O czym chcesz poczytać na blogach?

Larisa

@Magic inside

Kobiety. Grube przez największe G jakie mogła sobie wyobrazić. I że niektóre z nich były potężne i tyle, to jeszcze nie robiło na niej wrażenia. Potrafiła to zaakceptować i nawet wzbudzić w sobie podziw, że z taką tuszą prowadzą jako tako normalne życie. Ale małżeństwo, w którym jednym z celów męża jest sprawić, aby jego małżonka jeszcze bardziej przytyła, a to, że ona schudła, jest wystarczającym powodem do rozwodu - to nie mieściło się jej w głowie. I to nie przez względy estetyczne, ale przez stopień w jakim taka kobieta była zależna od partnera. Ile rzeczy przestawało być dla niej dostępnych! Larisa nie mogła sobie wyobrazić swojego życia ograniczonego do czterech ścian pokoju, nawet najwygodniej i najładniej urządzonego. Gdzie spacery, wycieczki w góry, jazda na nartach, bankiety... Wzdrygnęła się.
- To jakaś terapia, czy masochizm?
Odwróciła się i spojrzała na swojego męża.
- Długo tak stoisz w progu? - zapytała.
- Dostatecznie długo, aby lunch podszedł mi do gardła. Co to jest?
- Program o otyłych kobietach. Takich, które są dumne ze swojej tuszy. I takich mężczyznach, którzy to akceptują, wręcz ubóstwiają, a także takich, którzy chcą je utuczyć bardziej. O.

Maciej Żurawski - Piłkarz od zawsze i na zawsze.. - Onet.pl Blog

  To już rok od kiedy piszę tego bloga. Zastanawiałam się nad tym czy go usuwać czy nie, ale nigdy nie przestanę lubić Maćka i jak postanowiłam będę tu czasem coś pisać. Nie mam za bardzo czasu, żeby pisać jakieś długie notki, sezon jesienny się powoli kończy niestety i nie będzie meczów... Ja chyba zwariuję. No cóż coś się zaczyna to potem musi się skończyć.
          A co do naszego szanownego "Pana Macieja" ostatnio zagrał cały mecz w lidze greckiej przeciwko PAOK Saloniki. A tydzień wcześniej strzelił gola, dzięki któremu Larisa zremisowała. Do końca w lidze greckiej zostały jeszcze 4 mecze przeciwko: Iraklis Saloniki (13 miejsce), Panionios Ateny (9), Olympiakos Ateny (1) oraz Levadiakos FC (11). Przyznam rację te nazwy są dziwne. Miejmy nadzieję,  że drużyna Maćka zdobędzie w tych spotkaniach 12 punktów, co będzie trudne, szczególnie kiedy zmierzą się z klubem Michała Żewłakowa. As Larisa po 11 kolejkach zajmuję 10 pozycję i trzymajmy kciuki, żeby w zimie cieszyli się z wysokiego miejsca, a nie z 10.

za-zakretem.mylog.pl - mój dziennik internetowy

Mały chłopiec marzy o gangsterskim życiu. pieniądze. rewolwery. samochody. dziwki. na myśl o ostatnim uśmiecham się do siebie. Kim jest w tym całym gangsterskim światku. znowu się do siebie uśmiecham. to ktoś ważny, czy tylko jeden z setki pionków Alexieja. oh jakiż byłby to dla mnie zawód.
chyba nie będziesz miał nic przeciwko jak zapalę. wyciągam papierosy. wysuwam jednego. biorę. obejmuję czerwonymi ustami. zaciągam się.
wciąż milczy. ponawiam więc pytanie.
- no Kivlov. co tak milczysz. to jakaś tajemnica?

-----------
Kivlov
komentarze [0]

>> środa, 14 maja 2008 17:50:56
Była ładna. Od razu mi się spodobała. Miała ładne ciało. Nic nie stoi nie przeszkodzie żeby się zapoznać. Wyciągnąłem do niej rękę.
- Jestem Kivlov.
Odpowiedziała, że ma na imię Larisa, dla znajomych Lara.
Larisa. Ładne imię.
- co robisz tutaj sama na zewnątrz?

-----------
Kivlov
komentarze [1]


za-zakretem

2008
marzec (2)
kwiecień (4)
maj (2)
czerwiec (6)

2009
styczeń (1)©MyLog.pl

czastuszki.blogС любовью, Лиля 2010-08-20 00:08:37

2003, reż. Larisa Sadilova, a z tłumaczeniem na polski już głupieją. Jest to zwyczajne zakończenie listu miłosnego. Nie pisze się pozdrawiam, nie pisze się całuję, ale pisze się z miłością i imię piszącego.
Lilia desperacko szuka męża, chociaż wszędy wokół ma dowody wszelkiego autoramentu, że mąż jest wynalazkiem, który bardzo szybko się degeneruje oraz nie jest pożyteczny. Trzeba się takim zajmować (Dziadek), słuchać wrzasków (koguty), nie wiadomo co zrobić z wrodzoną namiętnością do kłamstwa i zdrady (żona jednego z narzeczonych). Przez mężczyzn leją.