O czym chcesz poczytać na blogach?

Lamborghini murcielago

Upadła moralność pani_scenograf. - Onet.pl Blog


28 września 2008
Mój świat ;]
Wyjechałam dziś moim czarnym Lamborghini Murcielago na ulice Rockport. Czułam się lepsza, wyższa, gdy wyprzedzałam jakieś żałosne pick-upy i żółte taksówki. Wiedziałam, że wszyscy patrzą na moją piękną, lśniącą czarną maszynę. W lusterkach z dumą oglądałam odbicie skórzanej tapicerki foteli. Taki samochód jest tylko dla najlepszych, nie ma co ukrywać. Postanowiłam pokazać tym.

Że ścigał mnie sam sierżant Cross. Nie wiedziały, o co chodzi, więc opowiedziałam im o tajemniczych związkach gry z rzeczywistością. Śmiały się. One tego nie zrozumieją...

Spoko, nie uzależniłam się od tej gry.

Hmm... Prawda?
--
A kiedyś kupię sobie taki samochód - Corvette C6... Albo nie. Zostanę przy moim wspaniałym Lamborghini.
--
Sprostowanie: to nie było dziś, a w piątek, ale "dziś" bardziej pasowało do opisu mojej komputerowej rzeczywistości.


pani_scenograf (08:41)

Organizacja morderców w nieco innym świetle... - Onet.pl Blog

Salonie. Widząc, jak Inuzuka wpatruje się w brunetkę, Sasuke objął jedną ręką w pasie Ichi. Nie minęła minuta, a cała piątka siedziała w salonie na kanapach i fotelach. Mitaro uśmiechała się co chwilę wsłuchując się w rozmowę chłopaków. Wnioskując z tego, co mówili, nowe auta to (kliknij w nazwę auta a wyświetli się obrazek) Chevrolet Corvette, Lamborghini Murcielago i Audi Le Mans Quattro. Musiały być naprawdę cenne, skoro Kiba co chwilę opowiadał jak ciężko było je zdobyć. Po pomieszczeniu rozległ się dźwięk komórki. Inuzuka wyciągnął z kieszeni rozsuwany telefon po czym przyłożył go do ucha.
- Halo? | Dobra. - rozmowa nie trwała długo. Szatyn podniósł się z miejsca. - Neji czeka przed bramą..

strozwojciech

, pseudo oświeconych mesjaszy, sprzedawców bananów, kawy , przypraw , herbaty, kaszmirowych szali i nie wiadomo czego jeszcze, skręciliśmy w wąską uliczkę.

Cwaniak zatrzymał się przed brudną witryną sklepu z zakurzonymi skórzanymi torbami.

- This is it. The best shop in whole India! Rozłożył ręce jakby był conajmniej właścicielem salonu Lamborghini , znajdując klienta na najnowsze Murcielago.

Jest pięknie. It’s beautifull. Pomyślałem. I wkroczyłem do sklepu. Adaś wietrząc podstęp , pozostał na “czatach” na zewnątrz. Pomieszczenie małe i ciemne , oscylujący wentylator przy suficie , sprawiający wrażenie że się zaraz urwie. Mały stolik , dwa krzesełka i kolejny Hindus z miną agenta sprzedającego.

Edzialove i plotki:)

Mianem "najlepszej partii w Polsce".

On ma głowę na karku, wie, jak zarobić pieniądze i jak je zainwestować - mówi jego znajomy. Na majątek Pudziana składają się: dom w Białej Rawskiej i mieszkanie w Chicago, warte, po przeliczeniu, jakieś pół miliona złotych. Strongman ma także trzy samochody - Hummera, Mercedesa klasy S i Lamborghini Murcielago.

Główne źródła dochodu Pudziana to reklamy - firmowanie swoją twarzą i bicepsami napojów energetyzujących, materiałów i klejów budowlanych oraz samochodów. Tabloid wylicza, że strongman zarabia w sumie 150 tysięcy złotych miesięcznie.

Wokół Mariusza kręci się sporo kobiet,.