O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Lamborghini

Blog nano123

Zawory. Silnik wykonany w technice czterozaworowej o pojemności 5167 cm3 osiągał moc 420 KM z wtryskiem paliwa (wersja amerykańska), lub 455 KM w wersji z gaźnikiem (na rynek europejski). Prędkość maksymalna wynosiła odpowiednio: 279 i 295 km/h.
Countach 25th Anniversario to ostatnia wersja tego modelu, zaprezentowana na torze Formuły 1 w Monza w roku 1988. Technicznie oparta na modelu LP5000QV, lecz nadwozie zostało nieznacznie przestylizowane. Produkcję zakończono w kwietniu 1990 roku.
Godny szczególnej uwagi jest prawie w ogóle nieznany fakt wyprodukowania przez firmę na indywidualne zamówienie , jeszcze w 1999 (!!) roku limitowanej [ 2 sztuki ] wersji Countach Bart stworzonej specjalnie dla zamożnych fanów Lamborghini z Belgii oraz z Francji. Nazwa Countach Bart pochodzi od imienia belgijskiego stylisty [ z pochodzenia Polaka ],który wynegocjował z Lamborghini warunki sprzedaży dwóch ostatnich w historii egzemplarzy Countach'a. Obecnie widok Lamborghini Countach Bart cieszy oczy mieszkańców Brukseli oraz Cannes. Wygląd z tyłu jest bardzo podobny do obecnego Murcielago, a przód bliżniaczy z Diablo.

Komentarzy: 0 Espada 400 GTE 2007-05-18 Spodziewając.

Czyli co nowego w MA-HOUSE

I zaczytania się !

A w ramach nawiązanej współpracy, startujemy ze wspaniałym konkursem o literackim zabarwieniu ! Bedzięmy się zastanawiać CZYM JEST ZMYSŁOWOŚĆ ?

A nagrody będą wspaniałe ;-)

Wszystkie szczegóły już wkrótce !!!!! 

 

22:02, magda.macom
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 29 kwietnia 2010
Tonino Lamborghini - szukamy Ambasadora Marki !!!!

Bo to, że Polsce po drodze z Włochami to juz od dawna wiadomo...

Współpraca nawiązana podczas Dnia Kobiet u Dr Ireny Eris z 13 marca 2010 została przypieczętowana !!! Podczas rozmów przy dobrej kawie, okazało się, że jest nam po drodze razem i nasze doświadczenie może zaowocować konkretnymi wynikami, nie tylko w zakresie komunikacji, ale także rozszerzeniem ekspansji w stronę docelowego klienta...

Zatem z przyjemnością możemy ogłosić, mariaż MA-House i Il Toro Polska !!! Nasz agencja wesprze wszelkie działania komunikacyjne i wizerunkowe marki Tonino.

Jestem lekiem na całe zło..

Znać... bo dla nadawcy najpiękniejszy jest zwrot.. Bo choćby czas stał w miejscu i ludzie zamarli... to słowo nie umrze.. i żyć będzie wietrznie.. 

Komentarzy: 11 2007-03-04 KOCHAM TO....!!!!


Smack That

Shady. Convict. Up Front. Akon. Slim Shady. I see the one 'cause she be that lady.

Chorus

I feel you creepin', I can see you from my shadow.
Wanna jump up in my Lamborghini Gallardo.
Maybe go to my place and just kick it, like Taebo.
And possibly bend you over.
Look back and watch me smack that, all on the floor, smack that, give me some more, smack that, 'till you get sore
smack that, oooh.
Smack that, all on the floor, smack that, give me some more, smack that, 'till you get sore, smack that, oooh.

Up front style. Ready to attack now.
Pull in the parking lot slow with the lack down.
Convicts got the whole thing packed down.
Step in the club. The wardrobe intact now.
I feel it. Go on and crack now.
Ooh, I see it. Don't let back now.
Im'a call her. Then I put the mack down.
Money? No problem. Pocket full of that now.

Chorus

I.

E-samochody blog

Z prostej analizy włoskie rzeczy są bardzo drogie. Przeciętny kurs doszkalający kierowców w Polsce kosztuje od kilkuset do kilku tysięcy złotych, a Zimowa Szkoła Jazdy Lamborghini? 5,950 euro. Co może was przekonać do uczestnictwa?

Zacznijmy od samochodów. Na dobry początek Gallardo LP 560-4, później przychodzi czas na 570-4 Superleggera. Na samym końcu Lamborghini pozwala zasiąść również za kierownicą Aventadora.

Łącznie każdy uczestnik szlifuje swoją technikę jazdy spędzając 10 godzin za kierownicą tych wspaniałych byków. Ponieważ jednak cały program szkoleniowy został podzielony na dwa dni, trzeba się gdzieś jeszcze przespać. Lamborghini w cenę kursu wlicza więc nocleg w Cristallo Palace Hotel & Spa, przyznacie, że brzmi trochę lepiej niż “Karczma u Haliny”. Jeśli nie chcecie spędzać nocy samotnie, możecie zabrać osobę towarzyszącą dopłacając jedyne 746 $. Do ogólnego rachunku trzeba jeszcze doliczyć przelot do Cortina d’Ampezzo – oby tylko podwozie wysunęło się przy lądowaniu.

Dla czytelników zainteresowanych interentem: Co to jest pozycjonowanie i wynik badań – czego klient szuka na firmowej stronie internetowej.

Lamborghini diablo

licealista bloguje

Chcieliśmy tez mieć prywatną audiencje, ale papież wyjeżdzał następnego dnia do Castel Gandolfo i był zmęczony :(.
Wiecie co zauważyłem moim motoryzacyjnym okiem, że we Włoszech jest pełno Smartów, Porsche Boxter, Jaguarów, no i jak wszyscy wiedzą skuterów. Widziałem tez Ferrari Testarossa (!) i Lamborghini Diablo(!). A jakie dupy były na plażach, że aż mi się gorąco robiło i to topless w samych stringach! (wow) Dalej nie moge ochłonąć! Nara kończe.
skomentuj (0)


2003-07-15 10:29:42
Kolejne spotkanie!
Wczoraj spotkałem sie z moją dziewczyną i.

Terazja

2006-02-10 19:06:13
"Złota rybko"

... mówię,
"słuchaj jakby to powiedzieć,
zasadniczo nie najlepiej mi się wiedzie,
chciałbym żeby przestały mnie naglić rzeczy, które mnie naglą...
... i może jeszcze Lamborghini Diablo" :D

skomentuj (0)
2006-02-11 11:39:59
The inevitable return of the Great Green Frog

skomentuj (6)
2006-02-13 15:16:17
Czekając na tramwaj

skomentuj (4)