O czym chcesz poczytać na blogach?

Larry bird

johnnydeppkapisz

Bez zaplecza w postaci słynnej książki. No ale to przecież Pixar, znany z tego typu propozycji, któremu mimo tego nie przeszkadza to w zdobywaniu widzów. Małą pomocą jest tutaj sam bohater, którym uczyniono gryzonia, a przecież i "Stuart Malutki" i "Wpuszczony w kanał" tematykę tę penetrowały. Cała nadzieja w poczuciu humoru twórców z Pixara. Reżyseruje Brad Bird, czyli człowiek od "Iniemamocnych".

RATATUJ
Premiera w USA: 29.06.
Premiera w Polsce: październik

Silną propozycją wśród animacji ma być też "Na fali" ze studia Sony. I tutaj bohaterowie jakby znajomi. Bo pingwiny bawiły już w "Madagaskarze" i "Happy Feet". No ale choć biegały i śpiewały to nie pływały na desce... I tutaj.

EVAN WSZECHMOGĄCY
Premiera w USA: 22.06.
Premiera w Polsce: 10.08.

Kolejną gwiazdą komedii będzie Robin Williams w roli pastora w filmie "License to Wed". Jednak podbić serca publiczności najbardziej będą mieli szansę Adam Sandler i Kevin James (nam znany najlepiej z serialu "Diabli nadali"). W filmie "I Now Pronounce You Chuck and Larry" wcielą się oni w rolę dwóch strażaków, którzy by wyłudzić pewną sumę pieniędzy udają, że są parą gejów. To się musi podobać...

I NOW PRONOUNCE YOU CHUCK AND LARRY
Premiera w USA: 20.07.
Premiera w Polsce: 21.09.

Komedią aczkolwiek muzyczną będzie "Hairspray", czyli nowa wersja "Lakieru do włosów". Promocyjnie film.

podróże codzienne

Zajęło mi więcej czasu niż zwykle"-  Woody Allen, jak zwykle  na temat. Rzeczywiście, w ten piątek wszechświat lekko drgnął.

A co na to Egipcjanie?  Dziś piątek – życia początek! I dziś kolejna historyczna noc, która zostanie zapamiętana jako  Noc Szczęścia w Kairze. Big Bird ustąpił ( po wyjaśnienie zainteresowanych odsyłam do wcześniejszych wpisów), a Allah się uśmiechnął.

Każdy, kto się temu przygląda, wie, że jutro impreza się skończy, pojutrze ludzie wrócą do pracy, a za tydzień staną wobec tych samych problemów, które gnębiły ich.

Z naszymi południowymi sąsiadami jesteśmy mistrzami w radzeniu sobie z zimą. Wystarczy pojechać do Pragi, by natychmiast docenić stan naszych dróg i chodników. Tu jednak widać ślady dobrej woli służb porządkowych, tam – chaos, bałagan i bezradność.

Obejrzałam dziś wywiad z Władimirem Putinem zrobiony dla CNN przez Larry’ego Kinga. Panowie porozmawiali sobie w miłej atmosferze, na koniec wymienili grzeczności, uśmiechy, a Larry wprosił się na kolejną rozmowę do Moskwy. Brakowało tylko dobrego piwa i psa przy kominku. Nie padły żadne trudniejsze pytania, a jeśli nawet miałyby się jakieś pojawić, to Larremu najwidoczniej już nie chce się  wyciskać ze swoich rozmówców.

Witamy!

W ramach trybu Legends Showcase rozegramy mecze z udziałem najbardziej znanych zawodników NBA sprzed lat.

Mecze będą rozgrywane na Time Square w Nowym Jorku, wszystkie elementy dodatku będą wykonane w technice cel shading. Zawodnicy, którzy pojawią się w dodatku to m.in. Michael Jordan, Larry Bird, Dr. J (Julius Erving), czy Magic Johnson.

Wprowadzone zostaną także nowe tryby pełniące formę urozmaicających zabawę minigier. Jedną z nich będzie 21, gdzie dwóch graczy rzuca na zmianę do kosza – wygrywa osoba, która jako pierwsza zdobędzie 21 punktów. Z kolei w H-O-R-S-E zawodnik rzuca z dowolnego miejsca na boisku. Powtarza tę.

o koszykówce i fajowej muzie hip-hopie ale i nie tylko

W Wilmington
College: North Carolina `85  (specjalizacja kartografia)                       
Draft: Wybrany z 3 numerem w I serii draftu `84 przez Chicago Bulls
Lata gry w NBA: 13
Pozycja: Rzucający obrońca (Shooting Guard)
Numer: 23
Rodzice: Deloris i James
Rodzeństwo: siostry Deloris i Roslyn, bracia James Ronald i Larry
Rodzina: żona Juanita i trójka dzieci (Jeffrey, Marcus i Jasmine)
Miejsce zamieszkania: Chicago (Highland Park), Illinois

 

 

 

     Michael Jeffrey Jordan urodził się 17 lutego 1963 roku w Nowym Jorku na Brooklynie, lecz niedługo potem przeprowadził się wraz z rodzina do Wilmington w stanie North Carolina. Jordan jest prawie.

Na mecz,2.9 asyst i 3.6 zbiorek. Został wybrany do meczu All-Star, lecz z powodu kontuzji nie mógł w nim zagrać. W tym sezonie Bulls także zakwalifikowali się do play-offs, lecz w trzech grach zmietli ich Boston Celtics sięgający po swoje ostatnie mistrzostwo. W drugim meczu Jordan niemal samodzielnie przedłużył mecz o dwie dogrywki zdobywając tym samym 63 punkty. Larry Bird, ówczesny gracz Bostonu powiedział wtedy po meczu "Pan Bóg, przebrany za Michaela Jordana". Michael w tych play-offs zaliczył średnią 43.7 punktów na mecz. Następny sezon Mike zaczął z chęcią rewanżu po przegranej. W tym sezonie zaliczył najwyższą średnią punktowa (37.1). 26 lutego zdobył 58 punktów przeciwko New Jersey, przeciwko Atlancie zdobył.