O czym chcesz poczytać na blogach?

Lalka barbie

Blog by doll collector Erynnis_Tages

Avant Guards 2009 Aphrodisiac doll- pierwsza MISS Dollplaza 2009! Dziekuję!!!

2.  50te urodziny Barbie, uczczone przez Mattel licznymi eventami i nadprodukcją nieziemsko pięknych lalek , w tym designerskich. W ramach obchodów otrzymaliśmy m. in. Debut Silkstone, wystylizowaną na pierwszą Barbie, a także serię reprodukcji lalek.

Elise Jolie, używająca nowego androgynicznego facemoldu. Limitowana do 350 sztuk i piękna na zabój.

The Jason Wu Event VI Convention Doll

The Jason Wu Event VI Convention doll

5. Po raz pierwszy w historii Mattela to Ken jest limitowaną lalka, dostępną tylko dla członków oficjalnego Klubu Barbie  (BFC) ( Dotąd w.

Thegirlintrouble - Onet.pl Blog


31 stycznia 2012
Fenomen Barbie
Są zabawki dla dzieci, które nigdy się nie starzeją. Jedną z nich jest lalka Barbie, lalka w postaci młodej kobiety stworzona przez Ruth Handler już ponad pół wieku temu. Na rynku królowały wtedy lalki w postaci małych dzieci, więc pomysł na Barbie był innowacyjny i ryzykowny. Początkowy brak sukcesów.

Green angel

Lepiej :D no wiec udalo mi sie pojezdzic na stawie nawet 2 razy dziennie razem z magda (moja siostra) aga i ola (moje siostry cioteczne). Nagralysmy nową bajeczke ("praca w ogrodzie"?)... i przede wszystkim: najwazniejsza postac tych ferii to... BARBIE PSYCHOPATKA!!! No wiec powiem o co chodzilo: małe (czyli magda i olka) bawiły sie w swoim pokoju lalkami barbie (wiecie ze podobno wycofali je ze sprzedazy? podobno barbie wziela rozwod z kenem!), a polowie tych lalek juz dawno poodpadaly glowy. Dziewczyny bawiły się nimi bardzo pieknie i jak wyszly to obejrzalysmy co tez tam one wymyslily.

zosiamarysia - Onet.pl Blog

wybór zofii
Wizyta w smyku poszerzyła moją wiedzę o lalkach barbie. I tak, w przyrodzie występują:

barbie my scene szaleństwo

barbie my scene keneddy

barbie magiczna szafa brokatująca

barbie ze szczeniaczkami w basenie

barbie modna karoca z koniem

Czy przy odrobinie dobrej woli można by uznać , ze CYCORY to anagram KAROCA?


tak czy owak - mówię to do Buby - są to czysto teoretyczne rozważania, bo i tak zosia dostanie barbie roszpunkę z doczepianymi włosami, którą dostałam w pracy.
maman (11:11)

Razem dotrwamy do następnego dnia.

W dziecienstwie  od malego jak juz sie dowiedzialm ze moja mama jest pielegniarka,to zawsze ja juz jako 3 latek wypytywalam o rozne rzeczy... zwiazane z czlwoeikiem i z tajemnica ludzkiego ciala...

Gdy bylam strsza zawsze bawilam sie lalka i taka wieksza i tez barbie... Tym wiekszym przyczepialam pineskami  taki ten wezyk przezroczysty co jest przy skakankach do reki  tej lalki  z drugiej stroony doczepialam strzykawke i bawilam sie w lekarza ze niby lalka miala kroplowke :D zawsze w domu bakowalo.

W tym miejscu powinien być tytuł bloga. - Onet.pl Blog

To sorry. To ja już będę kończyć. Cześć.
Xis (12:40)
158 komentarzy

03 czerwca 2007
ANTY BARBIE
Hej,.

Najlepsze na świecie. Najpopularniejsza Barbie to oczywiście Diana z www.dianusia-ksiezniczka.blog.onet.pl To ona zaczęła modę na Barbie. Osobiście najbardziej nie lubię Karoliny z bloga www.princess-karolcia.blog.onet.pl Zrobiłam o tych lalkach bloga - http://anty-napuszone-laleczki-barbie.blog.onet.pl Zapraszam! Mam nadzieję, że poprzecie akcję!
Xis (20:26)