O czym chcesz poczytać na blogach?

Kwestia smaku

Nic o sobie.

niedziela, 04 stycznia 2009
Ein Schockotraum!

Najwspanialsze czekoladowe przepisy (ale nie tylko!) znajdziecie na stronie Kwestia Smaku. Przepisy okraszone przepięknymi zdjęciami, wręcz od razu chciałoby się skosztować! Ale wiadomo, najpierw trzeba upiec. Wiec do dzieła! :D

Die wunderbarsten Schoko-rezepte (aber nicht nur die!) k

Przepisy z serca domu

Kilka kawałków do posypania po wierzchu.

5. Na podpieczone ciasto wylewamy masę. Na wierzchu układamy pozostały ser i pieczemy 30min.

6. Świetnie smakuje na ciepło ale również na zimno.

Przejdźmy jednak do rzeczy czyli do recenzji, o którą zostałam poproszona. Zacznę od opakowania bo niestety już na tym etapie można przyczepić się kilku kwestii. Po pierwsze naklejka na butelce jest prawie nienaganna, jednak prawie robi wielką różnicę ponieważ gdy większość win cechuje pewna elegancja lub klimatyczna.
Dziś mam ochotę na...
Gotowanie cieszy
Gotowanie onet.pl
Just great food
Kuchenna szkoła przetrwania
Kuchnia Ireny i Andrzeja
Kwestia smaku
Mniam mniam

Między nocą a dniem

Worek pokutny, a piersi zostawić w domu. Rozbawiło mnie to, ale nieco później, po tej rozmowie, zdałam sobie sprawę co to może oznaczać. I nie pomyliłam się. W tej kwestii na imprezie było tragicznie. Wiem, że przemawia przez nie zazdrość (bezpodstawna), ale (za wyjątkiem żony Archa) totalnie mnie ignorowały, nie patrzały na.

Pamiątki

Tłumaczyć (USIŁUJĄCEGO - to nie przypadkiem użyte słowo!) dlaczego ludzie z organizacji Gaja nie mogą w szkołach prowadzić zajęć z ekologii. Jak z notatnika agitatora, żadnych sensownych argumentów, parę sloganów. Jak Herbertoskiej "Potęgi smaku" - łańcuchy tautologii, parę pojęć jak cepy. (Całość tu: http://rolers.czuby.net/rhp/lirykaepikadramat/t-herb-potega_smaku.html) Jak zastanowić się na tym, to od PiSu odrzuca mnie właśnie kwestia smaku - dialektyka oprawców. Ktoś, kto z NIKIM nie potrafi się dogadać i to dlatego, że nie dopuszcza myśli o tym, że może nie mieć racji, nie nadaje się do funkcjonowania w demokracji. Mam nadzieje, że Polacy też zobaczą, co warty jest.

Przepisy w diecie proteinowej - Dukana.

Zalać wodą. Dokładnie wymieszać. Doprawić dużą ilością świeżo zmielonego pieprzu i solą. Zagotować. Przykryć pokrywką i wsadzić do piekarnika na tyle czasu, ile potrzeba żeby mięso zrobiło się miękkie. U mnie ok 2,5h :)

Gulasz podawać posypany skórką z cytryny i posiekanym rozmarynem i czosnkiem. Niewielka ilość tej mieszanki, powoduje, że gulasz nabiera nowego smaku :)

Tutaj zaglądam:
Breakfast
Brulion z przepisami
Ciao ciało
Dieta proteinowa
Dietetyczne obżarstwo
Gotuję bo lubię
Kucharzysz?
Kuchenna szkoła przetrwania
Kwestia smaku
Magia smaków