O czym chcesz poczytać na blogach?

Lakeside

Krzysztof Kasprzak - bloog.pl

O co chodzi. Motocykl na nowym tłumiku ogólnie nie reaguje na manetkę gazu. Po wygranych dwóch startach, ja daleko z przodu, przed szybkim tego dnia Troyem, wpadam na przyczepną nawierzchnię i uderzam tylnim kołem w płot. Tylko szeroki tor dał mi możliwość opanowania motoru, który nie miał siły przykręcić warstwy materiału, nawet tak małej. Dodatkowo silniki strasznie się nagrzewały. Miejmy nadzieje, że osoby decyzyjne szybko zrezygnują z wprowadzenia nowych tłumików. My zawodnicy na motocyklu czujemy się niepewnie, dodatkowo maszyna strasznie się meczy.

Dziś czeka mnie mini press and practice z moja drużyna Lakeside Hammers. W piątek pierwszy mecz w Lakeside.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na stadionie.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5644550,trackback

komentarze (1) | zaloguj się, aby dodać komentarz

« 12

Co słychać w Polonii?? - ŻKS Polonia Bydgoszcz

REKLAMA Czytaj dalej11:38, tomekjuby87 , Co słychać w Polonii??
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 11 listopada 2008
Andreas Jonsson: Jest sporo rzeczy do przemyślenia
  Andreas Jonsson od kilku lat jest liderem Polonii Bydgoszcz. W tegorocznym sezonie z bydgoskim klubem wywalczył awans do Speedway Ekstraligi. W rozgrywkach drużynowych w Wielkiej Brytanii razem z zespołem The Lakeside Hammers zdobył srebrne medale, a w Szwecji z Dackarną Mallila zajął trzecią pozycję.

Opisy na GG smutne

Si z plastikowej skrzynki gBos.- Janet, zBotko - powiedziaB Ortega. - Mam dzi[ ci|ki dzieD. Zrób nam po du|ym drinku i przyjdz do mnie. Trzeba si jako[ odpr|y. OcknBa si i przez jaki[ czas kiwaBa gBow, jakby nie mogBa si zdecydowa, co dalej. Pózniej na twarzy pojawiB si wesoBy grymas, a naciskajc klawisz interkomu u[miechaBa si i zanim zrealizowaBa poBczenie, signBa po spinacz. Ortega nie widziaB tego. Pulchna dBoD bbniBa nerwowo w nawoskowany blat.- Betty! - wrzasnB, gdy w sBuchawce pojawiB si znajomy gBos. - Powiedz mi, kobieto, czy ci do reszty pogiBo? Co ty wyprawiasz?- Ju| wszyscy wyszli. - Oplatajca j rka znieruchomiaBa, ale po sekundzie opanowaBa si i podniosBa sBuchawk.- Lakeside Software. W czym mog pomóc?- Witaj JayPeg - odparBa, zadzierajc gBow. - Czy mo|esz wywoBa Mike'a?W czasie krótszym ni| mrugnicie oka, autonomiczny podzespóB programu przetwrzyB uderzajce w niebiesk pBytk drgania powietrza w impulsy elektryczne. Te po wzmocnieniu i normalizacji zmieniBy si w suncy potok cyfr. Gdy pierwsza z liczb trafiBa w mikroprocesorowe serce doxera, my[lenie maszyny rozdwoiBo si. Jeden tor przeprowadziB analiz widmow. Uzyskane wyniki porównaB z próbkami gBosów autoryzowanych u|ytkowników. OkazaBo si, |e barwa nie mo|e nale|e do nikogo innego jak tylko do sekretarki, panny Janet Braxton. Drugi z wtków w tym samym czasie dokonaB rozpoznania wyrazów i.

Podróże małe i duże

Jest maly, nie ma co! Nasz przewodnik, ktory wyglada jak zolnierz Wietkongu, co chwile wydaje komendy "all forward", "stop", a my dzielnie przebijamy sie przez rwacy nurt rzeki. Jest strasznie porywista, po 2,5h. wychodzimy z pontonu cali mokrzy od bryzgajacej wody oraz deszczu i troche zmarznieci. Ale warto bylo! W cenie splywu mamy tez transport do Pokhary, ktory jak sie okazuje polega na zlapaniu nam jakby na stopa przejezdzajacego akurat autobusu. Pod wieczor docieramy do, jak sie okazuje, najbardziej deszczowego miejsca w calym Nepalu (i chyba najbardziej turystycznego). Od razu po wyjsciu z autobusu zaczepia nas kilku hotelowych naganiaczy,ale w efekcie ladujemy w dzielnicy Lakeside nad samym Phewa Lake

 

R. i A. 

 

Tagi: Bharatpur Narayani nepal rafting Trisuli
15:53, paszteciarze
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2

struktura pozioma

Prace prezentowane były na wielu ważnych międzynarodowych wystawach (m.in. na Biennale w Wenecji 2004; 5th Biennale for Architecture, São Paulo 2003; Latent Utopias, steirischer herbst, Graz 2002; ArchiLab, Orléans 2001 i 2003). tnE są też laureatami wielu międzynarodowych nagród, m.in. Award for Experimental Tendencies in Architecture 1996 (as The Poor Boys Enterprise), Lower Austria Award for Cultural Achievements in Architecture (2000), City of Vienna Award for the Advancement of Architecture (2003), Clients’ Award of the Austrian Architects Association (2007, Open-Air Pavilion in Grafenegg). W 2007 roku tnE byli nominowani do prestiżowej nagrody Mies van der Rohe (Lakeside bath Caldaro/Kaltern). tnE są autorami monografii Close to the Bone, 2007 (DD22, Damdi Architecture Publishing Co., South Korea).


12:38, strukturapozioma , anonse
Link Dodaj komentarz »
piątek, 18 kwietnia 2008
Młodzi do Łodzi - ostatnie dni na zgłoszenie!


2003. maj..

olimpijsko.blox.pl

16:53, pastkaz , Raport Olimpijski
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 22 grudnia 2011
Kasa to nie wszystko

Styczeń ma kilka swoich sportowych symboli. W pierwszych dniach pasjonujemy się turniejem czterech skoczni, mamy Rajd Dakar, najlepsi snookerzyści świata zjeżdżają się na turniej Masters, darterzy zaś rywalizują w Lakeside o tytuł mistrza świata. Są to imprezy fajne, ciekawe, ale od kilu lat wydarzeniem miesiąca jest turniej rangi mistrzowskiej reprezentacji piłkarzy ręcznych. Przed nami rok parzysty, czas więc na kontynentalny czempionat.

Nie ważne, czy napiszę, że drużyną buduje się od tyłu, rzucę starym powiedzonkiem, że bramkarz stanowi 50% wartości zespołu, czy może po prostu zacznę od tego, co po prostu jest najgłośniejszą informacją - i tak wszystko sprowadza się do operacji Sławka Szmala i jego nieobecności w kadrze na Serbię. Co to oznacza dla naszego zespołu? Brakuje świetnego.