O czym chcesz poczytać na blogach?

Led zeppelin kashmir

Blog spadaaj

Spodobała jest Stairway to Heaven uznawana za jedną z najlepszych piosenek na świecie. Kolejnymi piosenkami godnymi wysłuchania są : Whole lotta love, All my love, Good times bad times, In the evening,  You shook me, Rock and Roll, Kashmir, Ten years gone. Ale reszta piosenek też jest niezła. 
Led Zeppelin wydali 9 albumów z czego jeden już po rozpadzie zespołu, ponieważ kontrakt podpisany z wytwórnią zobowiązał ich do tego. 
Może powiem dlaczego rozpadł się zespół, chociaż jeśli ktoś.

bajm beata - Onet.pl Blog

W trasy. Ludzie uważali mnie za szaloną, nieodpowiedzialną. A Kasia była szczęśliwa - w zielonych oczach Beaty zapalają się radosne iskierki. Dziś Katarzyna Pietras jest absolwentką dziennikarstwa w Warszawie, śpiewa w zespole Kashmir. I jest najbliższą przyjaciółką Beaty. - Muzyka była jej wyborem. Nie ingerowałam w tę decyzję - mówi artystka. Druga córka, Agata, na razie uczy się w gimnazjum. - Między mną a dziewczynkami jest prawdziwa więź..Pierwszą jej pasją był taniec (i jest do dziś). Pod koniec podstawówki, wraz z dyskotekami, pojawiła się fascynacja muzyką. - Pociągały mnie różne klimaty. Od Niemena i Grechuty, których słuchało rodzeństwo, po Breakout, Led Zeppelin, Józefa Skrzeka i SBB - coś innego, niż lansowano w radio. W liceum zaczęła myśleć o śpiewaniu. - Wiedziałam: człowiek powinien robić to, co kocha. Śpiewałam wtedy w kilku lokalnych zespołach. Między innymi z.

A m e r i c a - My road accross Life..

Lotta Love", "Since I've Been Loving You" i "Stairway To Heaven".

Muzycy nagrali także razem: płytę "House of The Holy" - z przebojami "The Ocean", "D'yer Mak'er" i "No Quarter", album "Physical Graffitti" - z utworem "Kashmir", płytę "Presence" - z kompozycjami "Achilles' Last Stand" i "For Your Life" oraz płytę "In Through the Out Door". Zespół rozpadł się w 1980 roku po śmierci Bonhama. Po jego śmierci ukazał się jeszcze album "Coda". W.Po raz pierwszy.

W przyszłotygodniowej premierze w Londynie mają wziąć udział wszyscy żyjący członkowie zespołu. Przy okazji odżyły spekulacje, czy zdecydują się oni na jeszcze jeden występ na scenie pod szyldem Led Zeppelin.

"Niczego nie można być pewnym. Być może kiedyś wystąpimy jeszcze razem. Jeśli wszyscy poczujemy, że to dobry pomysł... Nic nie wiadomo" - powiedział enigmatycznie John Paul Jones, klawiszowiec i basista.

Led Zeppelin

Lotta Love
Communication Breakdown
C'mon Everybody
Something Else
Bring It On Home

Dysk2
Immigrant Song
Black Dog
Misty Mountain Hop
Since I've Been Loving You
The Ocean
Going To California
That's The Way
Bron-Y-Aur Stomp
In My Time Of Dying
Trampled Underfoot
Stairway To Heaven
Rock And Roll
Nobody's Fault But Mine
Sick Again
Achilles Last Stand
In The Evening
Kashmir
Whole Lotta Love

Utwory wykonane w nowojorskim Madison Square Garden w lipcu 73 roku, które nie zostały wykorzystane na filmowym zapisie koncertowym The Song Remains The Same - jedynym dotychczas wydanym materiale filmowym, dokumentującym występ Led Zeppelin na żywo. Do innych perełek należą niezwykle rzadkie wystąpienia telewizyjne grupy, w tym materiał zarejestrowany przez telewizję duńską w marcu 1969 roku, klipy promocyjne, wywiady telewizyjne, materiał pozasceniczny, a.