O czym chcesz poczytać na blogach?

łazy

paulkaieffa.blog || druga strona odpowiada:D : SZA....:D

Widzieliście??:D
Systematycznie wzrasta w gminie ilość wsi podłączonych do sieci gazu ziemnego. W ostatnich latach wybudowano 33.8 km sieci gazowej w 12 wsiach (Łazy, Jeziory, Gołąbki, Dminin, Gołaszyn, Ryżki, Czerśl, Gręzówka, Podgaj, Wólka Świątkowa, Krynka, Role), do której podłączono 483 gospodarstwa. Przez gminę i miasto Łuków przebiega gazociąg wysokiego ciśnienia Gończyce-Łuków-Siedlce. Wsie Łazy, Jeziory, Gołąbki i Dminin zasilane są w gaz z miejskiej sieci gazowej poprzez stację redukcyjno-pomiarową w Łukowie


ooo ale bajer....:o
oto łazowskie przedszkole :> .. na którym tyle się działo.... 8) ;(na sportowo.. :D
Jeśli chodzi o piłkę nożną to organizatorem zawodów w tej dyscyplinie jest Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, który koordynuje i prowadzi zawody mistrzowskie w klasie „A” (odpowiednik VI ligi piłki nożnej) oraz w klasie „O” (odpowiednik V ligi piłki nożnej).
Drużyna „ŁKS” Łazy z dużym powodzeniem występuje w tej klasie rozgrywkowej od sezonu 1999/2000.

..whatever...:>

Wiele klubów.

amicitia blog

Tylko i wyłacznie) i siedzielismy. Pewien przemiły mężczyzna grał na wiolonczeli (?!) , po czym ze wzruszenia sie popłakał. Później wdał sie w rozmowe z nami i ( ach co za gest!) kupił nam wino za 20 zł. Mimo swojej ceny okazało sie wstretne ( no tak -wytrawne).
Ezok i Daria nabijali sie - z czego-nie wiem. Ich zapytajcie. Ja zostałam ugroziona przez nie jadowitą (szczescie?) odmiane Paluchów. Później stałam sie niedoszłą ofiara złodzieja skarpetek z reniferami.(ijeee ty masz buty na rozporki!! AA!! ty masz skarpetki z reniferami!! Sciagaj je!!..taa).W drodze powrotnej zgubiłam korek z wina który tak dzielnie zdobyłam (siegajac ręką pod stół)-pech.
Dwa dni później odwiedziłyśmy Mechtal City.Najpierw -park (te 7 drzew na krzyż )później -domek i mała przyjemnosc (heh) moja,Kasi i Cebuli. Wszystko było by ok gdyby nie molestowanie pewnej przez pewne.No cuż-ojki jadioaktywne zapanowały nad sytuacją.
2 dni później-środa- Daria i Aga spedzily ją na Katosach,Kasia na Mechtalu.Kasia mówi że było zajebiscie-niech to tu opisze. Aga mowi ze fajni ludzie grają na Staromiejskiej.Daria ze..nie wiem.
Finito

Agnieszka
amicitia.

STARACHOWICE I ŚWIĘTOKRZYSKIE

Socrealizm w swych początkach bardzo mi się podoba. Na zdjęciu „przejście w bloku” jako charakterystyczny element dla tego okresu architektury. Jak widać miejsce nie zostało jeszcze odnowione więc detale są widoczne.

 

Typowy obrazek z życia osiedla. Kobieta przechodząca po pasach namalowanych na ul. Majówka, będącej główną ulicą osiedla.

Pawilon handlowy na rogu ulic Lipowej i 9 maja. Fajne skośne dachy.

Blok przy ul. Kopalnianej, jeszcze w starej szacie. Obecnie po pokolorowaniu już tak ładnie nie wygląda, ale czy to jeszcze Majówka?

Blog Thierry11

Komentarzy: 7 Nic Ciekawego 2006-09-08 Dziś wstałem,umyłem się weszłem na kompa i grałem potem ubrałem sie i przyszedł po mnie Dawid poszliśmy do szkoły ok.10.00.Jak już doszliśmy to zauważyliśmy Bartka który na nas czekał ,poszliśmy do skzoły i zaczelismy grać w pingla ale długo nie pograliśmy bo nas okrzyczała pani sekretarka..Poszliśmy na świetlice i tam spotkalismy Kamila i z nim zagralismy w kalambury ,nie dokończyliśmy bo zadzwonił dzwonek... poszliśmy na lekcje i weszła p.Ola i zaczeliśmy anglik.. Potem same nudy jedyne to ze sie bawilismy na przerwach w chowanego.. Jak przyszłem do domu zjadłem i pojechałem z Bartkiem,Dawidem,Radziem,Karolem i Kamilem na ryby,tam byliśmy z 1 godz. i zoorganizowaliśmy zawody, na pierwszym miejscu Kamil, na 2 Ja,na 3 Bartek.Potem Wróciliśmy do domu i mielismy sie spotkać na chuśtawkach o czywiście wszyscy byli tylko ja nie do piero potem doszłem pobawilismy się.

'Strzelam słowami jak morderca. Pomiędzy myślami przedzieram się do serca...' Oceny by Panna N. - Onet.pl Blog

W sumie masz 21 punktów, co oznacza ocenę dostateczną. Musisz trochę popracować, a będzie naprawdę dobrze. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 

Pisałam, że nie wiem, czy ocena pojawi się w tym tygodniu, ale nie wiedziałam, że ocena tego bloga tak łatwo mi pójdzie ;). A więc może jeszcze w tym tygodniu ocenię trzeciego bloga. Pozdrawiam.

Wienc do niego strzeladź pomyslami.wiedzailam ze dyrek lubio slodycze dlatego:
- Musy-świntusy!
Brak reakcji, sprubowalam inaczej!
- fasolki wszyskich smakuw Bertiego Bota!
ruwnirz brak reakcji
- Cukrowe piuro!
nie poruszyl siem
- cekoladowa rzaba
wqrwiona kopnelam go w morde i kszyknelam;
- Cytrynowe drobsy
gargulec osunoł siem i pokazal mi schody.
Miał już dość tych błędów, więc ją wpuścił.

 

łazy same mi poleciały do oczu.

huziaaa.blog


TAk TaK lEnIuSzeK zE mnIe
SZCzeRZe tO tEraZ tEsH mI sIeM niE cHcE piSac
AlE jUsH zA dOozO oSoB pRoSiŁo żebyM naIsAłA
WiEc PisZE !!!!!!!!No dobra pora napisac co siem u mnie ostatnio działo
A wiec po urodzinach fyrlipka pojechałam na druga kolonie z zeta
Na Łazy . byłam tam z wujkeim zety i ludzmi z sopotu
Poffiem jedno było
SUPERRRRRRRRR

UWAGA
WIECEJ INFO ZNAJDZIESZ NA STRONIE
WWW.ZESHIZOWANA.BLOG.PL :P


Jutro [niedziela] wyjezdzam znowuu
Hehe
Na łazy z wujkeim zety
I z chłopakami :D:D:D:D
GRZESKIEM WOJETKIEM I BANCEREM

JUsH sIeM dOcZEkAc Nie mogę aLe MniEjSza

Jestem spiaca bo dziś w nocy padało a ja nie mogłam spac bo jak jush wszyscy wiecie mam skosn okna
I tak waliło w szybe ze myslalam ze zaraz wysadzi moje biedne okienko a najgorzej to było z moim kotem [spał ze mna] i się rozłowzył na połowe łozka a mi nogi zwisały :/:?


Własciwie to teraz gadam z zeta i aneta na gg
Zeta się bulwersuje
zecia (18:27)
Zeta (18:05)
ej huzia to co.

:*Miłość to chęć bycia z kimś przez 4 pory roku :* kCArturQu !:*

Są jeszcze zbyt gorące
by przeżyć rozstanie
nie chcę zosatać cieniem twojego cienia

Jeśli odejdziesz ...
tak wiem że musisz
nic nie pozostanie mi na świecie
czemu mogłabym zaufać !

Jeśli odejdziesz ...
tak ja to zrozumiem
zostaw mi chociaż tyle miłości
abym mogła potrzymać ją w dłoni !skomentuj (6)
2006-02-27 21:49:41 >> ... :((

Dzisiaj nic ciekawego z dnia nie miałam... poprawiłam z bioli spr. na 4... troche się ucieszyłam ale tylko tyci tyci... po szkole łaziłam jak cień... :(( przyszłam do domu zmęczona, zrobiłam zadanie i poszłam pobiegać sama do parku... :( dzięki zmęczeniu nie potrafie myśleć... ciesze sie z tego :(( biegajac nie myslalam o niczym koncentrowalam sie tylko na bolu nog i na oddechu... lecz gdy pozniej skonczylam wszystkie mysli zaczly pokolei wskakiwac mi do głowy... i znow ten przenikliwy, przerazajacy bol i bezradnosci wobec sytuacji :( Najgorsze w tym wszystkim jest to ze ja nie moge nic zrobic... :(( ehh... i znów siedze tutaj i kraca mi wokol glowy wszystkie przytlaczajace mysli... :(( Czy bedzie inaczej ? czy wszystko sie.