Komentarzy: 0 Prezesi 2007-05-23 Prezesi Lecha

(1 maja 1930) Klub Sportowy Kolejowego Przysposobienia Wojskowego Poznań Dworzec
(16 marca 1945) Kolejowy Klub Sportowy Poznań
(1 września 1948).

Waldas luta z całej edy

ocena /skala ocen 0-5/ meczu = 2

Rywale godni siebie. Podbeskidzie grające swoją 1 ligową walkę i piłka górą na dobieg. Polonia, patrz sposób Zielińskiego z Lecha.Czyli szaro, chaotycznie, niby do przodu ale tak jakby bokiem. No i "zaawansowanie techniczne" pozwalające na pudła z 2-3 metrów (Cani). Paradoksalnie ten Pan zdobył 2 bramki i pozwolił wygrać bezbarwnej Polonii.
Kontekstu wypowiedzi autorów cytuję większe fragmenty opatrując je komentarzem.

Cytat 1.

"To jest obecnie największy problem poznańskiego Lecha. Ta fatalna seria trwa już od 386 minut. Ostatnio tak długi okres bez zdobytej bramki przytrafił się poznaniakom na początku sezonu 2004/2005 za kadencji Czesława Michniewicza. Wtedy było to 316 minut........
.

GKS Bełchatów - Onet.pl Blog

Messa tak samo

Podobnie jak pierwszy zespół GiEkSy i w tych samych warunkach atmosferycznych młodzieżówki Lecha Poznań i Messy zremisowały we Wronkach 1:1 (1:1) w spotkanie 20. kolejki rozgrywek Młodej Ekstraklasy. Bramkę dla podopiecznych trenera Bartoszka zdobył w 35. minucie Bartłomiej Bartosiak. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze w drugiej minucie.

hiphop-kolejorz-zycie

Miasto i cały region ,sport,
czysta gra twarze bledną.Bo znów gorąco pod naszą bramką,
bronimy,gramy z kontry ,lewą flanką.W środku jest Reiss jak zawsze na miejscu,zimna krew ,strzela, jest! Piękne chwilę zwycięża Lech .Serpentyny poszły w niebo, niebiesko-białych dzisiaj niebiosa strzegą .Gramy fair bez agresji to tylko sport niech zawsze wygra lepszy gramy o sławę gramy o dwie korony o honor puchary i światowe stadiony,o najwyższą pozycję ,cały.