O czym chcesz poczytać na blogach?

Kwas moczowy

Jestes tym, co jesz!

Metoda oczyszczania proponowana przez lekarza niekonwencjonalnego, Michala Tombaka, skupia sie na usunieciu z organizmu nadmiaru kwasu moczowego.

Moze zanim przejde do szczegolow jego metody, opisze po krotce co to wlasciwie jest ten kwas moczowy.

Kwas moczowy powstaje w procesie rozpadu starych komórek organizmu. W prawidlowych warunkach jest on wydalany z organizmu przez nerki. Moze jednak dojść do wzrostu jego stężenia we krwi. Podwyższony poziom kwasu moczowego.

Ich smak, zapach oraz kolor, a takze przedluzajacych ich swiezosc. Gotowe dania roznego rodzaju sa tu dobrym przykladem. To wszystko, co do swego powstania wymagalo jakiejs ingerencji czlowieka. Takie produkty czesto sa `wypchane` nasyconymi kwasami tluszczowymi, nie slynacymi z dobrej slawy. Mocno przetworzone produkty to kolejne zrodlo groznych dla zdrowia i zycia toksyn.

Do tej listy mozna by dopisac jeszcze conajmniej kilka wartych unikania towarow, jakie nawyklismy sobie.

..Perfekcja Jest Dla nielicznych.. - Onet.pl Blog

Czyli „Jedno jabłko na dzień trzyma z dala od lekarza”. Ten krągły, chrupko-soczysty owoc potrafi bowiem oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn, obniża poziom cholesterolu i cukrów we krwi. Posiada właściwości moczopędne i eliminuje kwasy moczowe.


  

lepiej wybrac jabłko lub inny owocek niz tak wyglądać żaaal....

  

lepiej wybrac jabłko lub inny owocek niz tak wyglądać żaaal....

PannaAnna (10:33)

...jesteś tym co jesz. - Onet.pl Blog


Wnaturze owoce cytryny, nawet te dojrzałe, są zielone. Żółtego kolorunabierają dzięki spryskaniu owoców etylenem, aby dobrze przetrwaływarunki i czas transportu. Mimo że wyglądają atrakcyjniej, owoce żółteczęsto zawierają mniej kwasu askorbinowego i kwasu cytrynowego, niż tezielone.
Cytryna jest synonimem kwaśnego smaku. Smak owoców jestpochodną znaczącej zawartości kwasów owocowych i witaminy C. Oprócztego owoc cytryny zawiera dużo witaminy A i B, liczne.Jej działanie wspomagają inne składniki ananasa, przede wszystkim witamina C. która także rozpuszcza tłuszcz i zwalcza wolne rodniki. Witaminy z grupy B poprawiają wydolność organizmu, zaś potas usuwa z tkanek nadmiar wody i kwas moczowy - będzie więc twoim sprzymierzeńcem w walce z cellulitem po zimie. Ananas jest owocem doskonałym na odchudzanie.

A jak wybrać dobrego ananasa?
Z kupnem świeżego ananasa nie powinnaś mieć teraz kłopotów..

aloelife.blog

Za proces detoksykacji organizmu odpowiada potas, występujący w aloesie, który to stymuluje wątrobę a także nerki. Są to najważniejsze narządy odpowiadające za przebieg odtruwania. Przede wszystkim aloe vera posiada kwas moczowy niszczący substancje toksyczne z wnętrza komórek. Aloes Forever zastosowany za pierwszym razem może wywołać delikatną biegunkę.

 

Teraz ja

Pozwalamy mu znowu normalnie funkcjonować.
Dostarczając organizmowi 400-600 kcal przestawiamy go na korzystanie z własnych zapasów białka i tłuszczu. Wydalana jest zbędna wodę, usuwane zbędne komórki i ogniska zapalne. tłuszcz, kwas moczowy, odłożony w stawach. Zanika uczucie głodu.
Warzywa i owoce to źródło witamin (zmiataczy wolnych rodników), mikroelementów, substancji bioaktywnych dzięki czemu uzupełniane zostają wszelkie niedobory, a ich oddziaływanie.

Ku Pamieci naszej Córeczki Lenusi- Strata dziecka - Onet.pl Blog

Przestało bić...


19.04.2011 Ostatnia wizyta: Siedziałam z poczekalni i czekałam na swoją kolejkę, masowałam się po brzuszku i czułam jak się rozpyczasz...

Wyniki badań moczu złe: Białko: śladowe ilośći, kwas moczowy: 6,32mg/dl (K 2,6-6,0 mg/dl) Położyłam się na łóżku i pani doktor robiła usg, jezdziła nam po brzuszku i naciskała coraz mocniej i mocniej... tak jakbyś spała i chciała Cię obudzić...widziałam że jest coś nie tak... serce.