O czym chcesz poczytać na blogach?

Kzkgop

MOJE STRZEMIESZYCE

Listopad 2007
Zakładki:
Autor bloga
E-mail: strzemieszyce@gazeta.pl
FOTO-KRZYSZTOF MARKOWSKI
Linki
Miejska Biblioteka w Strzemieszycach
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
Profesjonalne Studio Fotografii
ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW I TRAMWAJÓW KZKGOP
Serwis Mieszkańców Ząbkowic
Unia Strzemieszyce
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Strzemieszycach
Sonda
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

spikewrk.blog.pl

chwila..przeciez ja nie krece sie wcale
stoje.. to wy sie krecicie..coraz mniej zaufanych ludzi... :-/
skomentuj (5)


2005-04-29 06:56:55
hyyyyy
lool i mamy długi łikend.. hehe jak narazie wszystko idzie po mojej mysli oby tak dalej..:P nie ma co narzekac:] hyhyh.. a teraz trzeba sie wyszalec:D durs?!:D a jak:P nie pisza nic wiecej bo mi sie niechce hA!
skomentuj (4)
2005-04-30 12:24:46
hahaa
Cześć nazywam sie korzeń moje hobby to uczenie sie rozkładów autobusowych(kzkgop) na pamięc znam juz wszystkie przystanki takk.nie mogł bym zapomniec o zbierniu pet vel kipy.. ale tylko dorodne kipy na inne nie zwracam uwagi.. kazda kipa jest inna i to mi sie podoba... lubie rowniez uprawiac rożne ekstremalne sporty.. tapetowanie, ekstremalny wypas owiec czy nielegalne wytłaczanie włazów kanałowych.. to moje ulubione dyscypliny.. wiec wypadało by sie porzegnac.. a kto nie cichtuje jest ciuuuleemm.. a my cichtujemy durs..:D haha
co tu duzo mowic w asie było pieknie:D
pozdro emkejor pozdro zetejro pozdro musiolejro pozdro czajkejro:D haha ci co byli wiedza jak sie cichtuje!! durSS!!:D:D
.

Zamykam w dłoniach oddech słońca - Onet.pl Blog


04 lutego 2005
Ślad ust Twoich.Dobranoc.
Wszystkie kłamstwa za sobą zostawić. Rozdziały zamknąć. Spojżeć swierzymi oczyma.
Pojechałem do Niej.Wstając wcześnie.Wcześniej jeszcze o kwiaciarnie zachaczyć by uśmiech na jej twarzy pogłaskać. Jeszcze w autobusie się przespać.Na uszy rzucić nightwish lub apocaliptica.I wyspać się w 840 albo 801 lini kzkgop.Rozmowom dziwnym się przysłuchiwać.Poobserwować o 9 rano w autobusie pijanego kulturalnego.
Potem objąć Ją na przystanku.I cały dzień w zapomnieniu spędzić.Nie pomyśleć ani jednego razu o innej kobiecie.Patrzeć tylko na Nią.Na jej niczym nie skalane myśli.Potem nocy się wspólnie przyglądać.Godzine jeszcze po mieście i do domu wracać.W Katowicach jeszzce przyjaciela spotkać.Opowiedzieć mu jaką to ona jest wspaniałą kobietą.Ile ma w sobie świętości.I że żyje się tak jak dla Niej.Potem dostać od Niej smsa.Wysłać jej że jest wspaniała i że przywraca wiare w ludzi.Napisać na blogu jak to.

Jedźmy! Nikt nie woła.

Festiwale (ma gdzie: chociażby w Teatrze Ziemi Rybnickiej lub w jednym z dwóch multipelksów), promuje się na plakatach i opowiada o swoich sukcesach. I nie chodzi mi bynajmniej o przedziwną i poruszającą kampanię reklamową województwa śląskiego, której jednym z haseł było "Śląskie grube Rybnik". Tego nikt nie zazdrości. Oficjalne motto Rybnika "Miasto z ikrą" też daje do myślenia.

Na koniec powiem, że Rybnik to atrakcyjne i przyjemne miasto. Chwilami nawet wielkomiejskie i metropolitalne. Uwierzcie.


Fragment rybnickiego rynku. Niedaleko stąd jadłem ostatnio big maca w McDonald'sie. Był taki, jak wszędzie.  Linki:
Rybnik.pl - Serwis Miejski: www.rybnik.pl
ZTZ Rybnik: www.ztz.rybnik.pl
KZK GOP Katowice: www.kzkgop.pl
Portal.