O czym chcesz poczytać na blogach?

Larissa

Blog elyis

Szacowny książe Kościoła, kardynał Montes, dorobił się dość plugawej reputacji. Jednak sukcesy, jakie odnisł na polu walki z herezjami i czarami, skutecznie chronił go przed skutkami tej jakże niemiłem famy. Alexander poprzysiągł, że uczyni wszystko, co będzie w jego mocy, by chronić małżonkę przed tym odzianym w purpurę wieprzem.

Jego obawy potwierdziły się już wkrótce. Przed obiadem Montesa powitała pani domu; był on wyraźnie pod jej wrażeniem. W trakcie obiadu, nie przestajac się obżerać, nie spuszczał swoich oczu z Larissy. Alexander był świadom tego spojrzenia. I doprowadzało go ono do furii. Widział, że Larissa dusi się, nie mogąc znieść tego spojrzenia; nic jednak nie mógł zrobić. Na razie.

Wieczorem, kiedy szykowali się do snu, Larissa stanęła obok niego i wybuchła:

- Nie zniosę tego wieprza więcej przy moim stole! - syknęła jak wąż. - Odbiera mi apetyt.

- Nie możemy go wyrzucić. Twój ojciec polecił nam go przyjąć. - zauważył rozsądnie Alexander. - Sam najchętniej wyrzuciłbym go, i to jak najszybciej. - chwycił ją za ramiona. - nie chodź nigdzie sama. Nie wiem, co może mu przyjść do głowy, lepiej unikać podobych sytuacji.

Pokiwała głową, zgadzając się. Miał.

Beyond Belief - Onet.pl Blog

Księżycem niż w rzeczywistości. Tam wszystko było takie nienaturalne. Takie... magiczne.
     Dookoła chłopaka stało paru ludzi. Być może z czterech, ewentualnie pięciu... Próbowali mu pomóc. Uratować tak cenne życie. Larissa widziała, jak w tamtym momencie jego Duch unosi się ponad ziemię. Obserwowała wiatr, który otaczał ową przezroczysto-białą Istotę oraz długie, kobiece blond włosy. Dostrzegła także, iż Jej twarz była spokojna, a usta wymawiały jakieś niepojęte słowa. Ogromne skrzydła podnosiły Ją coraz wyżej, i wyżej... Aż w końcu maleńkie światełko, podążające wcześniej za Nią, zgasło. Larissa zrozumiała ten przekaz jako konającą nadzieję w sercach innych ludzi. Najbliższych, przyjaciół, jej samej... Ciało leżało na lodowatej ziemi, a Dusza odpłynęła wraz z chmurami do Nieba.
     Owi ludzie próbujący ocalić życie chłopaka nie poddawali się. Jeszcze nie wiedzieli, że on już odszedł z tego Świata. "Człowiek potrafi trzymać się swojej myśli nawet wtedy, gdy już dawno ona umarła..."- pomyślała Larissa obserwując tą sytuację w milczeniu i bólu od coraz to nowo spływających łez z (błękitnych niczym morze) oczu. W jednej chwili podeszła wolnym krokiem do zebranych i przystanęła,.

Just Breathe - Onet.pl Blog

Eva i poszła .

*Oczami Justina*

Leżałem sobie na łóżku i wymyśliłem coś . Przecież mogęwybudować dom. Tam będę mieszkać z Lauren zaczniemy od początku..

*Oczami Lauren*

 

***2 LATA PÓŹNIEJ !!!!!!***

Minęło dwa lata. Larissa ona znów poszła na odwyk .. Zaczęłapod 2 miesiącach nie mogła wytrzymać . Obecnie siedze sobie na tarasie i patrzei płacze i rozmyślam . Dlaczego ja na niego tak bardzo naskoczyłam ? Dlaczego ?Przecież ja mu wybaczyłam 3 lata temu ! Żałuję tego ,bo przecież ja mogę gonigdy nie zobaczyć . Oprócz gazet , Internetu i telewizji .. ehh.. gdyby byłoto 2 lata wcześniej teraz może bylibyśmy razem lub przyjaciółmi , a Larissa niebyła by na odwyku . Ehhh.. Czego życie jest takie trudne ? Dopiero  po chwili zobaczyłam że do nowo wybudowanegodomu wstawiają meble. Wow ! Budowa trwała nie cały rok. Później w środku ikoniec. Ten kto.

Autorka opowiadania Torres-Love-Story - Onet.pl Blog


 
 Powrót do Strony Głównej


13 czerwca 2009
...
 
-Nigdy nie uważałam imienia za rzecz szczególnie ważną
-Nie lubię mojego imienia ;]
-Mówcie mi Larissa
-Piszę, bo kocham i nikt mi nie zabroni
-Ubóstwiam Johnny'ego Depp'a za.

pyxida.wordpress.com

  12 Μαΐου , 2011
 • Το παιδί Γιούρι Γκέλερ 12 Μαΐου , 2011
 • Iστοσελίδες κατάσκοποι θα εντοπίζουν την ακριβή γεωγραφική θέση των επισκεπτών με ακρίβεια 100 μέτρων 29 Απριλίου , 2011
 • Λογισμικό για γονείς «κατασκόπους» στο Facebook 29 Απριλίου , 2011
 • Η «μεγάλη ληστεία δεδομένων» 29 Απριλίου , 2011
 • Παγιδευµένοι στο δίκτυο Επισφαλής η πρόσβαση στο Ιντερνετ από τα κινητά 29 Απριλίου , 2011
 • Aπιστευτο γράμμα παντρεμένης σε περιοδικό υπολογιστών.doc 17 Απριλίου , 2011
 • Σελίδες

  • Σχετικά
 • Parce que mon coeur bat en français mélodie Paris - Onet.pl Blog

  ***********************************************
  Paris Angelina Laresen
    Szkolny plastik.
  Myśli że jest najważniejsza i nikogo nie szanuje.
  Myśli tylko i wyłącznie o sobie.
  Jej "najlepszą kumpelą" jest Larissa, którą ciągle wykorzystuje.

  life filled with tears - Onet.pl Blog

  Ocenki Bloga
   Ocenki Czarownic
   Oceny Legilimens
  Czytam
   Ervisha
   smile
   Haruka-san
   BabyDoll.
   Gabby_
   Netka
   Aliszja
   Karo21
   Magnez
   Alvidaa & Larissa
   Larissa