O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Labrador

Labrador retriever - wszystko o rasie - Onet.pl Blog

Czy zgniliźnie drewna, wysoką transparentność i gładką powierzchnie oraz stabilizację wilgotności i wymiarów uzyskanej dzięki bez pigmentowej impregnacji.

Producenci drzwi oferują labrador  szeroką gamę wykończeń, od lakierów i laminatów w bogatych paletach kolorystycznych przez pokrycia syntetyczne po okleiny naturalne.

Dzięki prawidłowemu zamocowaniu, zgodnie labrador  z instrukcją usytuowania i montażu, z drzwi zewnętrznych można korzystać długotrwale i bezproblemowo. Ze labrador  względu na możliwość zalania drzwi przez deszcz czy nadmiernego nasłonecznienia, bardzo ważne jest stosowanie okapu nad drzwiami, co wpływa znacznie labrador  na przedłużenie czasu eksploatacji drzwi zewnętrznych.

W takich przypadkach ciekawą alternatywą są . Systemy do drzwi przesuwnych składają się z kasety konstrukcyjnej, ościeżnicy, skrzydła wybranego przez klienta oraz listew lub opasek maskujących. Systemy mogą być pojedyncze, podwójne, teleskopowe, zachodzące czy także naścienne. System naścienny jest tanim i dobrym rozwiązaniem zamocowaniem drzwi przesuwnych niż system do drzwi ukrytych w ścianę.

Drzwi zewnętrzne montowane są na zewnątrz domów jednorodzinnych czy innych budynków. Ważna jest ich odpowiednia eksploatacja, ze względu na trudne warunki atmosferyczne. Ważny jest.

Blog labladory1

Których ogony mają nieprzepisową długość lub noszone w nieodpowiedni sposób, które zraniły się podczas pokazu powinny mieć prawo do zarejestrowania i przedstawienia ale nie mają prawa do potwierdzenia. SZATA Labrador retriever posiada krótkie, gęste, chroniące przed wodą, podwójne owłosienie. Zewnętrzne leży blisko ciała, jest proste, chociaż lekko pofalowane przy podstawie jest dozwolone. Tekstura owłosienia jest twarda i sprężysta, nie jest szorstka, ani jedwabista. Wewnętrzna warstwa pod owłosieniem jest delikatna i gęsta. Poważne wady: bawełniano podobne owłosienie, jedwabiste, rzadkie, brak warstwy wewnętrznej. KOLOR Kolor labradorów jest jednolity. Jednolite czarne, żółte (począwszy od jasnego kremowego aż do rudego), czy też czekoladowe. Dozwolone są małe, białe plamki na klatce piersiowej ale nie są one dobrze widziane. Białe włosy powstałe ze starości lub też na skutek przestraszenia się czegoś nie powinny być karane. Dyskwalifikacja: jakikolwiek kolor powstały jako kombinacja innych niż opisane wcześniej kolory, albinizm. ROZMIAR I WAGA Standardowa wysokość dorosłego psa zawiera się w przedziale od 22,5 do 24,5 cala, natomiast wysokość dorosłej suki zawiera się w przedziale od 21,5 do 23,5 cala. Poprawnie zbudowany labrador (pies), który pracuje powinien.

Labrador Retriver

Gdy mu rzucimy zabawkę, powinien ją złapać, a nawet przynieść. W tym wypadku liczą się umiejętności. Potencjalni właściciele psów mają przeważnie sprecyzowany gust, jęsli chodzi o kolor pupila. Na jedną rzecz należy zwrócić uwagę. Łatwiejszy w utrzymaniu jest pies o jasnej sierści, ponieważ tak bardzo nie widać włosów na podłodze i dywanach. 
14:16, www.labradoryretriver.pl
Link
środa, 23 lipca 2008
Czy Labradory potrafią i lubią pływać?
Labradory są urodzonymi pływakami. Nauka pływania musi odbywać się stopniowo. Nigdy nie wolno wrzucać szczeniąt do wody. Najlepiej niech oswajają się z wodą bawiąc się na brzegu o łagodnym zejściu. Mogą też brać przykład ze starszego psa. Same muszą poznać wodę i oswoić się z nią. Później nie będą bały się wejść głębiej.
23:53, www.labradoryretriver.pl
Link
.

oto-labrador.blog

Z minutową dokładnością przyzwyczaja się do określonej pory odżywiania. Toteż przez częstą zmianę rodzaju pokarmu i konsekwentne postępowanie ze szczeniakiem można dopro­wadzić do tego, że zjada on to, co otrzyma do jedzenia. Takie ułożenie labradora ułatwia znacznie postępowanie z nim w chorobie, np. gdy trzeba zastosować określoną dietę lub podać jakiś lek. Natomiast przez nadmierną pobłażliwość albo źle pojęte współczucie można nauczyć zwierzę jedzenia samych przysmaków, w wyniku czego wszystko inne pozostawia nie­tknięte.

Kiedy więc Labrador retriever został przyzwyczajony do otrzymywania najlepszych kąsków ze stołu, to już ani groźbami, ani namo­wą, ani stosowaniem lekarstw nie uda się go zmusić do jedze­nia innego pożywienia, a nielubiany pokarm stoi wtedy przez wiele dni nietknięty aż do zepsucia się. Takie labrador retriever często tra­fiają do lekarza wet., który musi naprawiać to, co zostało ze­psute przez złe wychowanie. Jako przykład może służyć historia pewnego labrador retriever, który został przyprowadzony do kliniki z powodu braku apetytu. Okazało się, że pies ten jadał wyłącznie konserwy wołowe. Po pew­nym czasie takiego żywienia odmawiał przyjmowania.

Blog patunia066

Niespełnienie tego warunku prowadzi do otyłości powodującej choroby stawów, a także nadpobudliwości, co może spowodować wiele zniszczeń, oraz przyczynić się do wielu niepożądanych zachowań.

Użytkowość

Labrador Retriever jest rasą wszechstronnie użyteczną. Psy tej rasy są wykorzystywane m.in. jako psy ratownicze (gruzowe i do ratownictwa wodnego), przewodnicy ociemniałych, psy rodzinne, psy wykorzystywane w kynoterapii. Nadają się także do sportów kynologicznych tj: agility, obedience czy dogfrisbee.

Popularność

Według liczby psów oficjalnie zarejestrowanych w organizacjach kynologicznych Labrador Retriever to jedna z najpopularniejszych ras w Wielkiej Brytanii, w USA i Polsce.Labrador Retriever
Labrador o umaszczeniu biszkoptowym
Labrador o umaszczeniu biszkoptowym
Inne nazwy Lab, Labrador
Kraj patronacki Wielka Brytania
Wymiary
Wysokość 56 – 57 cm (psy),
54 – 56 cm (suki)
Waga 35 – 38 kg (psy),
30 – 33 kg (suki)
Klasyfikacja
FCI Grupa VIII, Sekcja 1,
numer wzorca 122
AKC Sporting
ANKC Grupa 3 (Gundogs)
CKC Grupa 1 – Sporting Dogs
KC(UK) Gundog
NZKC Gundog
UKC Grupa 4 – Gun Dog
Wzorce rasy
FCI.

ozwierzakach.blog.interia.pl

Zdaję że wiecie kto to !

1 miejsce - 10 komci
2 miejsce - 5 komci
3 miejsce - 2 komci
O piesku (jakimś)
 

Labrador Retriever...Pies nietypowy i wszechstronnyBardzo zręczny, niezawodny i wytrzymały, obdarzony doskonałym węchem Labrador, ,jest królem wśród retrieverów. Potrafi aportować każdy rodzaj zwierzyny, zarówno w suchym polu, jak i z wody. Bardzo zrównoważony, o przyjaznym usposobieniu jest doskonałym psem do towarzystwa. Gorliwy i pojętny, ma dobry charakter i wciąż chce przypodobać się właścicielowi..
Unikalna struktura sierści

Okrywa włosowa Labradora należy do gatunku sierści twardej i krótkiej. Gęsta i przylegająca, chroni psa przed zimnem i wilgocią. Ponadto Labrador produkuje więcej wydzieliny łojowej niż psy innych ras, co zapewnia jego sierści nieprzemakalność..

Masywne ciało i mocne kości

Labradory - Onet.pl Blog

Seriale i inne
Na Wspólnej 2
Barwy Szczęścia
M jak Miłość
W11 Wydział Śledczy
Samoloty
Samoloty na wysokościach przelotowych
Extreme Spotting
Aeroklub Częstochowski
Mój drugi blog
Samoloty
Strony internetowe o Labradorach

Labrador retriever

Blog Soska11

Na początek coś dla tych, którzy dopiero chcą kupić psa. Dla odpowiednich grup (oczywiście inne psy teżż się świetnie spisują w każdej sytuacji :))
*dla rodzin z dziećmi- Golden retriever, Labrador... i podobne rasy, bo są bardzo żywiołowe i dzieciom na pewno się spodobają:)
*dla starszych osób- ratlerki, yorki itp. , bo są niewielkie jest z nimi niewiele zachodu, a jednak są towarzyskie i żywe :D
*dla osób samych, które mają czas owczarek niemiecki, amstaf, bo.

"Tą chwilą żyj, za chwilę chwili nie ma" - Onet.pl Blog

  

  

  

  

  

 

 

Specjalnie dla mojej kumpali Pauliny:Yorki:)

  

  

  

  

 

  

 

 

Golden Retriever

  

  

  

  

  

  

 

 

Berneński pies pasterski

 

  

  

  

  

  

 

 

Labradory

  

  

  

  

  

  

 

  

 

 

Golden Retriever

  

  

  

  

  

  

 

 

morning-rise.blog.pl

Wredna jestem wiem, ale jesli ktos ciemny z przedmiotu jest to trzeba sobie radzic :)
No ale nic. Jade w sobote do schroniska pieski ogladac. A jak sie uda to w poniedzialek pojde tylko na spr z fizy a pozniej sie zwolnie i pojade na wystawe golden retrieverow :)
Tak w ogole to jak nie wybierzemy nic ze schroniska (co jest bardzo mozliwe, bo tam nie wiem czy beda szczeniaki), to kupimy albo labradora, albo goldena retrievera :)
Piekne psiaki :)
No a na wakacje pojawia sie wreszcie jakas jasna propozycja. Moze cos z tego wszystkiego jednak wyjdzie :)


morning-rise 2003-05-23 22:51:16
skomentuj (9)2003-05-26 19:30:27 ...

.