O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Led zeppelin

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Utworze "Comfortably Numb" Pink Floyd zostało uznane za najlepsze w historii muzyki.
Na drugim miejscu uplasowała się solówka z piosenki "Sweet Child O' Mine" Guns N' Roses, a na trzecim "Freebird" grupy Lynyrd Skynyrd. Co ciekawe, klasyk Led Zeppelin, "Stairway To Heaven", znalazł się dopiero na szóstym miejscu.

Ankieta została przeprowadzona przez brytyjskie radio Planet

Oto pierwsza dwudziestka najlepszych solówek gitarowych:

1. Pink Floyd.

Johnkelly - bloog.pl

Która to wybuchła na cały świat.
300 milionów sprzedanych płyt na całym świecie mówi samo za siebie - led zeppelin to grupa wielkich muzyków, którzy byli w stanie przekonać do swojej muzyki setki tysięcy ludzi. Co ciekawe, zespół led zeppelin to poniekąd dzieło przypadku, gdyż założyciel led zeppelin czyli znany wielu Jimmi Page wręcz musiał( po odejściu dwóch członków zespołu ), wręcz na siłę dołączyć jakiś muzyków do swojego zespołu The Yardbirds aby.

Led Zeppelin

Utwory wykonane w nowojorskim Madison Square Garden w lipcu 73 roku, które nie zostały wykorzystane na filmowym zapisie koncertowym The Song Remains The Same - jedynym dotychczas wydanym materiale filmowym, dokumentującym występ Led Zeppelin na żywo. Do innych perełek należą niezwykle rzadkie wystąpienia telewizyjne grupy, w tym materiał zarejestrowany przez telewizję duńską w marcu 1969 roku, klipy promocyjne, wywiady telewizyjne, materiał pozasceniczny, a nawet.

A m e r i c a - My road accross Life..

Dzienne po raz pierwszy.

W przyszłotygodniowej premierze w Londynie mają wziąć udział wszyscy żyjący członkowie zespołu. Przy okazji odżyły spekulacje, czy zdecydują się oni na jeszcze jeden występ na scenie pod szyldem Led Zeppelin.

"Niczego nie można być pewnym. Być może kiedyś wystąpimy jeszcze razem. Jeśli wszyscy poczujemy, że to dobry pomysł... Nic nie wiadomo" - powiedział enigmatycznie John Paul Jones, klawiszowiec i basista zespołu.

Led zeppelin iv

Blog olus

Informację o możliwości zakupienia tych pozycji w promocyjnych cenach, w internecie rozpętała się prawdziwa burza...

Sprawy potoczyły się swoim biegiem... Dziś można się w IV Rzeczpospolitej poczuć jak za okupacji, kryjąc się z własnymi poglądami, i ubierając książki "promującego pederastię" Gombrowicza w okładki książek Jana Dobraczyńskiego...Jakiś wyczuwalny rdzeń muzyczny pozostaje i w pewien sposób określa dany gatunek. Obecnie brakuje takich geniuszy rocka (ew. jego pokrewnych form) jak The Doors, Pink Floyd, Deep Purple czy Led Zeppelin... Jak Twoim zdaniem wygląda kondycja ówczesnego rocka, czy metalu? Co Twoim zdaniem łączy metal i rock, poza gitarowym brzmieniem? Podyskutuj na forum w temacie

If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and then make a change ♥ - Onet.pl Blog

Bardzo wcześnie. Zwykle wypada między 22 marca, a 25 kwietnia. Skąd ta zmienność? Długo trwałydyskusje nad tym, kiedy mamy obchodzić święto. W końcu w IV wieku ustalono, żetermin Wielkanocy będzie przypadał na pierwszą niedzielę po wiosennej pełniksiężyca. Tak więc:

Które najbardziej Ci się podobają?

C: Hmmm....no to może kilka zespołów: Metalica, GunsN' Roses, Led Zeppelin, Coma, Happysad, Fall Out Boy.

P: Jak wcześniejwspomniałaś grasz na gitarze. Jakich uczysz się.