O czym chcesz poczytać na blogach?

Las vegas parano

heamoglobine blog


228
pytacie co obejrzeć?
to proszę: moje najnjanjnajulubieńsze.I nie ma chuja we wsi!

Leon zawodowiec


XXY
 

Las Vegas parano
 
narko narko narkotyki + johhny deep :)


Pulp Fiction
 
does he look like a bitch?!Darjeeling
 

gorski-szlak blog

2008-05-17 20:08:25
skomentuj (1)


wracam od olki
jak to jest?
tak sobie dzisiaj myślę wracając od olki
człowiek obejrzał las vegas parano i coś tam zobaczył
i mu się to spodobało
i chce zobaczyć jak to jest
no to sobie wracam, przerzucam się w fazy na fazę
dxm to dobra rzecz
człowiek zobaczył coś.

valhala blog

Miał okazje to by zdradził ją, ale by tak cholernie tego żałował, że musiał by być dokładnie najebany, a nawet w trakcie zgonu...Twoje ciało się zlewa ze ścianą, a ja odleciałem jak w Las Vegas Parano...Całujesz mnie, robisz to nawet fajnie, cucisz mnie, budzę się, zmartwychwstaję, podnoszę się, ty nie przestajesz... no a ja nie z tych co sytuacje wykorzystują. chociaż moja wrodzona.

blog o mezczyznach - bloog.pl

Jak zwykle zresztą. Tak było z obsadzonymi w 'swoich' rolach Carradinem czy Madsenem. Myślę, Można powiedzieć ze wraca Parszywa Dwunastka z nowym, że Pitt powalczy z wyżej wymienionymi. czy Las Vegas Parano).Obsadzenie jego osoby dziwi w konfrontacji z faktem,

letnie obozy dla dzieci, zdrowa żywienie. Warsztaty letnie obozy oraz obozy dla dzieci  Tego dowiem się oglądając dieta :-).

Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie.

Kiedy będę mógł założyć rozpiętą hawajską koszulę, wielkie ciemne okulary, mieć włosy jeszcze dłuższe i prawdziwy zarost jest już tylko kwestią kilku miesięcy. i zacznie się las vegas parano na żywo. każdy nowy dzień przynosi obsesje i nowe uczucia w dawkach, które aż ciężko przyswoić i konstruktywnie przeanalizować, rozsądnie przemyśleć...
[będziemy teraz udawać,.

৩৭৩Blog LeFay৩৭৩Dodatki,Instrukcje,Zamówienia৩৭৩ - Onet.pl Blog

 Doma
Imię: Dominika
Wiek: 17 lat
Klasa: 2 LO
Zainteresowania/Hobby: Gra w siatkówke, fotografia
Uwielbiam:
-Aktorzy: Johnny Depp, Heath Ledger, Hugh Laurie,
.
Ogólem nie mam wam co powiedziec.
Ostatnio u adama ogladalismy "Las Vegas Parano" z Johnnym Deppem, taaak miło zobaczyc Deppa prawie bez włosów. Ogólem film cikawy, dziwny, miły, zabawny i mocno porąbany oraz pozbawiony.

drainyou -- moje zycie...

Wkładałam zdjęcia do albumu. Nalewkowicze...ehhhh..niewiele z tego pozostało. Spodziewanka zresztą. Nawet i dreadów nie ma więc o czym tu w ogóle mówimy? A lublin? Lublin jest fajny:) To nie Las Vegas ale tez parano.rmal.
Dziękuję za uwagę. Teraz idę spać i znów rzysni mi sie kolejny dzien. A moze juz teraz śpię i zaraz pójdę sie obudzić? Co za różnica. nigdzie nie jest różowo. na.