O czym chcesz poczytać na blogach?

Lcd soundsystem

O! A co to!?

01:47, oacoto
Link Komentarze (3) »
piątek, 07 maja 2010
LCD Soundsystem - Drunk Girls

Tagi: drunk girls LCD Soundsystem this is happening
11:54, oacoto , Piosenka na dziś
Link Komentarze (2) »
czwartek, 06 maja 2010

dzwiekplusobraz | Pożeramy teledyski

Żarciki i teledyski dobre na każdą porę dnia? Think again.

Kanye West – Flashing lights (2008)

UNKLE – Heaven (2009)

LCD Soundsystem – Drunk girls (2010)

Na koniec piątej części przeglądu Jonze’a trzy klipy stworzone w duetach, po trzyletnim urlopie od teledysków. Różnie bohaterowie lat 90. radzili sobie w czasach Youtube’a, najczęściej jednak mocno.

Lakai oraz kapitalna synchronizacja dźwięku i obrazu wraz z kolejnymi, karkołomnymi i wybuchowymi ewolucjami. Dobrze napisał pewien internauta w komentarzu: na tym polega właśnie sztuka. Wreszcie Drunk girls to zapis dzikiej imprezy, jaką członkom LCD Soundsystem urządziła grupa wściekłych pand. Biedni muzycy, zwłaszcza Nancy Whang, dzielnie znoszą kolejne sadystyczne zabawy wymyślane przez zdziczałe ‘zwierzaki’ – zobaczcie, jak tradycyjnie niewzruszony i chłodny jest.

MUSIC BY SEROO

Projektu, którym dowodzi amerykański muzyk i producent James Murphy. Mimo, że na płycie uświadczymy tylko 9 piosenek, to trzeba przyznać, że są one doskonale dobrane. Brzmią świetnie. Dance Punk dawno nie był taki dobry. Szkoda tylko, że to prawdopodobnie koniec kariery LCD Soundsystem.

7. The Black Keys – Brothers

Silne, mroczne, gitarowe brzmienie. Dobre teksty. Blues Rock w pełnej okazałości. Wszystko bardzo dobrze współgra ze sobą. Grupa wykonała kawał solidnej roboty. Zasłużyła na słowa pochwały..

Silly means that my time is good - czerwina.blog.pl || ver. 13.0

Pomyśleć, że Małgorzata Karolina Piekarska swoim felietonem napełniła mnie strachem przed uzywaniem słowa nuda i mówieniem, że się nudzę. Bo przecież inteligentni ludzie się nie nudzą.
Dyskusja o mieleniu mp3 mnie nie dotyczy. z roku 2005 przesłuchałam Bloc Party, LCD Soundsystem i jedną płytę Bright eyes. I może coś jeszcze.
Dotyczy mnie jeden kompleks, ale po zaliczeniu egzaminów nie czas by mówić o nim.
Ponieważ kocham Ruperta włączyłam Chikinki. Pisałam już coś o ustach wokalisty?
Czemu jak sie mieszka w Japonii to.

/a pulse to stabilize/a body to deodorize/

Strona główna

i'm medicated how are you?

nie znoszę imprez, kiedy zaraz po przebudzeniu nasuwa się tekst do 'too much love' lcd soundsystem. po prostu nie znoszę. jedno z najmniej przyjemnych uczuć. no i nie znoszę poszukiwania koleżanek o 1.00 am w lesie.

poza tym byłem w krakofskiej sztuce na monachium. zaledwie dobry film. o co tyle hałasu? być może wrażenia byłyby lepsze, gdyby nie.