O czym chcesz poczytać na blogach?

Kwarantanna 2

Bones. - Onet.pl Blog

-Gdzie chcesz.

-U mnie moze być?

-Oczywiście, że tak -odkrzyknęłą Brennan z drugiego końca mieszkania. Po chwili z sypialni wyłonił się Seeley, ubrany w czarny garnitur. Uśmiechnęła się na jego widok. Przez te 2 dni zatraciłą widok Bootha w garniaku. Wyglądał bardzo przystojnie, chcoć nie chciała tego otwarcie przyznać. On odwzajemnił uśmiech, oboje ubrali się i wychodząc objął partnerkę jedną reką w pasie. Brennan uśmiechnęłą się pod nosem, gdy przypomniał jej się ten wczorajszy wieczór. Kwarantanna bardzo ich do siebie zbliżyła. Oboje bardziej niż zwykle, mogli na siebie liczyć. Wsiedli ponownie do auta Seeleya i wyjechali. Stali kilka minut na czerwonym świetle gdy zadzwonił telefon Bootha.

-Booth? ... Ok.

yavanna-valarka.blog.pl

I siłą.
Przyjaźń- te ceń bardzo mocno, bo przecież dzięki niej żyjemy... ceń ludzi bez względu na to skad są.. przecież i tak wszyscy mamy ten sam cel w życiu... czuć sie szczęśliwym..."

Yav powołała do istnienia 2004-04-06 20:59:43 skomentuj (8)


Powrót w wielkim stylu...:P
oczywiście żartuję sobie z tym tematem...
jestem zwykłym człowiekiem i nic tego nie zmieni! ja nawet chcę być normalna... bo w tym pragnie3niu.Minęły miło, chociaż troszeńkę cięzko.. wiadomo... jedzenie;) na smigusa... wody chłopakom na mnie zabrakło... ale ogółem miło było... dobra nie przynudzam papa! słonka!
Yav powołała do istnienia 2004-04-13 20:03:33 skomentuj (6)
Kwarantanna..
Drogie panie i panowei, dopadł mnie wirus a może bakteria...nie wiem czwego i teraz zarazam wszystkich dookoła, więc nie zdziwię się, jeżeli ta notka też jest zarażona... jeśli po jej przeczytaniu.

swiat-zwierzat blog

Że w klatce siedzą ze swoim 'oprawcą'. KOSZMAR!!! Czyżby lis był tam wkładany celowo, aby była tzw. 'selekcja naturalna kotów'?

Teoretycznie boksy są podzielone funkcjonalnie, zgodnie z rozporządzeniem o schroniskach. Są tam boksy - kwarantanna i boks zwierzęta chore, wywieszone tabliczki informacyjne, ale to tylko teoria. W boksach przeznaczonych na kwarantannę i chore zwierzęta zrobiony jest HOTEL dla zwierząt!! Obecnie znajdują się tam psy prywatnych osób!!!! Jak osoby, podobno.

Takich komercyjnych schronisk, każdy pies to pieniądz i NIC więcej dla nich nie jest ważne! Zwierzęta traktują jak rzecz, zero empatii, zero człowieczeństwa.

www.arka.strefa.plskomentuj (0)
2005-08-22 18:40:49 >> Potężna dawka szczęścia :)Dziś nowe domy znalazły kolejne zwierzęta z wrocławskiego Schroniska.Oto one:1,5-roczna Wecia(na zdj)/Trafiła do Schroniska po poważnym wypadku..ponad.

Blog czkie


• Oj no jakimś skrótem się zainstalował..
• To go odinstaluj, bo będzie Ci system mulił.
• miśku 'istnieją pliki poddane kwarantannie' ;x
• 'Czy chcesz usunąć te pliki?' (ojeju.. no i co to za kwarantanna na moim hp, szok!..)
• o lol
• Ojej..  
• Zostaw to, jutro się tym zajmę. Nic nie ruszaj nic lepiej. :x
• Ok ;*
• Miśku, to się odinstalowuje! Ojej! Samo!
• Misiek!
.
1819202122
23242526272829
30

Księga gości