O czym chcesz poczytać na blogach?

Kzk gop

adria86


Adriana
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (0), Dodaj

Respekt dla KZK GOP!

środa, 7.lutego.2007, 16:17
Jakże życie stało się prostsze odkąd KZK GOP wprowadziło zmiany i więcej autobusów lini 931 jeździ teraz na moje osiedle. Naprawdę respekt dla szacownego KZK GOP. Mieszkańcy mojego osiedla są bardzo wdzięczni. Mamy nadzieje, że inwestycja w paliwo, które.

Let's dance little stranger Show me secret sins - Onet.pl Blog

skomentuj

22 lutego 2011
autobusy i tramwaje śląskie czyli słów kilka o KZK GOP
    KZK GOP spędza sen z powiek chyba wszystkim śląskim podróżnym. Po prostu tragedia. Odzwyczaiłam się od używania komunikacji miejskiej. A raczej, powiedzmy sobie szczerze: dopiero teraz poznaję uroki.

Blog Piotra Koja - Onet.pl Blog

skomentuj

24 listopada 2011
Urodziny KZK GOP

Dzisiaj odbyło się pierwsze posiedzenie Komisji Porozumiewawczej do spraw oceny oddziaływania działalności górniczej na terenie Bytomia. To krok w dobrą stronę, pozwala na systematyczną ocenę sytuacji z udziałem wszystkich podmiotów.

... wiesz co nas laczy? nienawisc do policji ktora nigdy sie nie skonczy ...

POzdrOo aLL :*:*:*mUUUUuAa
skomentuj (8)


2004-08-25 08:54:06

*KatOwiCe*


A wiĘc wCzoRaj wyBraŁam siĘ dO KatOwiC dO mOjej żOnki zŁa DzieFCzyNa na dUpciNg ParTy :D uH ahH fajNie byUO :D sieDziMy zE zŁą Na kOmpiE i zŁa kciała sprawDziC TramwaJ i wpisaŁa zaMiasT KZK GOP tO kZk hOp buHaHaHa:D:D uWaGa rUszyłY nOwe Linie tRamwajOwe KZK HOP naWet dOjezdzaja Te TraMwaJe dO TYchÓw bUHahaHa:D wOgÓle fOol wyPaS pOszFendłySmy z KindziA dO sOLariuM bO Kindzia twierDzi zE jeSt za bLada:D ja byM taM usneŁa na kRzesle ale To nIc :))pOteM wjaZd Na parQqq iHHaaa zŁa zaS sie NajeBauA :D iJaaa a Jak JeJ MaRciN.

Na początku było słowo...

Się (po tym zaczęła wierzyć w cuda i rozciągające właściwości autobusopodobnych stworzeń).
Pudełkowy koń zatrzymał się z głuchym rżeniem (albo rzężeniem). Wrota otworzyły się molestując nogę M. Teraz zrozumiała, że "zły dotyk" boli przez całe życie. Na nodze pozostał niebiesko-fioletowo-zielony pejzaż pędzla KZK GOP.
Cielesne rany okazały jednak się niczym wobec psychicznych katuszy. Przyziemni, prozaiczni wieśniacy, zmierzający na pola swej bezsensownej harówki odkrywczo oznajmili: "Ale tu ludzie jeszcze chcą wysiąść".
Doprawdy? M. tak tępa nie jest. widzi, że z żyrafami nie jedzie. Wkrótce dzięki wielkiemu.

Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam...:))

Sie dzisiaj mila rzecz przytrafila, wiec napoczatek chcialam podziekowac Panu Kierowcy z 870!!! bardoz mily, serdeczny czlowiek:)) pierwszy raz od jakiegos czasu musialam wrocic z uczelni srodkami komunikacji miejskiej i wiejskiej... no coz tak sie przyzwyczailam do jazdy samochodem, ze nawet zapomnialam dzisiaj dokumentow co wiaze sie z biletem kzk gop... ale los chcial ze o tym dowiedzialam sie dopiero przed przystankiem w chorzowie, czyli tramwajem z uczelni jechalam na gape... a los chcial ze mnie jakos nie pchnelo na pkp... i cale szczescie bo kara by byla, albo doplacanie to biletu:P hehe, a tu jak juz sie zorientowalam ze nie mam tego biletu to po chwili zastanowienia (870 to czesty.