1994

-Jak ty to robisz, że oni tak świetnie grają?
-Zadaję im pytanie na myślenie, a to pomaga - mówi Lippi, po czym woła do siebie Nedveda.
-Pavel, kto to jest: syn twojego ojca, ale nie twój brat?
-Eee, proste! To przecież ja!
Wenger zastanowił się chwilę i wrócił na swój stadion. Zwołał wszystkich zawodników i objaśnił im cudowną metodę Juventusu.