Tagi: Legia Warszawa PZPN Ultrasi Żyleta
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 06 marca 2011
.

Witam w moim piekle - sedzinapilkarska

Prezent zrobiła mi Legiunia w Dzień Kobiet :( Pierwsza połowa była nijaka jeśli chodzi o grę. Na dodatek moja Drużyna przegrywała 1-0. W drugiej połowie ruszyła do ataku i już po strzale Czereszewskiego było 1-1. Później atakowała już tylko praktycznie Legia, co przypieczętował Kucharski zdobyciem bramki na 2-1. W ostatniej minucie meczu Piotr Dubiela z rzutu wolnego wyrównał na 2-2. Ale piłka jest niesprawiedliwa :(

sedzinapilkarska 2002-03-08 21:24:08

oczekiwanie.... 2002-03-15 07:40:42

LEGIA-Wisla
LEGIA-Wisla 1-0!!!!!!!!!
Mamy lidera!!!!!!!!!!!!
Bylo swietnie!!!!opisze wszystko po powrocie, teraz wole zajc sie czyms-kims :))innym...;-)*

LEGIAAAAAAAAAAA WARSZAWA!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Bramke strzelil Bartek Karwan :)))))))

sedzinapilkarska 2002-03-15 23:11:26

Wróciłam!!!
Uff...no i jestem z powrotem. 3 cudowne dni!!! Zacznę.

Legia Jest – Blog Sympatyków Legii Warszawa

Podoba mi się tytuł w dzisiejszej Wyborczej: “Rybus – skąd się wziął kolejny supernastolatek w Legii”, pokazujący iż klub ten w opinii publicznej staje się powoli istną kuźnią talentów. Legia postawiła na wynajdowanie perełek (to zadanie Jóźwiaka który wychwycił zarówno Rybusa jak i Borysiuka przed sezonem) i ich szkolenie (rola m.in. Jacka Magiery). W uzupełnieniu solidnym “cementem” w postaci doświadczonych graczy typu Rogera czy.

Odpowiedz
  • Czy ten blog jeszcze jest uaktualniany? Kiedykolwiek? Robię listę stron o Legii Warszawa…

• Artur Boruc

Zawsze sie z nimi utorzsamiał  Boruc to Prawdziwy były Piłkarz Legii  i  jednocześnie  Kibic  w niektórych meczach Artur pokazuje znak Legii Skąd pochodzi i że jest jej kibicem :D (L) Poniżej Kilka zdjęc  o To własnie Artur Na Meczu wisła Płock - LEGIA WARSZAWA WŚRÓD KIBICÓW (L)

02:31, lukasz89j