O czym chcesz poczytać na blogach?

Lampki choinkowe

! rafal127 blog !

Zimno, ale przyjemnie sie patrzy na ten biały śnieg. Kumple zrobili wyskocznie ze śniegu nawet fajna tylko od tego wyskakiwania wszystko mnie boli. Nie mam co narzekać bo było zaczepiście. Już się nie mogę doczekać jutra bo jade do Drzietrzkowic a ta miejscowość jest cała oświetlona lampkami choinkowymi. Mam nadzieje że bedzie fajnie!!! Pozdrowienia dla wszystkiech a w szczegulności dla FORMINKI bo jest najcześciej na tym blogu!!!!!!!!!!!!


skomentuj (0)Już sobota :-( 2004-01-03 09:24:58


Już sobota zostały tylko dwa dni.

Arinkowo

Niedługo. A tu torturowany parę razy ucieka, krzyczy, nie mdleje, mało brakuje, aby się oprawy odgrażał, że go zabije, jak tylko wstanie, przyszyje sobie amputowane przed godziną dłonie i znajdzie w słoiku z oczami te swoje, własne, najmilsze.

Ile można patrzeć na setki choinkowych lampek, chichoczącą blond i jej mamusię i ten cały karnawał nieboszczyków?
Litości! – zawyła pani Arina. Litości! - prawie zawył Szanowny Małżonek, którego byle film do ziewania i zasypiania nie skłoni. Wytrzymaliśmy do końca. Nie ma Happy Endu, a tej się jej niby.

angielskiego uczenie: co mówią dzieci podczas nauki angielskiego :

jakie wypasione, proszę pani! Jeden to się nawet sam rozkłada!" Namiot przydaje się często latem. Marcin lubi sobie spędzać czas w namiocie rozłożonym pod blokiem. :))
I jeszcze jdeno, można powiedzieć sezonowe, zimowe hobby: Marcin wprost uwielbia lampki choinkowe. Dochodzi nawet do tego, że wcale nie potrzeba mu choinki! Wystarczą same lampki, powieszone w jego pokoju - rozpostarte między oknem a regałem, wzdłuż całego pokoju. Gdy w zimie przychodzę, owe lampki KONIECZNIE muszą się świecić podczas naszych zajęć! Na Mikołaja dostał.

malenstwo - Onet.pl Blog

skomentuj

20 grudnia 2007
CHOINKA CZYLI EFEKTY DZIAŁAŃ
Zdesperowana zadzwoniłam jednak do BOK-u, gdzie, o dziwo, uzyskałam skuteczną poradę. Wszystko działa. Natomiast efekty ubierania choinki można podziwiać tu
Ponieważ kurier zostawiał kolejne awiza z dopiskiem "wpadnę jutro", nie nacisnąwszy uprzednio dzwonka w celu skontrolowania stanu osobowego mieszkania. Ostatecznie podłączyliśmy zestaw, lampki na modemie zamigotały wesoło i wreszcie byliśmy podłączeni. Radość nie trwała jednak długo. Dysponując fartem na poziomie Rysia z "Klanu", po dwóch dniach światełka modemu.

Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć... Destinne Snape - Onet.pl Blog

Szczęśliwe rodziny przy stołach. Powoli robiło się ciemno, a dziewczyna nie miała gdzie się podziać. Na dodatek ciągle wydawało jej się, że ktoś ją śledzi, jednak kiedy się odwracała, nikt za nią nie szedł. W końcu, zmęczona całym dniem, rozłożyła dywan na ławce, obok choinki z kolorowymi lampkami, i usiadła. Zaczęła wpatrywać się w swoje puchate śniegowce i zastanawiała się, czy nie wrócić do Hogwartu. Wtedy obok swoich butów, zobaczyła inne. Pewna niskiego wzrostu postać w kapturze przyglądała się jej uważnie. Była to kobieta.
 - Witaj, dziewczynko -.