O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Land rover

karolina łukaszewicz

Ostatnie nie cieszyło sie powodzeniem, cóż Karol o jakość Pomeranii dba mocno, 2 worki wypchane piachem to za mało, niech będą 3 albo nawet 4.

Zaginionych 20 aut na trasie, gdzieś na dystansie 20km, w przeciągu ostatnich 6h godzin, chyba trzeba zgub poszukać mówi Prezes... po drodze trafiamy na zagrzebana Elsebeth i Johna z nr 1 na swojej Landrynie. Z pogaduszek przy kawie i domowym cieście Elsebeth- wychodzi, że bywają oni na Pomerani już od 15 lat. W standardzie, bez wyciągarki, bez GPSa, z dużym bagażem życia i jeszcze większym optymizmem, załoga ta jest dla nas załogą numer 1.

Wstyd mi przyznać, ale najbardziej marudni byli sędziowie i wcale nam sie nie dziwie, ile.

Dla chłopaków brak pomiaru sekundowego.

Najbardziej dzielną zawodniczką była Niemka, która zadanie wodno- przełajowe robiła w butach tzw. krokodylkach oklejonych taśmą...

 

P.S. Jasne jest to, że wszystko z tej relacji jest jasne tylko dla mnie , ale może wy znajdziecie w niej także swój kawałek Pomeranii.

wiecej moich  zdjęć tutaj 

wiecej info o Pomeranii tutaj

Tagi: off road pomerania
17:56, karolinajoanna88 , Land Rover Club Polska
Link Dodaj komentarz »

Felix, Net i Nika - Onet.pl Blog

Urządzenia elektryczne, ale zostawić włączone radio i nie podchodzić do okien. Było mało prawdopodobne, aby ludzie zastosowali się do tego ostatniego zalecenia.
– Tylko jedź wolno – poprosił Net. – Wali snołem, jakby na górze ktoś zasnął z łokciem na przycisku „Turbo”.
Felix i tak nie miał zamiaru przyspieszać. Próbował wyczuć Land Rovera. Przez pierwsze kilka kilometrów minęli ledwie kilka samochodów i jeden autobus. Szczęście opuściło ich kawałek za rondem Babka. W zatoczce autobusowej stała policyjna Skoda.
– Policja… – jęknął Net. – Uśmiechaj się i udawaj, że masz wąsy.
Felix mocniej ścisnął kierownicę, ale nic mądrego nie mógł zrobić. Opierający się.

Najtrudniejszą i najambitniejszą rzeczą w życiu jest osiągnąć szczęście. - Onet.pl Blog

O dziwo ,miała tylko pare ,niewielkich ran. Mimo to była nieprzytomna.
-Mogę się na coś przydać ? -spytała cicho
-Tak - zwrócił się do nowy znajomy doktor- Przynieś wodę mineralną !
Mijając przód wraku mimo wolnie spojrzała na niego. Zmroziło ją. Z kierowcy i pasażera zostały wielkie zakrwawione miazgi.
-I co ? - spytała jej matka ,gdy biegła do land rovera po wode
- Jest nieprzytomna ,ale widać ,że ma tylko trochę niewielkich ran - powiedziała
Szybko wróciła do Toyoty z wodą. Właśnie jej ojciec sprawdzał czy dziewczyna nie ma obrażeń wewnętrznych.Z ogromnym zdziwieniem pokręcił przecząco.
-Cud ! To musi być cud !- stwierdził z niedowierzaniem kierowca Skody
-I to jaki - zmarszczył czoło nrowo.

Ciekłokrystaliczny świat widziany trzecim okiem

Noga boli jak cholera, po każdej przejażdżce - sprzęgło pracuje z takimi oporami, jak nie przyrównując mózg Joli Rutowicz, gdy ma ona wykonać więcej niż jedną operację na raz. Jednakże w tym aucie niesamowite są reakcje innych osób na drodze. Wszystkie bardzo sympatyczne i pozytywnie nastrajające. Może nie pełne zachwytu, ale na pewno pełne zaciekawienia.
Land Rover Discovery jest nie ukrywam przeciętnym pojazdem. Domyślam się, że w przeciągu 24 godzin od opublikowania tych słów, przed moim domem stoczy się regularna bitwa między dwiema czeredami płatnych zabójców. Jedną wynajętą przez fabrykę z przedmieść Solihull, a drugą przez fanatyków ich produktów. Będą się mordowali o moją głowę. Zdaje się sprawę, że.Gdy jadę tym samochodem po normalnej drodze to mam nieodpartą chęć wysiąść zeń i go pchać, by jechał choć troszkę szybciej. Niesamowite w tym aucie, nie są skrajne emocje jakie on wywołuje, czy fenomalny wykrzyż. Niesamowite są jego fotele, a konkretniej derma (?) z której zrobiono siedziska i oparcie - konserwatywnie zielona o powtórzonym w nieskończoność logo Land Rovera. Po prostu tworzy swoiski klimat. Poza tym ten samochód był bardziej wytrzymały od Jeepa Cherokee, którego utopiłem w błocie. Pewnie jeszcze leży w tym cholernym bajorze wrak Jeepa.
Kiepskim autem jest Skoda Fabia Combi. W końcówce sierpnia (bodajże) zeszłego roku wybrałem się wersją 1.9 TDi, wraz z Emilem na kilka dni odpoczynku. Cztery dni nad.

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog

Nie podali żadnych harmonogramów startów. Zabrali cztery auta różnych klas i tyle. Będą czekać już na miejscu startu. A zawodnicy zostaną przewiezieni z jednego wyzwania do drugiego. Ciekawe. Czyli nikt nic nie wie. Nasza rola, to tylko jechać i wygrywać, no co poniektórzy dostąpią tego :)  Pierwszy dzień szybko zleciał. Na początek wyścig klasy B4. Jechałam Roverem, dobrze się spisał. Gaz do dechy i przed siebie. Żadnych niespodzianek. Wiedziałam, że jakiś się szykuje niedaleko mojej hacjendy na wzgórzu, gdy postawili zapory do wjazdów na posesję. Miałam blisko. Następny, radary w ruchu ulicznym. Też niedaleko mojej posiadłości na środku wyspy. Tym razem auta C4, czyli mój Lotus Esprit S3. Trochę zakrętów, prostych..Się, że nie mam wyjścia. Wchodzę w to. Mam jeszcze dziś odebrać cztery auta. Z dwoma miałam już styczność. Robiłam transport Audi TTS Coupe. Całkiem fajne autko. Ale wybrałam w sumie Subaru.

>>> Ibiza Konvoy Audi TTS Coupe

A Rovera trochę, na szybko testowałam. Mocne auto, wszędzie wjedzie. Jednak pojechałam Touaregiem.

>>> Ibiza Land Rover Range Rover Sport HSE

Lotus i Golf. Z tymi dwoma nie miałam w ogóle styczności. Tylko dlaczego od mojego mistrza lakiernictwa ?  Bo u niego są te auta. Hmmm. Na miejscu się okazało dlaczego. Zostały wprawdzie pomalowane w moim stylu, jednak przyozdobione zostały dziwną naklejką jakiegoś miasta i zagadkowym napisem NEMO. Pewnie dla kogoś to ma.

Land rover discovery

KaraMurat óczy

497. W Rutland w stanie Vermont wszystkie ważne wydarzenia mają miejsce przy jednej ulicy.
498. Administracja szpitala w Rutland to zło!
499. Jeśli jesteś operatorem pracującym dla lokalnej stacji, a twoi kumple pracują w Discovery lub kręcą film z W. Snipsem, to znak, że w życiu ci nie wyszło.
500. Jedna lekarka i jedna pielęgniarka są w stanie same prowadzić izbę przyjęć w szpitalu podczas klęski żywiołowej.
501. Grad jest bardzo.Walka z rekinami.
453. Afrykanie na proszone kolacje zawsze ubierają się w stroje ludowe.
454. Najbardziej odpowiedni strój do wykonywania testów laboratoryjnych to bikini!
455. Tylna szyba to najbardziej "czuły" punkt Land Rovera.
456. Afrykański busz jest bardzo uczęszczanym miejscem, kolizje drogowe to tam codzienność.
457. Zmiana pory dnia w RPA to kwestia kilku sekund.
458. Z flary wrzuconej do kanistra z benzyną można zrobić bombę.

super blogasek o us5 - Onet.pl Blog

-Lubi piosenki z horrorów o serii z Haloween.

-Jest leworęczny.

-Ma problem z pryszczami,a szczególnie na brodzie.

-Jego ulubiony zapach to Masculie Dolce&Galbana.

-Jeździ samochodem marki Land Rover Discovery.

Na koniec fotka Richie`go

  

Paulinka:* (18:41)