O czym chcesz poczytać na blogach?

Lalki

Ania, Marta i Michał Wiśniewscy - Onet.pl Blog

K.K/FORUM

Kryzys w małżeństwie Wiśniewskich! Michał zaczął wydzielać Ance kasę, krzyczy tygodnik "Świat i ludzie". Na czym polega dramat żony? Dostaje mniej pieniędzy niż Mandaryna za złotych czasów i dochodzi podobno na tym tle do ostrych kłótni.

Przede wszystkim - skąd Świątczak wie, ile dostawała Mandaryna? Michał się chwalił? Bardzo nierozsądnie.

Michał zaczął wydzielać Ani pieniądze - mówi znajomy Wiśniewskich. Kilka tysięcy złotych "na waciki" zamienił na kilkaset. Anka się bardzo o to wkurza. I nawet nie chodzi o kasę, ale o to, że nie chce być gorsza od Mandaryny.

Słowa te potwierdzałyby plotki o tym, że Wiśniewskiemu ostatnio źle się wiedzie. Podobno, licząc na to że dobra passa nigdy się nie skończy, wydawał na bieżąco ogromne sumy i niewiele odłożył na czarną godzinę. W dodatku - źle zainwestował spore sumy.

Czy jest bankrutem? Na pewno nie. Takie informacje są przesadzone. Ale chyba faktycznie zaczął (w końcu!) oszczędzać.ŹRÓDŁO: www.pudelek.pl


Lalka

Małe dziewczynki chcą być dorosłe, a dorosłe bawią się lalkami... - bloog.pl

          

 

I powiem wam teraz szczerze, że nie mogę się zdecydować, która głowa wyżej... Obie są takie śliczne. Tak sobie myślę, że kupię jakąś blondynę o pospolitej urodzie i głowę się schowa, a obie moje laski będą siedziały sobie na półeczce:)

 

 

W końcu mam czarne buciorki – takie hard core;)

 

 

I nawet mi się torebka podoba:)

 

 

Te chwościki i zamek... Urocze:)

Dla chcących się wybrać na podobne zakupy informuję... Real – lalka 54, głowa 22. Carrefour – lalka 44, głowa 25 + rabat na głowę 50%:) Nie wiem czy to tak przy zakupie lalki, jakiś okres promocji itp. Ja wyszłam na plus:)

I.

Doll Second Hand

Manhamano! Będę polować na przepiękną Yuko dla niego: http://26.media.tumblr.com/tumblr_l6fgqjRQ041qcydfto1_500.jpg
Jest prześliczna!

Odpowiedz
 • manhamana Marzec 11, 2012 @ 6:06 pm #

  O jest rewelacyjna! Życzę upolowania!

  Odpowiedz
  • manhamana Marzec 27, 2012 @ 3:21 pm #

   Hehe i na mnie trafiło- C.J. Marianem zwany własnie został wyjęty z pudła muszę przyznać że artykulacja jak i wykonanie tej lalki jest znakomite.

   Odpowiedz

Mój zwariowany świat

Były Hołny, Wilno, Wigry i Studzieniczna. Jak zwykle na takich wycieczkach, głównym punktem programu bylo zwiedzanie kościołów. Nie mam nic przeciwko, tylko jak się tę samą trasę przemierza kolejny raz - to ma się dość. Brakowalo mi kilku godzin na spacer po wileńskiej starówce, chciałam zobaczyż Zarzecze, ale to musi poczekć na następny wyjazd - tym razem chyba prywatnie się wybiorę, bo zdecydowanie brakowalo mi czasu dla siebie.
Ogólnie wycieczka udana - kupiłam piękne zakładki do mojej kolekcji i malowane dzwoneczki, które przywożę z każdej podróży.

Komentarzy: 0 Lalki 2011-06-23
Jakiś czas temu byłam na wystawie lalek.
Prezentowane były m. in. lalki ludowe, souvenirowe, magiczne, dekoracyjne, teatralne.

Najstraszniejsze Historie - Onet.pl Blog

Pobiegła do kuchni żeby pobawić sie swoją nowa zabawką. W nocy... Mama nie chciała mówić córce o OSTRZEŻENIU sprzedawcy, żeby nie straszyć Dziecka. - Suzi daj mi tą lalkę. - Po co? - No... potrzebuję - Mama dziewczynki nie wiedziała co ma powiedzieć. - No... dobrze - I oddała lalkę. Przez kilka dni nic sie nie działo, Do czasu kiedy mama zapomniała schować lalkę. Zostawiła ją na krześle w kuchni i poszłą spać. W nocy lalka, Ożyła i podeszła do pierwszego schodka. Było tych schodów siedem. I powiedziała: - Jestem na pierwszym schodku. Tak było co noc. Mama zapominała chowac lalki W następna noc, wyszła na 2 stopień : - Jestem na drógim schodku. Mama Suzi nie wiedziała co ma zrobić. - Kiedy wyszła na 3 : Jestem na trzecim schodku. I tak dalej co noc.: W czwarty" - jestem na czwartym schodku 5, 6 ... Zkończyło się na siódmym Więc w ostatnią noc lalka weszła na samą górę, weszła do pokoju dziewczynki i zabiła ją. Następnego dnia, mama Suzi zobaczyła córkę leżącą na schodach. Krwią Suzi było napisane na ścianie: ' ' TRZEBA BYŁO, POSŁUCHAĆ SPRZEDAWCY I ZAMYKAĆ CO KAŻDĄ NOC W ODLUDNIONYM MIEJSCU. JAK SIĘ TO ZKOŃCZYŁO? SAMA WIDZISZ! ' ' Mama zabitej.