O czym chcesz poczytać na blogach?

łąki łan

Adam Zaszkowski

Fotograf mody i portrecista. Więcej zdjęć na: www.zaszkowski.com oraz v8.digart.pl

Posted on 13 Sierpień 2011, in Fotografia, Koncerty, Wydarzenia and tagged Bydgoszcz, europejskie lato artystyczne, fotografia, koncert, łąki łan. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Things we make, make us.

Cytując M. i “wixa” cytując mnie. Takie bardziej hardcorowe techno z gitarą w tle, żeby niby nie było technem. Kiczowate przy tym…! Jak skurwysyn.

No i poza tym nienawidzę alternatywy na siłę. Kreowanie się na “szalonego” czy “ostro pojebanego”, gdzie po koncercie jest się gościem który sprzedaje koszulki i podlicza na kolanie zyski… nie, dziękuję.

Monika Brodka.

O niej dużo powiedzieć nie mogę, bo przez połowę jej koncertu mnie nie było. Widziałem początek, odsłuchałem kilka kawałków w oczekiwaniu na “W pięciu smakach” albo coś innego z jej najnowszej płyty, ale się nie doczekałem. Na start dała nudne, ciche kawałki. Koncert bez szału, ale mogę się mylić.

Myslovitz.

Byłem już kiedyś na ich koncercie – było lepiej. Nie to, że teraz było źle, bo było przyzwoicie, ale mogło być lepiej. Jak z Brodką – odniosłem wrażenie, że za wolno.

happysad.

Tu się dobrze bawiłem – i to mimo faktu, że nie należą do czołówki mojego gustu muzycznego (A o tym w następnym wpisie – stawiam dwa funty na to, że fani Łąki Łan już zacierają ręce). Fajny motyw z wplątaniem innych wykonawców w koncert. Ani przez chwilę nie nudzili, stworzyli w Hali sympatyczną atmosferę, zagrali kawałki z każdej swojej płyty i pozytywnie.

Paint

:)

18:37, furor
Link Komentarze (2) »
piątek, 19 listopada 2010
łąki łan

wybaczcie taki chamski obrazek ze zdjęcia, ale nie mam za bardzo czasu. Poza tym za bardzo jaram się tym, że pierwszy raz od ponad pół roku wreszcie gdzieś wyszłam. Zajączek z koncertu na łudstoku. ŁĄKI ŁAN :D

20:26,

singel.blog

skomentuj (0)

zdarty nie na zarty 2010-07-07 08:25:40

dziekuje ze potargalas mi koszulke wariatko..

skomentuj (0)

łąki łan 2010-07-09 11:35:13

łąka zapach lata ktory pamietam z dziecinstwa dopadl mnie wczoraj na spacerze z psem..na chwile wrocilem do tamtych czasow..poczułem te wszystkie smaki lata..koktail truskwakowy, świeza rzodkiweka, mlode zmieniaczki. rano jade do terlicka, czesi wybudowali.

Amulet szczęścia... ale czy to co on daje można nazwać szczęściem? - Onet.pl Blog

Moce ciemności mnie do tego zmuszały. Ewentualnie jakbyś nie spełnił tego prezentu chciałabym magiczną chmurkę na której przemieszczał się Son Goku. Była by bardzo przydatna do przemieszczania się z imprezy na imprezę. Po trzecie, aczykolwiek nie ostatnie wyczekuję, że zawsze gdy przyjdę do Gały jej lodówka będzie po brzegi zapchana w deserkach z Francji. Jako czwarte chciałabym wypasioną villę na Korsyce z mega wielkim basenem, salą kinową, regularną dostawą nowości kinowych w blu-ray, ogrodem z palmami, hamakiem, zawsze pełnym barkiem z drinkami, stadem pasących się arabskich koni i dużym oknem z widokiem na morzem Śródziemne. Po piąte małą małpkę i białego tygryska. Żeby Indios Bravos zaśpiewał mi Kostuchę na dobranoc, a Czesław Mozil "Zanim pójdę" na dzień dobry. Bilety na Łąki Łan i wielkie pogo! Oglądanie po raz kolejny hali stulecia z widoku z fali. Oczywiście do tego jeszcze parę czarnych i ciemno zielonych Martensów, żeby mnie nie skopali na koncercie jak ostatnio. Prawo do zwolnienia mojej.

Tomasz Wala "Tupack" Opalenica |Fakty i mity, Antyklerykalizm, racjonalizm, ateizm, relatywizm! Sterem, żeglarzem, okrętem...

Do 10 procent poparcia. Pokazuje to też jak bardzo mediom i innym ugrupowaniom jest nie na rękę ta partia w sejmie. W sondażach ośrodków badania opinii publicznej ten sam Ruch Palikota osiąga około dwóch procent. Dziwne? Cud? Raczej chęć wywołania u wyborców dedukcji: oni nie mają szans, więc jednak zagłosuję na... (tu najczęściej pewnie pojawi się SLD).
Nie dajmy się oszukać. Liczba ankietowanych w badaniu ośrodków badawczych to zazwyczaj tysiąc osób, zaś w.Mówi teraz w taki sposób o miłości?
"A ona całowała mnie pocałunkiem ust swoich i jej miłość była lepsza nad wino, i jej zapach upajał mnie rozkoszą, i piękna była jej szyja jak klejnoty, i jagody jej lic pośród złotych łańcuszków, otoś ty piękna, przyjaciółko moja, otoś ty jest piękna, oczy twoje jak gołębicy (mówiłem) i ukaż mi oblicze twoje, niechaj głos twój zabrzmi w uszach moich, albowiem głos twój wdzięczny, a oblicze twoje.

I przez to coraz więcej osób choruje na cukrzycę. To nie jest ważne, kiedy stracić może wielki koncern. Tylko jego zyski się liczą. Firmy lobbingowe o to dbają.


Przeciwstaw się temu, zmień dietę, wyłącz TV i odsuń się od manipulacji.No i zrób sobie domowy obiadek.


P.S. Tylko jedno ostrzeżenie. Jak kogoś na tym filmie złapie chęć na zdrową dietę, niech się nie rzuca na wielką, twardą marchewkę, bo.