O czym chcesz poczytać na blogach?

Laleczka chucky

* ... Bo to co dla mnie miało sens , odeszło razem z Tobą ... *

StAł se taKI ziomeK(maNEkIn) I ZAGRAdzał NAM Drogę ręką WięC jA mu PoTRZYMAłAm Tą ręKę i POszłyśMy:p HEH:P potEM TakA BeCZka bYłA... Z tEj BeCzKI TAkI mANy GłOwE WYSTAWił (tEż MAnEkIN:P) PoteM POkóJ dzIEcIęCy... ŁóżecZKO BYło i TAKa SzafEczKA...a NA SZaFeczCe... laleczkA ChuCky (czYTaj CzAKi :P:P:P) naPEWNo KażdY ją zNa:p I sTałA SOBIe z nożeM A koło nIej tAki PocięTy MIś... dalej bYłA kostnicA... za kRatKaMi tAkiE kOśCIoTRuPY LeżAły...PoTeM był GABINeT Doktora I TAM SKAkAły takIe w workacH KościOtrUPY... a Na łóZku TAki faCET.

Gniada01™ - Onet.pl Blog

Z domu w taką pogodę . Snuję się po domu , bo nie mam co robić . Dzisiaj wpadłam na genialny pomysł żeby obejrzeć horroru . Klimat idealny , wiejący wiatr na dworze i ja w domu nakryta kocem xD Ach , ale film był fajny . Kocham stare horrory!Znacie może 'Duch' albo 'Laleczka Chucky' ? Dzisiaj oglądałam Laleczkę. Ale tylko jedynkę , 4 kolejne części czekają spokojnie w szafce .  A Ducha to mogłabym oglądać milion razy i za każdym razem się boję . Stare horrory mają w sobie to coś . Laleczka Chucky jest z1988r. a Duch  to 1982r.  a mimo to  nigdy o nich nie zapomnimy . Kocham też 'Pokój 1408' , ale to już nowy horror . Nie będę opowiadać ,bo może wśród bloggerów jest wiele osób które nie przepadają za filmami tego typu . Nie.

apsara blog


wczorajszy set Kida Koali
aps i jej kolegą spotykają kolegę kolegi.
kk: ale ty masz dziwne oczy! skąd masz takie?
aps: ee, z przepicia?
kk: nie, to nie oto chodzi, one są takie mroczne i w ogóle masz niesamowitą twarz. jak lalka..
k: hahaha, laleczka chucky

nic, tylko zamknąć się z ciemnym pokoju i nie wychodzić przez resztę życia ;]]

a wczoraj ciągłe spotykanie przeróżnych znajomych i wszyscy z jednym textem
-Kid Koala mnie rozpierdolił!

a mi oprócz powyższego wrażenia.

Opowiadania o Jemi i innych. ;-) - Onet.pl Blog

Nie mógł być krótszy ?
- Ok. Obejrzymy jakiś film ? Dopiero 20 .
- No dobrze, ale gdzie reszta ?
- Nick dzwonił, aby powiadomić mnie, że on i Selena zostają w hotelu na noc. Kev pojechał do Danielle, a Miley do koleżanki.
- Aha. To jaki film proponujesz ?
- Laleczka Chucky ? - zapytałem z łobuzerskim uśmiechem na twarzy.
- Nie ! Ja się boję horrorów !
- Oj no weź, jak coś się do mnie przytulisz.
- No niewiem.
- Proszę...
- Ok.
// 2, 5 godziny później //
Demi cały film na zmianę krzyczała, płakała ( ? ) i.

Blind my whitening eyes... That I may see darkness in the tunnels ov light. - Onet.pl Blog

Ale ma to dobre strony. Na tygodniu będzie mnóstwo prób, bo w końcu będą tylko trzy dni na wyćwiczenie tego szajsu. Próby = zwalnianie z lekcji... ;)

 

Póki jescze nie ma samych świąt, siedzę i oglądam filmy. Zachwycam się "Piłą", znów stwierdzam, że laleczka Chucky rządzi i w ogóle.

 

Wiecie co? Poimprezowałabym.

 

Mia (12:22)
7 Rise, rise, rise.

che-mer.blog

Na promenade (mialysmy isc na kamionke, ale pluca, kondycja juz nie te co kiedys...) Wiec przystanelysmy przy plazy i byl zajebistry widok (da haroszyj), wydoilysmy szampana, pelnego toastow, za wszystko i wszystkich po kolei...
Kiedy wrocilysmy, nadszedl czas na "Narzeczoną laleczki Chucky", oraz dalsze picie... Fakt, ten Sylwester nie byl suto zakrapiany alkoholem, z prostego powodu. Starzejemy sie...
Jednak uwazam (z mojego punktu widzenia), ze byl calkiem przyjemny. Coz mnie sie podobalo i jestem calkowicie usatysfakcjonowana...
Wszystko jest.