O czym chcesz poczytać na blogach?

łask

MULKS ŁASK

Król strzelców:

1.G.Guzicki 20

2.W.Muszyński 6

3.P.Niciak 4

3.A.Maciejewski 3 

3.K.Piasta 3

4.Ł.Gamoń 3 

4.S.Kaczorowski 2

4.M.Piechota 2

4.K.Faryś 1

4.M.Sobczak 1

4.D.Brajtenbah 1

4.P.Gogolewski 1

21:21, gelohg
Link Dodaj komentarz »
środa, 24 września 2008
Lista meczy;

WKS Prosna Wieruszów - Mulks Łask , 3:7 bramki: G.Guzicki 2 , W.Muszyński 2 , S.Kaczorowski 1 , Ł.Gamoń 1 , P.Niciak 1

Mulks Łask - Pogoń Ekolog Zduńska Wola , 2:1  bramki: W.Muszynski 2

Piast Ruda - Mulks Łask 2:3 , bramki: W.Muszyński 2 , ?

Mulks Łask - Salos Sieradz 2:1 , bramki:G.Guzicki 2 

Piast Błaszki - Mulks Łask 0:4 , bramki:G.Guzicki 3 ,.

Osobiste nawócenie - Onet.pl Blog

Że nie umiałabym Jej odmalować... Najświętsza Panna spuściła wzrok i spojrzała na mnie. Usłyszałam głos mówiący: <<Kula, którą widzisz, przedstawia cały świat...>> Po chwili glob zniknął, a Matka Boża wyciągnęła ręce, jakby chciała wszystko ogarnąć. Spływały z nich promienie tak jasne, że wszystko ginęło w poświacie. Potem ukazał się dookoła postaci owalny napis złotymi literami: <<O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy>>. Wówczas usłyszałam wyjaśnienie: <<Promienie, które widzisz, są symbolem łask, jakie zsyłam na osoby, które mnie o nie poproszą. Postaraj się, aby wybito medal z tym moim obrazem i napisem. A ktokolwiek będzie go ze czcią i ufnością nosił, otrzyma mnóstwo łask Bożych>>. W tej chwili obraz jakby się obrócił. Zobaczyłam jego drugą stronę. W otoku dwunastu gwiazd nad literą M widniał krzyż, a pod tym dwa serca, jedno otoczone cierniową koroną, drugie natomiast przebite mieczem. Zrozumiałam, że były to serca Jezusa i Maryi.

   Pierwszy taki medal został wybity w roku.

Jezu_ufam_tobie

środa, 01 lutego 2006
ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Zgodnie z życzeniem Pana Jezusa ma być obchodzone w pierwszą niedzielę po Wielkanocy, co wskazuje na ścisły związek pomiędzy wielkanocną tajemnicą odkupienia, a tym świętem. Liturgia tego dnia najpełniej wychwala Boga w tajemnicy Jego miłosierdzia.

Święto Miłosierdzia ma być nie tylko dniem szczególnej czci Boga w tej tajemnicy, ale także dniem łaski dla wszystkich ludzi, a szczególnie dla grzeszników. Pan Jezus związał bowiem z tym świętem wielkie obietnice. Największą z nich złączył z Komunią świętą, przyjętą w tym dniu – jest to obietnica „zupełnego odpuszczenia win i kar”, czyli takiej łaski, jaką otrzymujemy tylko w sakramencie chrztu świętego. Wielkość tego święta polega także na tym, że wszyscy, nawet ci, którzy dopiero w tym dniu się nawracają, mogą uprosić wszelkie łaski, jeśli one są zgodne z wolą Bożą.

Chcę – powiedział Pan Jezus do.

Hotel Łask, Noclegi w Łasku

Wysiłek umysłowy odrabiają podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Są też i tacy, którym wystarczy szczera rozmowa z kimś bliskim lub wręcz odwrotnie korzystają z pomocy psychoterapeuty. Sposobów na jesienną depresję jest wiele i każdy powinien samodzielnie odnaleźć ten najlepszy dla siebie.

Co pozostaje jednak tym, którzy nie są w stanie oddawać się długim ćwiczeniem ducha lub nie przepadają za siłownią czy halą sportową? W dodatku żaden przyjaciel nie ma dla nich akurat czasu, a na wizytę u psychoterapeuty musi czekać kilka tygodni, bo nie jest jedyną osobą, którą dopadła jesienna depresją? Kilka tygodni to zdecydowanie za długo. Przez ten czas trzeba przecież jakoś funkcjonować, a przecież właśnie brak sił do normalnego działania popycha do zadzwonienia do gabinetu specjalisty.

Na szczęście jest jeszcze co najmniej jedno wyjście z tej niemalże beznadziejnej sytuacji. Tym wyjściem jest hotel Łask. Hotel Łask to miejsce, do którego można pojechać na weekend, wyjazd nie rodzi więc problemów związanych z wyczerpanym urlopem. Hotel Łask oferuje możliwość noclegu w spokojnych, przytulnie urządzonych pokojach, które.

RÓŻE SĄ PIĘKNE - bloog.pl

Biały welon, spadający aż do stóp po obu stronach. Czoło Jej zdobiła obszyta drobną koronką opaska, ściśle przylegająca do włosów. Matka Boża miała odsłoniętą Twarz, a pod Jej nogami była kula ziemska. W rękach Maryja trzymała drugą kulę ziemską – symbol wszechświata.

W pewnym momencie na Jej palcach pojawiły się kosztowne pierścienie, wysadzane drogimi kamieniami, z tych wychodziły na wszystkie strony jasne promienie...

Wtedy Najświętsza Panna rzekła do św. Katarzyny: Promienie, które widzisz spływające z mych dłoni, są symbolem łask, jakie zlewam na tych, którzy mnie o nie proszą, dając jej przez to do zrozumienia, jak hojna jest dla tych, którzy się do Niej uciekają...

Następnie Najświętszą Pannę otoczył pas, na którym widniał napis: „O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy”. Potem św. Katarzyna usłyszała proszący głos Maryi: Postaraj się o wybicie medalika według tego wzoru: wszyscy, którzy go będą nosili, dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli go będą nosili na szyi. Tych, którzy.

Błogosławieni i święci na każdy dzień !! - bloog.pl

27 listopada tego samego roku ten sam anioł w podobny sposób obudził św. Katarzynę i wprowadził ją do kaplicy. Święta ujrzała Najśw. Maryję Pannę stojącą na kuli ziemskiej, depcącą stopą łeb piekielnego węża. W rękach trzymała kulę ziemską, jakby ją chciała ofiarować Panu Bogu. Równocześnie Święta usłyszała głos: "Kula, którą widzisz, przedstawia cały świat i każdą osobę z osobna". Niebawem obraz zmienił się. Matka Boża miała ręce szeroko rozwarte i spuszczone do dołu, a z Jej dłoni wytryskały strumienie promieni. Usłyszała ponownie głos: "Te promienie są symbolem łask, jakie zlewam na osoby, które Mnie o nie proszą". Święta ujrzała następnie literę M z wystającym z niej krzyżem, dokoła 12 gwiazd, a pod literą M dwa Serca: Jezusa i Maryi. Dokoła postaci Maryi z rękami rozpostartymi ujrzała św. Katarzyna napis: "O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy". Pod koniec tego objawienia Katarzyna otrzymała polecenie: "Postaraj się, by wybito medale według tego wzoru". Święta o swoim objawieniu oraz poleceniu zawiadomiła swojego spowiednika, o. Aladela. Ten nie chciał sam decydować, ale poradził się arcybiskupa.