O czym chcesz poczytać na blogach?

łabędź

Nadzieja żyje w Tobie... - Onet.pl Blog

Jaki popieprzony! Ty, cało rodzina jest tako! Popieprzeni ci Ł...! 

Łabędź jest przyjaciółką agu.pl i moją. Była też przyjaciółką I.M. stwierdziła, że Łabędź jest lesbijką ( co jest całkowitą nieprawdą!!! ) i zaczęła ją obrażać. Zaczęła oczywiście się z niej śmiać i rozpowiadała wszystkim: Patrz! To ta gruba Łabędź, ta lesba! Powiedziała nawet swojej babci, żeby nie wpuszczała Łabędzia do domu. Ale mało jej było opowiadania głupot, więc dodała jeszcze parę wierutnych bzdur na temat rodziny Łabędzia. Np. że oni są nienormalni i że ich nazwiskio źle kojarzy się na Lipowcu. Do tego obraziła rodziców Taty łabędzia i Łabędzia. lepiej nie będę tego tutaj cytować.

 N. też ma nieźle przerąbane u I.M. N. i I.M. były kiedyś przyjaciółkami. ale I.M. zaczęła się wtrącać w życie prywatne N., chciała nią manipulować. N. się nie dała. Dlatego też I.M. nagadała na nią niezłych bzdur jej przyjaciołom, rozpuściła plotkę, że N. ćpie, wymysliła jeszcze 100 innych głupot, żeby ją zgnoić, a na koniec powiedziała: Nie mogę się z nią przyjaźnić, bo N. to gruba dupa i lesba i nie wiadomo, co z takiej przyjaźni może wyniknąć! 

 Kiedyś do I.M. przyszła P. i zaczęła sobie.

Nie byłem nigdy cynikiem, nie sięgam nazbyt głęboko

Modyfikując stopniowo ze skromnego parterowca w dwupiętrowy, regularny dom. O ścianach koloru żółtego. Nie wdając się w szczegóły, ogród okalający produkt rodzicielskiej imaginacji szybko ukochały sobie okoliczne zwierzęta, zarówno leśne, jak i podwórkowe. Na działce kolejno zawitali: zając, odpowiedzialny za podgryzanie pędów i histeryczne sianie bobków w najbardziej zdradliwych miejscach; myszy, które szczały rodzicom w tuje oraz podziurkowały zaciekle ściółkę oraz psy mojego wujka, które, dla odmiany, lubiły tarzać się z wyszczerzonymi zębami na świeżo posianej trawie. Cała ta radosna hałastra nie zdziwiła moich rodziców w takim stopniu, jak pojedynczy, majestatyczny łabędź, który pewnego dnia zaatakował ich auto na drodze dojazdowej do domku. Zaatakował. Z rozpiętymi bojowniczo skrzydłami, pochylonym łbem i rozdziawionym dziobem ptak ruszył ponoć w kierunku samochodu, wypinając wcale muskularną pierś i dysząc chęcią konfrontacji. Tato przyhamował ostro i tak pozostał, bo go zatkało. Łabędzia chyba zresztą też, bo zastygł w bojowniczej pozie, sycząc. Od tej pory wszystkie ucieszne wydarzenia miały związek z groźną obecnością łabędzia w pobliżu naszej furtki. Niezależnie od dnia i pogody, wypuszczony od sąsiada (który z niewiadomych przyczyn trzymał go z resztą ptactwa), łabędź zawsze bezbłędnie obierał azymut na działkę moich.

maniuchna

:D no loos i tak Ciem tocham!!! milutki mam nadzieję że na mnie nie będziesz tak flugał :/ ;) w poniedziałek bendem w naszej szkółce byłej czyli naj gimnazjum w powiecie pabanickim nr 3 im Tadzia (z czałym szacunkiem do jego osoby) może kogoś pozdrowić??? ciekawe czy mnię Zdzisław wpuści no ale jak jestem zaproszona ;) no to chyba tak nie??? do obacionka usłyszonka lub napisionka paps
skomentuj (4)

2005-03-22 23:02:23
no i sami powiedzcie czy muzycy nie są najwspanialszymi ludźmi na świecie!!!
Leo Slezak (1873-1946) śpiewając kiedyś swoją partię w operze Lohengrin Ryszarda Wagnera, doszedł do miejsca, gdy na scenie zjawia się łabędź, który ma go unieść w powietrze. Łabędź pojawił się, jednak na skutek pomyłki inspicjenta zatrzymał się na krótko i śpiewak nie zdążył go dosiąść. Podszedł wówczas do dyrygenta i szeptem zapytał:
- Przepraszam pana, o której godzinie odchodzi następny łabędź?


skomentuj (2)

2005-03-31 13:08:17
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długa nota
Była kredka i dwa ołówki,kredka zaszła w ciążę z kim...z tym bez gumki
skomentuj (3)


Najwierniejsza partnerka z ich wilczego stada..To Dla Ciebie Aniołku..

Napisała Różyczka dnia 2004-07-27 11:00:49
skomentuj (1)


:)
PAULINA- moje imie moja osobowość oczywiście się troche sprawdza:P


Osobowość: Tajemnica krwi

Charakter: 90 %

Promieniowanie: 88 %

Rezonans: 103 000 drgań/sek.

Kolor: Czerwony

Główne cechy: Intelekt-Zdolność reakcji-Pobudli­wość- Dynamizm

Totem roślinny: Truskawka

Totem zwierzęcy: Łabędź

Znak: Lew

TYP: Nerwowe choleryczki, bardzo pobudliwe. Łat­wo tracą zimną krew. Są wyniosłe i sprawiają wrażenie osób " w pretensjach ". W prawdzie - niczym ich totem - łabędź - wydają się dumne i pogardliwe, ale w rzeczywistości są niespokojne i niepewne.

PSYCHIKA: Są inteligentne, wiedzą o tym i dają to odczuć innym. Mają wyraźną skłonność do odnosze­nia wszystkiego do siebie, są subiektywne. Ogólnie biorąc, mają raczej trudny charakter, ale są pełne życia.

WOLA: Raczej dobra, ale nie starcza jej, by doprowa­dzić rzecz do końca. Wówczas przybierają pozę obra­żonej damy i wycofują się z działania ze znudzoną miną.

POBUDLIWOŚĆ: Zbyt duża, by zostawić im czas na refleksję. Zgryźliwe albo raniące uwagi padają wów­czas z tych uroczych usteczek.

ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Ich wybuchy gniewu.

asymetrycznie? no, może.

Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (2), Dodaj

cztery.

piątek, 24.sierpnia.2007, 18:02
kocham małe dzieci. ale siedmiolatek łażący za mną od rana i zadający w kółko jedno pytanie, może mnie lekko wytrącić z równowagi. i jeszcze mi naleśniki zjadł. taaak. kocham dzieci.

próbowałam napisać wiersz. napisałam dwa, wyszły z tego erotyki. zmięta kartka do kosza i od nowa. a weny brak. jednak chyba się przerzucę na wymyślanie napisów na moją ścianę.

życie towarzyskie mi rozkwita! [czyt. głupia asymetryczna dostała zaproszenie na ognisko od kumpla.]
~~~~
co się stało?
szczęście zadzwoniło.
as.
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (6), Dodaj

trzy.

czwartek, 23.sierpnia.2007, 13:13
oj, jak boli. nawet miękkie krzesło jest twarde. obiadu nie będzie, głodnych brak. kawa i ciastka załatwia wszystko. 700% więcej bakterii w uszach. brawo, ogłuchnę.

łabędź się trzyma, twardy jest! wyrzucę go za okno, może jakiś pies go zje. co z tego że.