O czym chcesz poczytać na blogach?

łamanie haseł

Hacking dla WSZYSTKICH - Onet.pl Blog

Archiwum
2008
 Październik
 Kwiecień
 Styczeń
2007
 Grudzień
Zobaczmy...
Odwiedziło nas 64859 lamerów
Napisało 3 hakerów


04 stycznia 2008
Łamanie haseł Gadu-Gadu

Kaczyland - socjotechnika w służbie złych ludzi - Onet.pl Blog

Obywatela, który za przyjęciem Konstytucji głosował w referendum i domaga się stosowania Jej WPROST (w dosłownym brzmieniu) przez władze swojego kraju. Liczę, że Trybunał Konstytucyjny zajmie stanowisko w tej sprawie, a prezydent Lech Kaczyński trafi przed Trybunał Stanu za łamanie przysięgi, której złożenie przed Zgromadzeniem Narodowym było warunkiem objęcia przez niego urzędu:

Wskaźniki gospodarcze premiera

J. Kaczyński na konwencji chwalił się osiągniętymi wskaźnikami gospodarczymi - to będzie jedno z głównych haseł kampanii. No to przyjrzyjmy się, jak wygląda wpływ rządów panów Kaczyńskich na gospodarkę. Jak wie każdy student pierwszego roku ekonomii, gospodarka jest skomplikowanym systemem współzależności, który na podejmowane decyzje reaguje z pewnym opóźnieniem. PIS.

BLOG POŚWIĘCONY ANTYFASZYZMOWI JAKO POSTAWIE SPOŁECZNEJ

Antyfaszystów spada odpowiedzialność za „rozróby” w mieście, ponieważ swoją ideą blokady chcieli siłowo rozbić legalny marsz skrajnych prawicowców. Organizacje lewicowe oskarżano o hipokryzję (bo podważały głoszone przez siebie idee tolerancji i pacyfizmu) i łamanie prawa (bo sprzeciwiały się legalnemu przemarszowi prawicy). Niektórzy komentatorzy twierdzili, że kontrmanifestacja tylko sprowokowała i umocniła nieliczny ruch narodowy; że bez mobilizacji antyfaszystów w Marszu Niepodległości wzięłoby udział o wiele mniej.

Latach po obu stronach zbierze się więcej ludzi i może dojść do rozlewu krwi. Stwierdził nawet na spotkaniu w siedzibie Krytyki Politycznej, że jeśli ci sami narodowcy w przyszłym roku będą grzecznie maszerować pod polskimi flagami bez rasistowskich i ksenofobicznych haseł i gestów, to on „już w ogóle nie ma powodu, żeby protestować przeciwko takim marszom”.

Postawa redaktora Gazety Wyborczej pokazuje problem liberalizmu i państwa prawa: powierzchowność poprawności politycznej, skupianie się na słowach, a nie na.

.:: P.R.O.J.E.K.T. S.E.M.P. ::. - Zarezerwuj sobie miejsce w świecie nowego porządku

Nasz login i hasło, jednocześnie przejmuje naszą wirtualną tożsamość. Możemy jednak twórczo wymyślać inne hasła do każdego serwisu i do tego zmieniać je co jakiś czas, ale i tak w końcu osiągniemy masę krytyczną, moment w którym będziemy mieli tak wiele loginów i haseł, że ten cyfrowy pęk kluczy do naszego wirtualnego życia stanie się uciążliwie ciężki. Wtedy nadejdzie czas powszechnie używanego OpenID, czyli wspólnego loginu i hasła dla wielu serwisów, ale tutaj znowu wracamy do ryzyka związanego z kradzieżą hasła i konsekwencji w postaci przejęcia całej naszej cyfrowej tożsamości.
   Na koniec można zadać sobie jeszcze jedno pytanie. Co prawda nie jestem wyznawcą spiskowej teorii dziejów i nie podejrzewam gigantów typu Google, Yahoo, Microsoft czy Apple o łamanie prawa i wykorzystywanie zgromadzonych danych do niecnych celów z przejęciem kontroli nad światem włącznie, ale czasem warto zatrzymać się na chwilę i zadać sobie pytanie - a co, jeśli to jednak prawda?

semp 2008-02-14 15:09:47
skomentuj.

jacek-kz788.blog

Do komentarza „Leopol Weneryk” z dnia 10 lipca, dotyczącego przeczyszczenia firmy z „nicnierobów”, to dobrze, jeśli tylko tak by się to skończyło. Niestety obawiam się, że przy okazji „kryzysu”, „wrednej dywidendy” i innych haseł, które można wykorzystywać, żeby podejmować różne niepopularne decyzje, może to pójść niekoniecznie w kierunku takim, że autentycznych obiboków firma się pozbędzie. Jak by tak miało być, że zrobi się tak jak piszecie, to pewnie tylko wszyscy byśmy na tym.

Możliwości posiadania jakiejś reprezentacji przez pracowników tam gdzie nie działają związki zawodowe. Po za tym Realisto byłem na paru poważnych spotkaniach organizowanych przez Komisję Krajową NSZZ „Solidarność” i wiem, na jakie niebywałe problemy i wręcz łamanie prawa napotykają Rady Pracowników w wielu miejscach, gdzie związki nie działają, ale to wątek, który niekoniecznie trzeba tu i teraz rozwijać.skomentuj (2)

Odpowiedź dla Marty

refleksje - Onet.pl Blog

Trafnie ocenił obchody rocznicowe prof. R. Kuźniar a zaskoczyła mnie sprawa grzeszności zachowań..., „ci wszyscy, którzy za to odpowiadają pójdą do piekła....Prezes J K. również, bo to jest łamanie Dekalogu „nie będziesz miał fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu”.. dołożyłbym również „nie będziesz pożądał domu bliźniego swego” ! Myślę , że obawy Profesora o piekło są nie uzasadnione ! Prezes JK i jego ludzie , znajdą.

Przez wiadome siły – to go pewnie upokarza. Oczywiście nie można wykluczyć zajęcia się przez prokuraturę narastającymi awanturami . .Hasła niesione przez „żałobników” też są jednoznaczne...Dziwię się , że redaktorzy odpytujący swoich gości , tematu haseł w ogóle nie poruszali m.inn. TVN24 ..?!

Zamiar Prezesa JK jest jednoznaczny -TEN DOM MUSI BYĆ NASZ - ostoją władzy będzie sojusz Prezesa JK i Radia Maryja czyli tronu i ołtarza a.