O czym chcesz poczytać na blogach?

Lars and the real girl

Czarny Kot W Kinie

Pokazanie człowieka, który w dzieciństwie pozbawiony został jakichkolwiek uczuć. Matka Gusa i Larsa zmarła, kiedy ten drugi był niemowlęciem. Ojciec obu chłopców załamał się na skutek.Z milczącym i niedostrzegającym go ojcem.
    „Lars and the Real Girl” to zatem bajka nie o świecie, który nas otacza, a o tym, jaki powinien być. Małe.

Bez popcornu

Nonszalanckich rolach jak Danny Ocean czy Ryan Bingham z "Up in the Air", ale tutaj pokazał się z zupełnie innej strony i według mnie sprawdził się na 100%..Z Ryanem Goslingiem. Zajrzałam na imdb.com i aż nie mogę uwierzyć, że od czasu "Lars and the Real Girl" nie zagrał w żadnym filmie! Pognałam więc czym prędzej do kina na "Blue.

Reżyseria David Fincher. W rolach głównych: Daniel Craig and Rooney Mara. W Polsce od 13 stycznia. 

Trylogia szwedzkiego pisarza Stiega Larssona, której bohaterką jest społecznie nieprzystosowana, introwertyczna hakerka z.

Oderwane i przyklejone

Jeśli spodobało się Wam to, co widzieliście, szukajcie w YouTube hasła Lord of the Dance albo Riverdance. Nagrania z występów stuosobowej grupy tancerzy.

Zapchany żołądek mógł sobie spokojnie trawić. Wyjęłam z pudełka film Lars and The Real Girl. Na Filmwebie napisali, że to podobno dramat i komedia. Wkurzające jest to ciągłe.

Green Shamrock

(bo są o 6, mało kiedy jestem tak wcześnie w domu), to nadrabiam innym badziewiem. 'Home and Away', 'Quantum leap', 'Simpsons' czy 'Przyjaciele' należą do stałego repertuaru. Poza tym.Drugą serię 'Prison Break' i coraz więcej filmów (ostatnio 'Sztuczki', 'Zodiac', 'Lars and the real girl') - tak minimum jeden w tygodniu. Plus na dokładkę kino raz lub dwa razy w tygodniu..