O czym chcesz poczytać na blogach?

Legacy of kain

Blog Upioras

Trzymającą laskę. Wódz również miał nieco inny pióropusz.

"Młody Kain  "

Jedna z moich ulubionych postaci serii gier"Legacy of Kain", tym razem w wersji z "Blood Omen 2". Miałem dodać w tle Filary Nosgoth (Pillars of Nosgoth), lecz zapomniałem. Kain jest przywódcą klanów.

Blog thevampires123

Jego żar jakby temperatura była 10 do 20 razy wyższa niż w rzeczywistości, mogą się jednak poruszać za dnia o ile nie dopuszczą do padania światła na skórę. Kain z Legacy of Kain, był tak potężny, że światło nie robiło mu żadnej szkody. Cassidy z Kaznodziei pod wpływem światła ulega natychmiastowemu oparzeniu (czasem też utracie kończyn), a po.

kersen blogas zioooooom

W świecie elektronicznej rozrywki oddziały w postaci np. gąsienicowych pojazdów TIE Crawler (myśliwce TIE Fighter przerobione na czołgi).

Komentarzy: 14 Heroes of Might & Magic V 2006-02-16 Klapie, jaką okazała się cześć poprzednia Tomb Raider: The Angel of Darkness, produkcję tejże powierzono zespołowi developerskiemu Crystal Dynamics, producentowi takich gier jak Legacy of Kain: Blood Omen 2, czy Legacy of Kain: Defiance.

Autorzy tej części zdecydowanie zrywają z koncepcją gry zaproponowaną w The Angel of Darkness, dając w zamian rozgrywkę.

Tomb Raider-Fanclub-Anniversary-Legend i inne - bloog.pl

Wypłyń i odnajdź korytarz bez sufitu (ale i tak nie możesz popłynąć do góry), który zaprowadzi cię do kolejnego batyskafu i wraku łodzi na dnie – wpłyń tam i poszukaj Spear of Destiny. Po skończonej animacji od razu zapisz grę. Szybko wypłyń z łodzi i popłyń w stronę widocznego obok batyskafu szerokiego korytarza – tu prąd zaniesie cię wprost.(granatnik) zawsze wychodzi z opresji obronną ręką. Pora sprawdzić czy inny producent (Gra powstała pod szyldem grupy Crystal Dynamics, znanej przede wszystkim z serii Legacy of Kain) poradził sobie z ogromną presją, ciążącą nad tym tytułem.

No power in the 'verse can stop me

Rzuconych przez los na trudną ścieżkę, którą próbują jednak kroczyć z godnościa.

EDIT
ODPOWIEDZI:

#1 Morrowind
#2 Blood Omen 2: Legacy of Kain
#3 Disciples 2
#4 Baldur's Gate 2
#5 Fallout 2
#6 Vampire: The Masquerade - Redemption

Voila.
agent--orange 2006-06-03 19:47:11
.