O czym chcesz poczytać na blogach?

Lazurowe wybrzeże

Podróże różne

Świat, luksusu, kiczu i wspaniałości. Festiwalowe centrum filmowe Europy. Przejść się po czerwonych schodach, uwiecznić się na nich, a przy okazji podeptać po łapkach GWIAZDORÓW.
Nie przepadam za klimatami takich miejsc, wolę spokojniejsze i skromniejsze wody i zacisza, ale cóż , przecież to Cannes i Lazurowe Wybrzeże. Koniecznie trzeba było tam być i wszystkiego samej doświadczyć.
Pamiętam, że było piekielnie gorąco, że brakowało miejsca do parkowania, i tę wodę lazurową, pamiętam i falę, która zakrywała nas w całości.

Obiad i lody, pamiętam również, że były bardzo, ale to.

opowiadanie - Onet.pl Blog

-Dziewczyno, Ty żeś kompletnie powariowała! Co Ci przyszło do głowy, żeby szukać pracy? To ciągłe siedzenie w domu Cię wykończy...
Kiedy włożyła kluczyk do stacyjki i już chciała odpalać, przed jej oczami "pojawił" się szyld z napisem : ,, TYLKO U NAS!! SPELNICIE SWOJE NAJWIEKSZE MARZENIA!! PODROZ NA LAZUROWE WYBRZEZE SUPER TANIO!! NIE WAHAJ SIE! ZBIERZ PRZYJACIOL I LECCIE W CUDOWNE MIEJSCA!! "
- Lazurowe Wybrzeże? Hmm.... - zamyśliła się na chwile, po czym wysiadła z auta i poszła do tego biura podróży.
-Dzień dobry :) W czym mogę pani pomóc? - spytał młody i przystojny facet siedzący przy biurku.
- Chciałabym....

    W domu:

-Jak to poszła na spacer?! - darł się na.

Lazurowe Wybrzeże - Onet.pl Blog

Święto Mimozy w Mandalieu La Napoule
    Od 16 do 25 lutego odbywają się tu koncerty, wystawy, targ prowansalski, wybory Miss Mimoza 2007, pokazy ogni sztucznych i to wszystko w powodzi żółtych, pachnących kwiatów. Mimoza, zwana "kwiatem zimowego słońca", została przywieziona na Lazurowe Wybrzeże z Australii i świetnie się tam przyjęła. Jej święto ma oznaczać koniec zimy (jak miło, już w lutym :). Trzeba przyznać, że Francuzi potrafią wykorzystać swoje atuty i zarobić na turystyce. Święto Mimozy przyciąga wielu turystów, ale i poza nim mieszkańcy organizują tzw. "les routes de.

Yvona Biżu

 

15:16, iwona.borowiec
Link Dodaj komentarz »
Lazurowe Wybrzeże

 

 

 

 

 

 

 

Lazurowe Wybrzeże...

 

kolorowa-szarosc-zycia.blog.pl - bo życie jest piękne

Z jej podróży. To między innymi dzięki niej odkryłem swoją największą życiową pasję, podróżowanie. Brak mi słów, bo czuję, jakby odszedł ktoś, kogo znałem.

Kinga Choszcz zmarła w ten weekend w szpitalu w Akrze, w Ghanie na malarię mózgową.
skomentuj (0)
lazurowe wybrzeże
2006-06-15
Właśnie nabyliśmy wraz z Batonikiem bilety do Nicei i z powrotem za całe 208,24 zł od osoby. Zjedziemy sobie Lazurowe Wybrzeże - okolice Saint-Tropez, Cannes, Nicei, a na końcu na jeden dzień skoczymy do Monako, poznać nocne życie stolicy.

Dziennik emigrantki

Żyć) – jakie tam muszą być nieziemskie korki!

To ja jednak wolę po sezonie – 10 grudnia, a na dworze plus osiemnaście stopni, słońce mocne jak diabli, duża część drzew jeszcze zielona (nie licząc tych, które i tak nie tracą koloru zimą) – a niebo i kolor morza istotnie lazurowe.

 

 Do St. Tropez zajrzeliśmy na godzinę – bo skoro już byliśmy w okolicy, to czemu nie – najpierw.

Zaś tytułowe ślimaki jadłam – pierwszy raz w życiu – po tym jak nierozsądnie zdecydowałam się na specjalność kuchni prowansalskiej, nie wnikając, co dokładnie tam będzie. Nawet całkiem niezłe były, ale nic szczególnego.Na koniec zaś coś nie związanego z Lazurowym Wybrzeżem, za to jak najbardziej związanego z kobiecą urodą. Pewnie wiele osób już ten film widziało (można go ściągnąć z www.dove.com) – ale i tak go tu wstawię. Kobiece piękno z reklam powstaje tak: