O czym chcesz poczytać na blogach?

Led zeppelin black dog

Gee's B.L.O.G.

Teraz przytoczymy owe teksty przez nią napisane, w sumie to jeden tekst. Oto on: Cypress Hill to najbardziej oryginalna formacja w świecie hip-hop'u. W skład grupy wchodzą dwaj MC ( B-Real i Sen Dog), DJ (Muggs) oraz perkusista (Bobo). Grupa narodziła się w Los Angeles wiosną 1988 roku ale chłopaki z pochodzenia są Latynosami. Od lat sprzedają imponujące ilości płyt. dotychczas.W sentymencie jakim członkowie grupy darzą rock'owe grupy z lat siedemdziesiątych. Muggs wyjaśnia - " Jest tego wiele w image'u Cypress Hill.
Wiele z tego przyszło z takich grup jak Led Zeppelin i Black Sabbath. To właśnie dlatego tak jest - szkielety, czaszki, mrok i to wszystko." Cypress Hill jest zespołem o niepowtarzalnym
charakterze, a mieszanka przygotowywana przez czterech.

I'm too perfect for being with anybody!

Się do Led Zeppelin [wokal troche mi nie „siedział”, ale to już się zmieniło]...Poczułam wreszcie to co powinnam czuć. Jakoś sprowadziła mnie do tego piosenka „Black dog”...eh, ah, jakże można wzdychać przy takich niezłych utworkach. Jestem pełna zachwytu i zauroczenia. Ale to normalne chyba.

Dodam, ze dzisiaj robiłam slajd, który jest.

BLOG trochę inaczej

Niewtajemniczonych - jest to ogólnie rzecz biorąc koncert Led Zeppelin w Nowym Yorku, materiał ukazał się na płycie (ten sam tytuł), ale są różnice między filmem a CD - min. na CD nie ma "Black dog" i "Since I've been loving you" - nie wiem dlaczego, bo błyszczą sobie pięknie ooch) - no ale ja LZ lubię posłuchać zawsze, choć i innym polecam ogólnie.
P
inaczej.

FightForMore

W zespole'. Muszę przyznać, że fajna sprawa.

Na co dzień słucham raczej cięższej muzyki. Do klasyków mojej playlisty zaliczają się 36 Crazyfists, Killswitch Engage, Deftones, Dog Eat Dog, The Offspring, The Ramones, The KIllers. Choć nie wszystkie zespoły można zaliczyć do grona 'ciężkich', to taka playlista zazwyczaj mi odpowiada. Muszę tu zaznaczyć, że.

Muzyka

Z muzyką miałem wiele wspólnego od najmłodszych lat życia. Zarówno mój ojciec jak i matka słuchali wykonawców takich jak Led Zeppelin, Black Sabbath, Pink Floyd, The Beatles, Aerosmith, ZZ Top, AC/DC. Gdy miałem z osiem lat po raz pierwszy usłyszałem The Offspring. Całe moje życie właściwie kręci się wokół muzyki.