O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Lalka

Blog by doll collector Erynnis_Tages

Aga

 • 5 erynnis tages

  Aga, oj cięzko o dyscyplinę utrzymania zamkniętego zbioru, to prawda:) ale zawsze mozna kupić tylko kilka lalek spoza zbioru jako “reprezentantów” obcego gatunku- i ja tak robię z lalkami z gatunków, których nie zbieram. A zdarza się, że jakaś jedna mnie skusi.

  Swistak, nie zauważyłam tam pudełka od Steffie,choć nie daję głowy, może gdzieś leży, bo mam:) takie zielonkawe pudełko na zdjęciu to Sindy z końca lat 90tych. Sindy i Steffie nie zbieram, ale mam kilka egzemplarzy. Steffie Love mam tylko 2 sztuki- ciążową oraz dziewczynkę-steffowy odpowiednik Skipper.

  Kaya, nie odnajduję się zbyt dobrze, ale mój zbiór nie jest porządnie poukładany, choć część już została uporządkowana . W miarę katalogowania i porządkowania będę robić powoli.

 • Doll Second Hand

  Doprawię jej nowe. Pokażę Wam też ciuszek, który uszyłam specjalnie dla niej – wtedy ta Fleurcia doczeka się wpisu o niej i tylko o niej

  Fleurka ma podniszczone włoski, a jedyne ubytki są niewidoczne (brakuje jej kilku pasemek nad karkiem), więc zmieniać ich nie będę – mam nadzieję, że porządne spa chociaż troszkę je odżywi

  No, i to by było na tyle tego zanudzania. Tych, którzy dotrwali do końca, podziwiam za cierpliwość i mam nadzieję, że ten wpis nie okazał się w całości nudny… Po prostu musiałam się rozpisać za te dwa tygodnie

  Pozdrawiam Was cieplutko!

  Tagi: barbie, Barbie collector, Beskid Śląski, ciuszki dla lalek, clothes, clothes for dolls, diva stars, doll, Fleur, Kraków, lalka, lalka szmacianka, lalki trupki, mattel, mc donalds, otto simon, targ staroci, ubranka dla.

  Mój blog

  Wyczerpany żółw, pochodzący z przemytu. Były jeszcze niezliczone wróble, nieopierzony gołąbek i wrona, które wypadły z gniazda; dorosły gawron ze złamanym skrzydłem, siedzący na grobie dziadka; i biała myszka wyrzucona przez okno razem z akwarium. Królik Marcel pochodzi od organizatora wystawy gadów, bo miał być pokarmem dla pytona. Przyniósł go tam znudzony właściciel. Tak zwyczajnie… Małgorzata kupiła królika i zabrała do domu. Przeżył 9 lat. Do nich doszły lalki.

  Reklama : adwokat centrum warszawy

  Osobista krawcowa
  Kolejna stara lalka, kupiona na targu staroci na Kole w Warszawie, pochodzi z ok. 1900 roku, ze znanej niemieckiej fabryki Armand Marseille. Po długim targowaniu się handlarz zgodził się sprzedać ją za 150 zł.
  – Lalka była w koszmarnym stanie, oczy miała osobno, w miejscu ust dużą dziurę, była bez palców, jednej stopy i włosów. Czarna od brudu i zupełnie goła – opowiada Małgorzata.

  Reklama : kolektor słoneczny zabrze

  Główkę lalki wykonano z papier mâché, czyli sprasowanej masy papierowej pokrytej twardym woskiem. Uzupełnienie ust okazało się prawdziwym wyzwaniem. Nowa.

  Stardoll.. :-) - Onet.pl Blog

  Się.
  4.Lampka czeka koło szafy w torbie.


  Wpis MeDoll
  Żada lalka nie zostawiła ubrania..
  Zaadoptuj żabkę!
  1.Wejdź na tę stronę: http://www.stardoll.com/pl/campaigns/endangered-species/
  2.Kliknij: "Adoptuj mnie".
  3.Rzekotka Czerwonooka (żabka) czeka obok lustra w pokoju głównym.
   
  Wpis MeDoll
  Żada lalka nie zostawiła ubrania..

  My Książka:> - Onet.pl Blog


  -Super! Więc mogę ci pokazać więcej sztuczek!
  -Bardzo chciałabym, ale obiecałam Jankowi że go oprowadzę po mieście..
  Ale zaraz! Czemu powiedziałaś “My lalki” ? Mówiłaś że jesteś jedyna?!
  -Skłamałam. Tak naprawdę jest nas więcej.
  -Gdzie jest reszta lalek?
  -No właśnie to chciałam ci wyjaśnić.
   Tak naprawdę, te największe drzewo znajdujące się na twoim podwórku, chroni “nasze Życie”. W nim znajduje się przejście do magicznego  świata. W tym magicznym świecie jest ogromny ogród składający się z samych błękitnych róż. Każda lalka do życia potrzebuje takiej róży.
  - Łał.. ale kto to wymyślił? - jak ożywić lalkę?
  -Dawno temu twoja pra pra pra pra babcia, kiedy była jeszcze mała, wpadła na ten pomysł  właśnie w tym domu, i pokoju. Od tego czasu, każda dziewczynka z tej rodziny otrzymuje na 15 urodziny zaczarowaną lalkę.
  -Ale moje 15 urodziny były 3 miesiące temu…
  -Urodziłaś się 23 czerwca tak ja twoja praprapraprababcia, prapraprababcia, praprababcia, prababcia, babcia,  i twoja mama. Zmiana daty urodzin była tylko po to, abyś nic nie podejrzewała.
  -Ahh.. Jakie to niezwykłe i.

  Lalka monster high

  Bella Thorne

  Belli i Zendayi i Belli

 • Taaaaka sesja jakiej nie widzieliście!!!!
 • takajakaś nawet taka dziwna he
 • taki liścik
 • Taniec Rządzi mój 2 ulu program
 • The filmy and Bella
 • Thx Lalunia79-
 • Tłumaczenie watch me
 • To z Taniec Rządzi
 • TTYLXOX
 • TTYLXO zapowiedzi!!!!DDDD
 • tu Ala!
 • tu lola może pora troche skrocic grzywe
 • ulubione piosenki Belli
  Ja Wika i moje życie...
  James Maslow i jego tajemnice:
  Kesha
  Lindsay Lohan
  Monster high
  Nasz zespół - Orginal Girlz
  O wszystkim i życiu:
  O zwierzakach i moim życiu

 • Kody na StarDoll i nie tylko :

  Pisz blog
  Dodaj blog do ulubionych
  Wersja mobilna
  RSS
  poniedziałek, 09 sierpnia 2010
  Darmowy kapelusz od Monster High

  Żeby go zdobyć należy :

  1.Wejść w bramkę :.

  Lalka barbie

  tramble. - Onet.pl Blog

    "Jakbyłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle, co gdzieś znaleziona stokrotka,która potem zwiędła, prawie nic. Miłość to była mama i tata, ken i barbie,książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam"fuuj" i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Niechciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli wdomku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś,nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przyTobie oddałabym cały świat."

  Eligas, quem diligas... ( Wybieraj, kogo masz kochać) - Onet.pl Blog

  Zadanie.

  Dziękuję ci, żono, pomyślał, rozglądając się dookoła. Z drewnianych półek patrzyły na niego oskarżycielsko szklane oczy pluszowych maskotek, lalki bezwstydnie zadzierały do góry różowe sukienki, a plastikowe samochodziki, nieruchome jakby nigdy nic, udawały, że są po prostu zwykłymi, plastikowymi samochodzikami. Co za brednie…

  Co można kupić pięcioletniej dziewczynce? Może lalkę? Zdjął z półki Barbie Na Wakacjach zapakowaną we wzorzysty różowy kartonik i skrzywił się nieznacznie. Zabawka niemiło skojarzyła mu się z Paris Hilton- miała identyczny głupawy wyraz twarzy. Coraz bardziej zniesmaczony, szybkim ruchem odłożył.

  Blog Zakochanaaa15

  Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle, co gdzieś znaleziona stokrotka, która potem zwiędła, prawie nic. Miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam "fuuj" i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... to były piękne czasy.

  Komentarzy: 0