O czym chcesz poczytać na blogach?

Larry 7

Miłosne problemy panny McBeal - Onet.pl Blog

-Kelly Ci powiedziała że dziś w naszej firmie rozpoczyna pracę trzech nowych pracowników?
-yy.. nie.. a miała?
-tak 
-aha..
-zatrudnianie kogokolwiek nie było by właściwie konieczne ale sam już nie daję rady a Charlie .. wiesz..
-wiem 
odpowiedziałam łapiąc ramię Larry'ego
-co o tym myślisz?
-dobry pomysł , chyba że Ci "pracownicy" to jakieś mega sexowne laski z nogami do szyi
Larry się zaśmiał
-o co ty mnie posądzasz?
-jak zawsze o najgorsze
-przemawia przez Ciebie zazdrość
-tylko trochę
odpowiedziałam.
..ostatnie notki..
Rozdział 29 Problemy sentymentalne (Babybird..; 26.02.2012)
Rozdział 28 Pudełko w kształcie serca (Babybird..; 31.01.2012)
Rozdział 27 Nieznajoma (Babybird..; 22.01.2012)
Rozdział 27 Nieznajoma

Blog agniechalol17

Dla mężczyzn. A na nich była naga kobieta. Wyuzdana, wstrętna, brzydka. Idę i widzę tych wszystkich młodych mężczyzn, którym na jej widok ślina z gąb cieknie. Szatan, mówię wam, szatan. 
:D
hehehehehhehee

POzdrowionka dla was wszystkich a z wlaszcza:
EWCI<EWUNKI<ASIOLKI<DAWIDKA:)
:D
<KOMENTOWAC>

Komentarzy: 0 JESTEM W SZOKU!!!!!!!!!!! :D 2007-04-01

Na miejscu. Przechodnie są wciąż szoku. Jakaś kobieta sądziła, że to fajerwerki, i zaczęła klaskać".
"Jeszcze nie znaleźliśmy wszystkich części ciała -powiedział rzecznik policji. -Pompowanie to diabelska rozrywka. Musimy przeciwstawić się szatanowi" - dodał Ratchasima.


LOT NA LEŻAKU
Larry już w dzieciństwie marzył o lataniu. Los nie pozwolił mu zrealizować tego pragnienia. Zaciągnął się do lotnictwa, ale z uwagi na słaby wzrok nie mógł być pilotem. Gdy został zwolniony z wojska, siadywał w ogrodzie i przyglądał się przelatującym nad głową odrzutowcom.
Na pomysł wykorzystania.

. - bloog.pl

Doszli tak daleko jak ty Leto . – Jared zaniemówił . Faktycznie skądś znał tego człowieka , a teraz oczy otworzyły mu się jeszcze bardziej . Podał mężczyźnie rękę ,a on ja mocno uściskał .

-Gdybyś nie pamiętał to jestem Larry . – wyszczerzył swoje żółte zęby . – Widzisz ty jesteś cholernie bogaty ,a ja musze rozprowadzać to gówno- wyją z kieszeni małą paczuszkę . . Jared spojrzał na niego z niedowierzaniem .

-Bierzesz ? –.

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,329502181,trackback

komentarze (25) | dodaj komentarz

« 123456789

whatever-forever.blog

Się trochę przykre rzeczy (dokładnie w czawartek). Okazało się, że jedna z moich paczek (tam gdzie był mój BYŁY [jak proszę państwa! ogłaszam, że jestem obecnie w stanie FREE! kto chce niech korzysta^^!]) zupełnie się ode mnie odsunęła. Powody?
1. Łukasz zerwał ze mną.
2. Koleżanka wisi mi jeszcze 5zł (z ponad 70zł od początku listopada '03) przez co wychodzą następujące sprawy:
2.1 PRZEZEMNIE nie zda z matematyki, bo zamiast iść na korki z matematyki musiała mi oddać część kasy.
2.2 Chce na mnie nasłać swoich "kolegów", żeby mi wkopali (który ktokolwiek z jej "kolegów" wkopie 14-latce,ponieważ chce by jej oddano 5zł?.Go wprawdzie wcześniej, ale nigdy nie zrobił takiego wrażenia. Forest był dla mnie genialnym idiotą, a poza tym zajebiście grał z ping ponga^^. Nie opiszę tego co czułam i jakie sceny dały mi do myślenia, bo po prostu tego już nie czuję. Uczucia te minęły razem z moim dołem, więc nici.

Niedawno słyszałam, że Larry Wachowsky (ten jeden z braciszków od Matrixa), zmienia płeć. Myślę, że Larry'ego i Andy'ego łączy coś więcej niż braterska więź i w końcu wyszło na to, że Larry zostanie Lindą. Nie będzie teraz mowy o braciach Wachowsky tylko o rodzeństwie... może dojedzie do małżeństwa Wachowskych^^, kto wie?

Po za tym.

Nobody cares tonight - Simple Plan opowiadanie - Onet.pl Blog

Talentowi i pełnemu zaangażowaniu.
    Ojciec pomachał jej zachęcając w ten sposób do przyłączenia się tańczących wokół ludzi, ona jedynie wzięła kolejny łyk szampana i odmachała mu udając, że nie wie o co chodzi. Zaczynało się powoli ściemniać, a co za tym idzie również ochładzać się, żałowała w tej chwili, że nie zabrała ze sobą nic więcej oprócz eleganckich kostiumów przez co zmuszona była pożyczyć jedną z sukienek kuzynki Dolores, która właśnie bez skrępowania wyjęła pierś i włożyła w usta 3letniego Georg'a. Na Boga kto karmi piersią dziecko w tym wieku? Kątem oka spostrzegła, że 15 letni bliźniacy Harry i Larry dokładnie przyglądają się temu.
- Harry, Larry matka was woła - krzyknęła za nimi, gdy jeden z nich zaczął dotykać drugiego udając w ten sposób, że maca piersi dorosłej kobiety. Napalone nastolatki. Zrezygnowani weszli do domu w poszukiwaniu własnej matki. Zaśmiała się lekko, wyobrażając sobie ich miny gdy dowiedzą się, że to był zwykły blef.
- Zmarzniesz złotko - wystraszyła się, gdy matka wyszła zza jej pleców nakładając jej ciepłą bluzę na ramiona. - Dziękuje za buty są piękne - powiedziała przerywając ciszę i podnosząc prawą nogę do góry w celu zaprezentowania nowego obuwia.
- Mamo - oburzyła się - to buty od Louboutina..