O czym chcesz poczytać na blogach?

Lego city

Fuckin' Days of the WeekKraków!


Za 2h mam pociąg ....

.....
nie ma jak wyjazd ...
...

przegapiam najbardziej mistrzowy koncert w CDQ trudno....

pawelecc 2002-04-05 12:17:30
skomentuj (0)
............................................................................................

Crackow CITY!


więc jestem...w pociągu melo razem z FENOMENEM....spoko

2,5h jazdy....
to tyle co stanie w korku w centrum Warszawy..

mixtejp Dobrego Chłopaka jest dobrym śmiechem
pawelecc 2002-04-05 18:04:35
skomentuj (0)
.Pomysł..ladne studentki YO
ale nic tam nie umiałem znaleść ...więc pojechaliśmy na szamę.....

URAN B3S generalnei praca jest maxymalnie dojebana ale dlaczego przykryła moja???
pawelecc 2002-04-16 16:05:19
skomentuj (0)
............................................................................................

Klocki Lego!
kurde sentymenty, oddalem mojej mlodszej siostrze 10 kilo moich ukochanych klockow lego...w ramach rozkminek to sie nimi pobawilem zbudowalem pociag..taki z torami i wogole git....

pozatym dzis byl dzien mycia aut...jestem mistrzem w te pucowanie

a i test wozu ojca "to moze ty pij a ja bede prowadzil"...dobra pizda silnik 2.0 to.

juscia.blog

Że w piątek będzie dyskoteka ale niewiem czy iść. Ja to mam problemy :D:D Teraz z innej beczki. Ale co? :D:D sory że nie u wszystkich komentuje ale naprawdę muszę się uczyć. Po półroczu napiszę tutaj jakie oceny dostałam, ale raczej kiepskie :( Oki kończę. Dam tutaj jeszcze jakiś teścik. JuściaKtórą bohaterką z "Sex & the City" jesteś? Test by ::DarthKicia::

skomentuj (5)

referat, dyskoteka.... 2003-01-09 21:36:56

HeY! Coś mnie naszło do napisania nowej notki =] Więc piszę. Jutro raczej pójdę na dyskotekę. Bardzo podoba mi się mój nowy wygląd bloga. I coś pod koniec fajnego dam =].

Divą i takie gumki do włosów z takimi różowymi kostkami :) No i dziś poszłam do szkoły w nowej bluzeczce i mi qmpelka przed lekcjami zrobiła dwa warkoczyki i potem wzieła takimi innymi spinkami i mi je tak fajnie przypieła z tyłu główki, wyglądałam super!! Poszłam godzinkę wcześniej do szkoły na dodatkowy W-F hehe qmpel powiedział że mam fajne klocki lego na głowie :D:D wogóle wszyscy na mnie się patrzyli, potem zdjęłam sobie te spinki które mi te warkoczyki zostały przypięte do głowy. Zostałam w samych warkoczach z różowymi klockami lego :D:D mówili na mnie też PIPI hehe. Chyba mam taki dobry dziś humorek bo matmy nie było a jutro mamy zastępstwo na matmi :) coool!!! Powiedziałam qmpelką że jutro.

somato.e-live

Więc choćby najmniejsze ściemy nie wychodzą a poza tym możemy spotykać się po pół roku i rozmawiać bez zbędnych podchodów, a co jeszcze.. wyrwałem się raz w miasto za sztuką, za 12 pln miałem mętlik w głowie i jedną tylko pracę jako the best. to w csw bo na zachętę nie miałem już sił a szczerze to bardziej nie miałem ochoty się gubić w wielkim city, bo znamy się tylko z okolic dworca, hożej, koszykowej, bartniczej, no jeszcze ujazdowo, autobus 524, 602 i tramwaj 25.. to zdecydowanie za mało na walkę z rozkładami tras, to zdecydowanie za daleko aby spokojnie bujać się za 2,40 w dowolną stronę.. oczywiście spóźniłem się na pociąg i miałem jak już prawie zawsze godzinę na zajęcie się czymś w.Nabraliśmy wieku pojawiały się takie już i poważniejsze, że z jednej strony to do ołówka ale i do atramentu z przeciwnej., chińska myśl techniczna w służbie bratniemu krajowi, młodzież chrl jednoczy się z młodzieżą prl, wszyscy nawzajem się jednoczą, i są już zjednoczeni aż fuck. żyliśmy wtedy w specyficznej świadomości, liczyły się klocki lego, rower i pistolety,. dziewczyny do pewnego momentu musiały być bo każda była siostrą kogoś i jak już rodzeństwa dwójka, klasyczny rozrost rodzinny - synek i córeczka, jak już taka dwójka najlepsze pierwsze życie spędzić miała pod własnym blokiem chcąc nie chcą musiała wejść w to pierwsze życie zgodnie, tak więc podział na płeć nie istniał.

akhia ownlog archiwum

Robię za pomoc przy wszelkiego rodzaju sprzętach. To na mnie spada wina gdy coś się zepsuje. To ja mam wtedy to reperować.
Ale przecież M.* da się lubić :P
* Ja i tak mam nazwisko po tatusiu, czyli Z., ale w końcu to rodzina. Babcia jest M., Mama jest M., Chomik jest M., a ja odstaję i Z. jestem :P

Listening to: Vangelis 1492 - "City of Isabel"

***

5 / 7 / 2004

Muzyka?
Aż wstyd się przyznać, ale moja kolekcja płyt ogranicza się do wydanych nie wcześniej.

Ładnej. Piksel po pikselu przeze mnie. Żeby im pokazać, co to strona domowa. A nie ich marne namiastki. Życzcie powodzenia. Czekam na mewę twórczą.
PS. Terapia wciąż. Nie wiem po co, ale jest. A ją zabańkowali. A ona jest najlepszym przykładem na zdradliwość i wredność giegie. A ona gra w moje demka. I w Barbie reżyser filmowy. Za to ja mam Lego loco. Enjoy!
Można powiedzieć, że wakacje zorganizowane. 1 sierpnia w samochód i 7 godzin. Już się przygotowuję psychicznie.

***

25 / 7 / 2004