O czym chcesz poczytać na blogach?

Kwejk

" take a smile " - Onet.pl Blog

Chcę ze swoim komputerem. W kwestie polityczne, czyli to, kto to podpisuje, kto jest za podpisaniem, a kto nie, nie mam ochoty wnikać. Jako 15-latka, za przeproszesniem g*wno o tym wiem. Zastanawia mnie, czy rządzący naszym krajem, wezmą pod uwagę. Jeżeli nie, to nie mają prawa rządzić. Moim zdaniem oczywiście. Nikt dokładnie nie wie o co chodzi w ACTA. Podobno o ochronę własności intelektualnej. Ale czy "ochrona własności" to to samo co "niczym nieograniczona kontrola"? Rozumiem ściąganie mp3 powinno być w jakiś sposób zabronione. Filmów powiedzmy też. Dlaczego zatem mają zniknąć komixxy, kwejk...? Za wykorzystywanie obrazków? Za wykorzystywanie kilku milionów pikseli? Przecież na takich komixxach ludzie w większości sami rysują historyjki. Czy to ich własność? Jeżeli mają ochotę się nią podzielić, to niech się dzielą. W końcu co raz do internetu trafi, nigdy go opuszcza. I jeżeli ktoś coś wrzuca, ma świadomość, że komuś to się może ... spodobać i będzie miał ochotę zapisać sobie obrazek (nie mówię o pirackich mp3 i filmach. To już problem zarabiających miliony korporacji, które są chciwe i dzięki nim płyty kosztują tyle ile kosztują).

{ HONEY - WEB } Twoja ulubiona strona poświęcona Honoracie Skarbek. - Onet.pl Blog

Przechodzimy do newsów, nie?

» W sieci pojawiły się dwie nowe relacje z przygotowań do teledysku RUNAWAY. Jedna przygotowana przez eskatv, druga przez plejadę. Obydwie relacje są prześwietne, widać, że teledysk no na pewno będzie coś niesamowitego. :) Co jak co, ale Honey wyglądała ślicznie. Oto linki: relacja pierwsza, oraz relacja druga.

»
Na stronie radia Kwejk.fm pojawiła się ankieta "Kogo mamy zaprosić w najbliższym czasie na wywiad do Kwejk.FM?" Wśród odpowiedzi, obok Roberta M, Ewy Farny czy Czesława Mozila, pojawił się nikt inny jak.. Honey! :) Gratulujemy. Zachęcam do głosowania, a być może niedługo usłyszymy Honey w radiu! strona.

I jak, podoba się nowy styl pisania notek? Tak teraz będę pisać. :) PS Pisać kto chce dalej być w "Honeys"! Bardzo ważne. ;*.

wiolusia142 | e-blogi.pl

               ACTA                                    


TO NASZ NAJWIĘKSZY WRÓG O KTÓRYM NIEDAWNO POLSKA NIE WIEDZIAŁA TERAZ MUSIMY ZROBIĆ WSZYSTKO ABY POLSKA DNIA 26.01.2012R. W TOKIO NIE PODPISAŁA TEGO GŁUPSTWA !!!CHODZI O TO ŻE ACTA TO COŚ TAKIEGO ŻE JAK POLSKA TO PODPISZE TWOJE ROZMOWY PRYWATNE TELEFONICZNE,SKYPE,GADU-GADU BĘDĄ OBSERWOWANE ZAMKNĄ STONY TAKIE JAK : KWEJK,BESTY,NASZA-KLASA,FACEBOOK,ZAPYTAJ.COM ORAZ YOUTUBE ORAZ WRZUTA ITP. ZOSTANĄ ZAMKNIĘTE SPRZECIW SIĘ TAK JAK JA TO ROBIĘ WEJDŹ NA TO: kwejk/obrazek/859174   I ROZGŁASZAJ DALEJ MAMY PRAWO DO WOLNOŚCI OSOBISTEJ WEJDŹ TUTAJ I SPRAWDŹ SAM! http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded=h1fJYlQ9iJY protestuj razem ze wszystkimi polakami 

Skomentuj [0]

życie..to rzecz której mam dość! 2012-01-20

Skomentuj [0]

robieobrazki – Damian Wis

    in Fotografia
  • Dodaj komentarz

Oni paczą

Chciałem dać upust modnej ostatnio zabawie językowej, której patronuje pewien kot. Więc  zadaje pytanie: Co oni paczą?

i tym samym chciałem podsumować moje uczestnictwo w konferencjach prasowych Pana Krzysztofa (mam nadzieje, że to naprawdę była ostatnia).

Oraz zaprezentować cykl “śmiecie wyszperane w necie”, które powstały w oparciu o moje foty dla WP:

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/02/16855a67ce8ce70153b6f248889389e7.jpg?1328310000

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/02/962789aeb6e84e1f9aafc4f5b81f1580.png?1328720113

coż “Vive posmodernizm” – jak to powiedział tłumacz google.

P.S. Szukam kobiet wykonujących typowo męskie zawody… ktoś zna takową?