O czym chcesz poczytać na blogach?

łajka

..::: katkasiek :::...empty snippet

marcinzlasu

sobota, 03 grudnia 2011
Dzień dziadka ( wiersz )

Dzień dziadka
-------------------------

Na tabletkach,
na cytrynce,
truchłem muchy w pajęczynce
Dziadkiem siwookim
jeszcze być
Z zapatrzenia
w zaokienne niebo
jeszcze żyć
Słabym krokiem
i niepewnym
na film, który
prześpię pewno
jeszcze iść.
--------------------------------------

mimochodem

Tagi: poezja
20:49, marcinzlasu
Link Dodaj komentarz »
piątek, 11 listopada 2011
Poczta ( wiersz )

POCZTA
------------------------------------------------------------------
Kapitalizm modeluje nam
widok nieoczekiwany :
uśmiechają się obcy

Chcę zobaczyć list,
a nie pieniądze

Nie przysyłajcie mi reklam.
Jestem jak martwy ptak
zasypany ulotkami -
- odleciałem.

kwiatas.blog

Ze niewykorzystalam tego 3su tak jak hciaUam) pogadałyśmy i sie ustawiłam z monia we wtorek!!!no wUaśnie wtorek oby niezapoomnieć:) tego samego dnia wiecorkiem wyszlam z monia(smyrem) i madziom na pifecko miauo byc jedno a bylo jedno potem drUgie potem czecie i jesio troszku...nie liczyłam;P, Siedziałyśmy za 44 i ogLądałyśmy męskie pupy..1-10(carusia5,leska8,rybe6,Ksysia pipy10:)buahahah,hRuPka1 no i jesio takih 2 kolesi ale to bez komentsa:P)fypiłyśmy potem zbiorowe sikanie za.... hehe. Madzior poSzedł i monia i ja miałyśmy zajebiste shizy miedzy innymi: Że nina mieszkała w hiszpani(to tłumaczy jej rozjebany tyłek),że łajka siedzi na ksieżycu i to wcale nie łajka tylko brerjsksaŁajka hehe i oczywiście Najzajebistrze zdanie tego wiecorku(a raczej pytanie): Pelcia:"Monia zgadnij co?",monia:"Skarrrrpetka!"heheh non stop padała mi skarpetka niestety guma jak guma podczas noszenia sie zuSzywa i mi pękła(niedomyślać sie aż tak... zboczki) patom zaszlysmy po maciusia i zapalilysmy i stoczylo sie duSzo duSzo hopcuF i odprowadzili "nas" do doma(tylko monie bo mi sie "śpieszyło")Sork ze nieopisuje tego co działo sie tegio dnia ale ostro było i zadUszo by opisywać.17 kwietnia(czwartek) rano ..am am kaszke manną i ppajehauysmy z moniom do miasta po.

kitkat blog

O grosiwo. Godziwo grosiwo! O tak! [O kurwa, jakiś zboczuch na gg, dobra, ale piszmy dalej!]. Dlaczego 20 lat temu [oglądałam dokument opatrzony napisem „WFDiF”] młodzież polska mówiła, że woli iść do wojska [panowie], niż na studia, ponieważ chce się szybciej ustabilizować życiowo. [Kurwa, on serio jakiś zboczony, ale się poneram, pościemniam, hi hi]. A teraz młodzież polska na studia i wypier papier do kraju - cud. Wyprawa niczym Gagarin w kosmos - przywozi wrażenia, a pieniądz? Fuck to, nie wiem, czy Gagarin za to cokolwiek dostał, bo Łajka na pewno nie. Polacy są przyrównywani właśnie do takich łajek; jedynie ci elitarni wożą się i obnoszą dumą, niczym łysa małpa wśród sfinksów. [Kurwa, on naprawdę jest perwersyjny!] Ktoś tam kiedyś powiedział, że bezczynność rodzi występek. A ja siedzę i to mnie zjada, więc czas ruszyć dupę i pokazać klasę, jak to ten z Grammatika powiedział. Bezczynność zaszczepia w tobie rutynę. W Rzymie kiedyś byli demagodzy i może ja bym się pokusiła o wsteczny bieg i przyodziana w prześcieradło jak na przedstawieniu szkolnym o Grecji, chrzaniła bym 3 po 3 i dostawała za to tygodniowy zapas wina? Mniami! Dobra, dosyć chorego bezmózgowia, którym karmię czytelnika..

jezus blogempty snippet

zielarkamaud blog


traci szablonowe znaczenie... 

Zamknij oczy...
wyobraz...
 sobie...

wyobraz sobie czlowieka, ktory jak nikt inny.., gdy wydaję się tobie ze nie jest to przecież możliwe,
 zjawia sie zwyczajnie, poprostu i wciaz na nowo tak pozytywnie, ogromnie Cie zaskakuje...
Wyobraz sobie człowieka,  ktory w usmiechu ma tyle radości, ze jużsame lzy w oczach moga zaswiadczać o tym
ze do tej pory było niewiele takich chwil w ktorych byłaś naprawde szczesliwa...
Wyobraz sobie czlowieka ktory ma w sobie tyle madrosci tyle dobra pokory tyle spokoju, ze czujesz się jak łajka,
 gdy ten kosmos odgadujesz...
                      
.. wyobraz sobie czlowieka , ktory pierwszy przychodzi ci na mysl, gdy placzesz i smutno ci tak ze powoli stradasz juz zmysły...
spojrz temu czlowiekowi w oczy ...
wciąz pytasz czym jest piekno?
Na koniec  sprobuj wyobrazic sobie.. 
jakie ten czlowiek moze miec dlonie..??
i zostan z tym...

na jakiś czas...


- ... A ty jestes piekna?
Tak  :)skomentuj (0)