O czym chcesz poczytać na blogach?

Last christmas wham

Kontrowersyjnym okiem z życia Panny T. - Onet.pl Blog

No to byeee :* :* :*
TuSiA (12:58)
171 Thank you!!!

24 grudnia 2006
Merry Christmas & Happy New Year :) /254
Zjadłam bo już nastała mnie troche późńa godzinka i poszłam z Madzia K i clapusiem w miachoo... wprawdzien w przeddzień wigilii nikt z domu nie wychodził... ale co... przynajmniej mieliśmy okazje na cale miasto spiewać LAST CHRISTMAS WHAM czy kogo tam :) czapy byloo duzooo... i jakoś tak szybko zleciały 3 godzinki :) hhmm... kto by pomyślał :) alee naprawdę było boskoo... wróciłam do domQ i komputerek... i pierwsza rzecz po włączeniu to bloguś :).

rzeka przepływa przeze mnie

Stresy, wpisy do indeksu. Do tego pobudka codzień o 6 i na uczelnię. W wolne dni (jakieś 3-4 razy w tygodniu) wstawanie o 7 i jogging. Czasami wieczorami. Biegam aż pod las (LOL). Ostatnimi dniami przez tą mgłę trochę straciłam orientację ale to cudowne. To niesamowite uczucie wyjść z domu w dresie tak rano, gdy jeszcze cały.

Wstałam dzis o 9. Cholera. Właściwie to ja nie lubię spać. Lubię posłuchać "Last Christmas" Wham leżąc w ciepłej pościeli.Co z tego, że sama. Co się dzieje... Moje koleżanki wychodzą za mąż. Aż trzy. Moja siostra pewnie też. Siostra to jednak fajny.

masiusinka - Onet.pl Blog

po czym wiem że święta już prawie są??
 jak zaczynają puszczać w radio piosenkę "last Christmas" Wham! hehehe :)
Dziś po raz pierwszy puścili ją... jak już się zaczęło to ja już też bez skrupułów sobie będę zapodawać na kompie :)
...
a prezenty?? prezenty dla masiusinki już kupione i spokój !

Nunereth Blog - Blog domowy - bloog.pl

Trzaskał sobie ogień. Taki kominek elektryczny dodaje jakiegoś życia wnętrzu i wieczorem bardzo miło sobie zasiąść na dywanie przy nim i zrobić sobie romantyczny wieczorek. Wygląda to wtedy niemal jak w piosence Wham - Last Christmas. Jest to więc ciekawe rozwiązanie i wbrew pozorom wcale nie taki drogi. Jeśli szukamy więc inspiracji, to ta jest jak znalazł.

Podziel się:

Tagi:.

Takie życie ... - Onet.pl Blog

Od innych zabudowań, zasypanej po kolana ścieżce, gdzie nie dojdzie żaden samochód. Torby wynosiłyśmy z samochodu na kilka razy,ciuchy, narty, buty, jedzenie...to też miało swój urok, czułyśmy się jak w teledysku Wham "Last Christmas". Warunki idealne do jazdy, szusowałyśmy każda w swoim tempie, potem siedziałyśmy przy herbatce  w bacówce a częściej z grzanym winem i robiłyśmy mnóstwo zdjęć. Kurcze jak mi się podobało, słonko grzało,.

Pod Smętną Nutą

Ps. Z okazji Świąt wszystkim życzę zdrowia, głębokich przeżyć oraz wewnętrznego spokoju i odsyłam do odpowiedniej na ten czas piosenki: Wham! – „Last Christmas” – cover Iowa Super Soccer