O czym chcesz poczytać na blogach?

Labour party

MojaMoskwa - Onet.pl Blog

Dobrze zredagowane przypisy, jakże przydatne dla polskiego czytelnika, który nie zna angielskiej literatury czy znanych ludzi żyjących tam kilkadziesiąt lat temu. Znajdziemy tutaj również polityczną deklarację Orwella. Pisze on, że popiera Labour Party (Partię Pracy), a więc nie anarchiści cieszyli się jego szczególnymi względami, ale mainsteamowa, tradycyjna socjaldemokracja. To dla mnie ważne oświadczenie. Orwell wydał je w odpowiedzi na zarzuty dotyczące „Roku

BLOG - Bartłomiej Jasiński - blog polityczny

Się dziwić, że nawet w Prawie i Sprawiedliwości wzięto się za łby. Partia, która w Polsce nie rządzi ponad dwie kadencje przestaje istnieć. Możemy powoływać się na przykłady z zagranicy z Niemiec czy Wielkiej Brytanii, gdzie SPD czy Labour Party pozostawały w opozycji przez wiele lat. Pozycje tych partii jednak nie można zestawiać z polskim, zarówno pod względem organizacyjnym, finansowym, jak i najważniejszym – zakorzeniania w świadomości elektoratu. Nazwijmy rzecz po.

W krainie deszczowców..

Dzięki temu, że ukazany jest jako odnoszący sukcesy biznesmen. Jednakże niektórzy wspominają o pewnych niejasnościach co do wparcia finansowego jego firmy przez fundusze państwowe.

 Michael D. Higgins jest kandydatem Parti Pracy (Labour Party). Wygląda na to, że jest na drugim miejscu w przedwyborczych sondażach. Michael trochę wygląda jak taki ogrodnik/kwiaciarz w Malahide, który prowadzi tu swoje małe centrum ogrodnicze przy jednej z głównych ulic. Ma zresztą tak samo.