O czym chcesz poczytać na blogach?

Lamborghini gallardo

oahudriftfastandfuriouspl blog

Absurd. Czyżby dziura magnetyczna, ale inne pojazdy przejeżdżały, tylko przyśpieszenia dostawały, jakby ktoś je kopnął :) W trzecim, hm, kim jest ta dziewczyna ? I ten jej lot na drzewami. Niezłe w sumie safari na Oahu, hehe. Propozycja pani z nieruchomości, wydaje mi się dziwna. Ale co tam, skorzystam. Będzie nowe auto. I to jakie, Lamborghini Gallardo Spyder. Wkrótce dobiję do 50 szt. aut.
Dzieją się dziwne rzeczy na wyspie, czy kiedyś to wyjaśnię ? Zobaczymy.


Polacy, jak wiadomo, wszyscy i bez wyjątku, znają się najlepiej na budownictwie, medycynie i telewizji. Z tych znanych i szalonych założeń trzeba wyłączyć działaczy Platformy.

Upadła moralność pani_scenograf. - Onet.pl Blog

Wanna jump up in my Lamborghini Gallardo.
Maybe go to my place

Pamiętniki Wampirów - Onet.pl Blog


22 czerwca 2011
I rozdzial
Kiedy siedziałyśmy z Eleną przed moim domem , pod pensjonat pani Flowers podjechał czarne lamborghini gallardo. Wysiadło z niego dwóch chłopaków : jeden miał króczoczarne włosy, a drugi brązowe , obaj byli ubrani na czarno i mieli okulary przeciwsłoneczne na nosie.
-Ciekawe kto to?- zapytała Elena,
- Nie wiem , nigdy ich tu nie widziałam- popatrzyłyśmy na siebie i wróciłyśmy do dalszych czynności, czyli prac.

And life goes on - Onet.pl Blog

United, a także lubi kilka innych takich jak: Real Madryt, Flamengo Rio De Janeiro oraz AC Milan. Nie pogardzi jednak klubami takimi jak Arsenal Londyn i FC Barcelona.
Największym marzeniem dziewczyny jest zostać piosenkarką, by móc przekazać pieniądze na cele charytatywne. Na drugim miejscu chciałaby mieć wymarzony model samochodu Lamborghini Gallardo. Jednak aktualne problemy nie dają szans na spełnienie któregokolwiek marzenia.
Ma szacunek do raperów, a szczególnie do takich jak: Tupac, Eminem i Lil Wayne.
Dzięki nim odnajduje się w niektórych problemach życia codziennego.
Aktualnie ma 16 lat i stara się prowadzić normalne życie.

***

Na razie.