O czym chcesz poczytać na blogach?

Kwestionariusz osobowy

Mój malutki blog.... - Onet.pl Blog

wręcz przeciwnie

Czuję się strasznie młoda i zwariowana...paradoksalnie...Przybywa mi lat, a przecież coraz mocniej czuję radość życia i chęć korzystania z jego darów. Napsociłam w pracy i bardzo mi z tym fajnie. Było żartów co niemiara...Skonstruowałam kwestionariusz osobowy dla nowego pracownika. To taki miły koleś, ale nie mogłam się powstrzymać... Jest bardzo ciekawa i zawiera mnóstwo dziwnych pytań. Podpuszczona dyrekcja wręczyła kwestionariusz młodemu i kazała wypełnić na piątek. Jeśli odpowie na wszystkie pytania, to...hehehe... Będzie wesoło.

Czepiam się życia pazurami. Kochaj.

Morri's Memento. Memento Morri? - Onet.pl Blog

To fragmenty tychże. Pierwszy rozdział to pierwszych dziesięć notek, drugi kończy się na dwudziestej trzeciej.

Czemu nie ma żadnych informacji o bohaterach?
Są. W opowiadaniu. Bohaterowie powinni być przedstawiani przez swoje myśli, czyny i słowa, a nie tabelkowe wyliczanki na podstronach - bo co to jest, kwestionariusz osobowy czy tekst literacki?

Gdzie jest mapa świata "Asherah"?
Na papierze, na półce po lewej. W formie niewyraźnego szkicu na razie. Jeśli kiedykolwiek wyjdzie poza tę fazę, nie omieszkam jej zamieścić. Nie będzie to prędko, ponieważ dokończenie mapy nie znajduje się na wysokiej pozycji listy priorytetów.

Oto byłem... eaR - Onet.pl Blog

9 komentarzy

06 lutego 2006
Kwestionariusz osobowy

Imię... Qba

Nazwisko... królewskie

E-imię... ROczeK bądź TVN24

Miejsce zamieszkania... Ruda Śląska

Wiek... Rocznik Czarnobyla (86' gdyby.

rasko blog

Vuitton :)

Skoro już mowa o centymetrach okazało się, że zdobycie zwolnienia lekarskiego jest ściśle połączone z rozmiarem penisa osoby zwalnianej przez lekarza. Okazało się także, że nie znam rozmiarów penisów moich kluczowych pracowników. Może to dobrze a może trochę źle, może trzeba dopisać nową rubrykę w kwestionariuszu osobowym?

skomentuj (16)infekcja, papuga i testament 2008-03-06 20:57:27


Drogi pamiętniku,leżę złożony infekcją wirusową nieznanej proweniencji. Z wirusem nie jestmi do twarzy. Pocę się na potęgę. Jestem wilgotny, gorący i śliski. Cały. Pomimo.