O czym chcesz poczytać na blogach?

Leeds manchester

Manchester United Blog

Ubiegłego wieku z rozmachem przebiły się do podstawowego składu i zostały legendami klubu z Old Trafford. Dzisiaj, zajmiemy się Paulem Scholesem, oraz znienawidzonymi przez Liverpool – braciami Neville.

Pierwszym przystankiem dzisiaj, będzie wieloletni obrońca Manchesteru United, charyzmatyczny – Gary NevilleGazza urodził się 18 lutego w Bury, w pobliżu Manchesteru. Jest drugim po Ryanie Giggsie najdłuższym piłkarzem grającym w drużynie Czerwonych Diabłów. Pierwszy mecz w pierwszej drużynie rozegrał w 1992.

Torpedo Moskwa. W 1993 roku podpisał profesjonalny kontrakt. Przez prawie dwadzieścia lat kariery zdobył m. in. osiem mistrzostw ligowych,  raz mistrzostwo Europy,  trzy razy Puchar Anglii. Gary znany był ze swoich ekscentrycznych celebracji, po wygranym meczu z największymi wrogami United: Leeds, City i Liverpoolem. W latach 2007-2010 miał wiele kontuzji, co wykluczyło go z podstawowej jedenastki. Oddał opaskę kapitana Nemanji Vidić’owi, a w lutym 2011  zakończył piłkarską karierę, co spowodowało smutek wielu kibiców United. Kariery Gazzy nie da się właściwie.

treflgdansk.blog

"gwiazdą". Nie zmienia to jednak faktu, że moim zdaniem póki co drużyna sobie radzi i pewnie radziłaby dalej bez Serba. Tak, czy owak, ciepło przywitam go w Gdańsku wraz z resztą kibiców w hali.

Tymczasem pozostaje w lekkim szoku po meczu FA Cup, Manchester United - Leeds. Z naszym odwiecznym, jednym z najbardziej zwaśnionych zespołów przegraliśmy dziś po raz pierwszy od 1981 roku 0:1 na Old Trafford, a zatem i odpadliśmy. Wow. Jak odpadać, to przynajmniej z historycznym smaczkiem. A co!

Choinka dalej mieni się lampkami, z sylwestrowych balonów nie zeszło jeszcze powietrze (!). Obok mnie stoi cała taca chrustów (lub faworków - jak kto woli). Ale najlepsze jest to, że popijam gorącą herbatę z mojego ukochanego, czerwonego, manchesterowego kubka. Cały dzień czekam na tę chwilę i na tę godzinę, codziennie.

Telewizja jest fenomenem. Dzięki dziwnej technologii mogę zobaczyć, jak strzał Pedra broni Palop. O, właśnie spróbował drugi raz i trafił do bramki. I jak zwykle, Barcelona, 70 minuta,.

Wybieram.pl

Usprawnią montaż:

1. Klip do 10 sekund.
2. W miarę czysty i wyraźny dźwięk.
3. Kadr portretowy (popiersie)
4. Informacje wymagane przez "formę" to: IMIĘ, GDZIE JESTEŚ, GZIE ZAGŁOSUJESZ I DLACZEGO.
Przykładowe zdanie: "Michał. Jestem w Leeds - zagłosuję w Manchesterze. Bo chce mi się wracać." albo "Ania. Studiuję w Amsterdamie i tu zagłosuję. Bo mam blisko."

Jeśli wiecie, że ktoś z Waszych znajomych przebywa za granicą i ma zamiar głosować, przekażcie info o akcji!

Ivo Krankowski (Nancy, Francja).

I thought I was doing well, but I just want to cry now... - Onet.pl Blog

Na monitor.
Bartek prychnął, zabierając laptopa z zasięgu rąk siostry.
- Twoja? Chyba niewiele zostało z przyjaźni…
    Dziewczyna nie odpowiedziała.
    Nie widziała Weroniki Wasilewskiej od roku. Czyli od czasu, gdy ta wyprowadziła się do Leeds. Tak, dokładnie w tym samym czasie co Bartek.
- To nigdy nie była prawdziwa przyjaźń… - powiedziała Noemi.
    Tym razem to Bartek wzruszył ramionami.
Weronika. Nika… Zawsze ze sobą konkurowały. We dwie przyjaźniły się z Kubą. Byli lożą.Najlepiej słuchaj muzyki tak jak Emka. A potem gdy zapowiedzą samolot, nie pomyl autobusów.
- Balice – Heathrow! – zawołali przez głośnik, a Em wstała ze swojego plastikowego, cholernie niewygodnego siedzenia, modląc się, by tłum ni porwał ja w kierunku samolotu do Manchesteru.
Kiedy Noemi już znalazła się w samolocie zajęła miejsce przy oknie… Jedno trzeba przyznać – umiała się przepychać jak nikt!Niestety, kiedy już usiadła zauważyła, że przed nią i za nią siedzą dzieci. Dzieci mają w zwyczaju rzygać, ślinić się,.