O czym chcesz poczytać na blogach?

Legrand

Blog Muzyczny o Tytule Roboczym

„Chrzanić Funeral” i wcale się nie przejmuje, że Ci bardziej zdystansowani dziwnie mu się w związku z tym przyglądają. Młodociany bunt i kontra dla przyjętego porządku spraw, to rzeczy, z których już pewnie wyrósł, ale najwidoczniej nie wszystkim smakuje globalne docenianie po latach znakomitego debiutu Arcade Fire. Nie to jednak najbardziej uwiera – zaskakuje przede wszystkim uwypuklanie podobieństwa, które nie istnieje. Funeral operuje rozmachem i usprawiedliwionym patosem – Teen Dream ujmuje oszczędnością i intymnością. Tam gdzie Butler wzywa do tłumnego powstania, Legrand znakomicie manewruje kameralnym klimatem zwierzeń.

PM: Po dwóch usypiająco nudnych krążkach Victoria Legrand i Alex Scally postanowili nie czekać już dłużej na gwałtowne olśnienie czy nagły przypływ inspiracji;(…)”

W polskim parlamencie zapewne ktoś skomentował by te słowa następująco: Stopień nadużyć jakie pojawiły się w słowach tego Pana jest doprawdy porażający”. Ta seryjna konotacja Beach House ze słowem „nudny” jest tak niebezpieczna jak kłamstwo powtórzone wystarczającą ilość razy. Nie żebym słuchając Devotion czy przede wszystkim Teen.

roznicowka | Just another WordPress.com site

On by roznicowka

Ochronniki przepięciowe typu 1 (klasa B) – pierwszy stopień ochrony. Umożliwiają
przepływ do ziemi prądu w postaci fali 10/350 µs, najbliższej w swej charakterystyce fali prądu udarowego. Właśnie dlatego ochronniki przepięciowe tego typu mają większą wydajność rozładowywania energii. Stosowane w miejscu wprowadzenia zasilania do budynku (rozdzielnica główna) oraz wtedy,
gdy instalacja elektryczna jest narażona na bezpośrednie działanie prądu udarowego

This entry was posted in Ochronniki przepięciowe. Bookmark the permalink.

nosz...niech będzie-po mojemu

Chipsy i ciebie nie poczęstuje...

00:03, evela_87
Link Komentarze (1) »
sobota, 21 lutego 2009
  1. Richard von Krafft-Ebbing, który stworzył podwaliny seksuologii, opisał syndromy „nerwic menstruacyjnych” i utrzymywał, że podczas miesiączki wzrasta nieobliczalność kobiet, skłonność do agresji, samobójstw i przestępstw. 
  2. Henri Legrand du Saulle, przekonywał, że w chwili popełnienia przestępstw większość złodziejek miesiączkowała.
  3. Z badań Lombrosa wynikało, że morderczynie zaczęły zbyt wcześnie miesiączkować, co mogło wywołać psychiczne dewiacje.
  4. Angielscy psychiatrzy Henry Maudsley i Thomas Smith Clouston z kolei twierdzili, że zaburzenia miesiączkowe są następstwem wygórowanych ambicji edukacyjnych kobiet.
21:52, evela_87
Link Dodaj komentarz »
.

HorrorReviews

Poważnej, maestro postanowił połączyć elementy rozrywki z klasycznymi, choć często zapomnianymi motywami kinowymi.
Ten utytułowany zespół występował z największymi gwiazdami z całego świata, goszcząc na takich scenach jak mediolańska La Scala, turyńskie Audytorium Lingotto czy frankfurcka Alte Oper. Kunszt orkiestry docenił m.in. José Carreras, który wybrał ją na swój charytatywny koncert w Pałacu Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich. Poza klasycznym repertuarem muzyki poważnej, artyści angażują się również w projekty związane z szeroko rozumianą muzyką rozrywkową, współpracując m.in. z Maurice Jarre’em, Michael Legrandem, Caro Emerald, Ennio Morricone i Stingiem. Płyta “Perfect Symfonicznie” nagrana z zespołem Perfect, pobiła utrzymujący się do dziś rekord sprzedaży, osiągając w ciągu pierwszych dwóch tygodni dystrybucji status platynowej. Repertuar “Klasyki horrorów” zachwyca nas, muzyków kunsztem kompozytorskim i pełnią symfonicznego brzmienia” – komentuje Joanna Pawlak, skrzypaczka Polskiej Orkiestry Radiowej. „ Nietypowa forma koncertu sprawia, że jesteśmy nie tylko wykonawcami, ale również aktywnymi uczestnikami spektaklu. Takie projekty są rzadkością, dlatego to prawdziwa przyjemność móc uczestniczyć w tak.

Gdy nadchodzi zmierzch, rodzi się miłość nie z tego świata. - bloog.pl

"Próbuję napisać jakieś piosenki do następnego filmu. Nie wiem, czy będzie to możliwe ze względu na mój plan, ale chcę to zrobić. Muzyka to druga część mnie, jedna z rzeczy, które mnie dopełniają i nie chciałbym zostawić tego dla czegokolwiek na świecie. Chciałbym rozwijać się w tym kierunku. To coś, co chcę rozwinąć tak bardzo, jak aktorstwo. Chcę mieć równowagę pomiędzy tymi dwoma sztukami."

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5030713,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Kolejna piosenka z soundtracku

sobota, 03 października 2009 19:04
 Grizzly Bear i Victoria Legrand – “Slow Life”.Podziel.