O czym chcesz poczytać na blogach?

Laura marling

Petit doux

jest w przedziwny sposób dobrze

zwyczajnie dobrze

plum
Bardzo już rzadko myślę, o tym, co było. Tak jak właśnie dziś rano. I nie wiem, co mnie ku temu skłoniło: może nieopatrznie włączona Laura Marling, a może nastrój ogólny. Zresztą przyczyna jest najmniej istotna. Myślę, o tym, co było i zastanawiam się, czy wyciągnęłam z tego jakieś wnioski, czy nauczyłam się czegoś. W zasadzie nie wiem. Bo nie czuję się mądrzejsza, a głupsza.

anima-vilis blog

Które wyglądały jak kawałek zasłonki. Które były zwiewne, seksowne, w których czułam się dobrze. W których nigdy bym nie wyszła na ulicę. Wyszłam.

Empik, obowiązkowo. Muzyka, tradycją stało się sprawdzanie dostępności albumu Laury Marling i Darrena Hayes'a, których nigdy nigdzie nie ma. Tradycją stało się szukanie Planescape Torment'a. Co bym dała żeby jeszcze raz usłyszeć Co może zmienić naturę człowieka...? Otworzyć kulę Faroda. Pokonać śmiertelność?

All About The Killers - Onet.pl Blog

Brytyjski solista:
Ladyhawke
Jay-Z
Laura Marling
Lightspeed Champion
Pete Doherty

Fajne filmy i książki - Onet.pl Blog

Odcinka, który będzie można obejrzeć 7 listopada. W wyjątkowej odsłonie serialu z okazji Halloween usłyszymy Daniela Radcliffe'a i Hugh Lauriego. Ten pierwszy użyczył swojego głosu wspomnianemu już wcześniej Edmundowi, natomiast drugi - tajemniczemu mężczyźnie z glonami u stóp ;).

Międzynarodowy Zespół:

My Chemical Romance

Najlepszy Artysta Solowy:

Laura Marling

Najlepszy Nowy Zespół:

Hurts