O czym chcesz poczytać na blogach?

Kwalifikacja wstępna

Zwątpienia czas - Onet.pl Blog

Krok 2 z 3
Tak oto dotarłam do egzaminu na kat C. Wczoraj miałam pierwszy i oblany. Nie wiem, co się ze mną stało. Rozkojarzona byłam i wogóle robiłam takie rzeczy, że szok :( Ale cóz, co nie zabije mnie, wzmocni :) i będę zdawać do skutku. Kwalifikacja wstępna na przewóz rzeczy zakończyła się powodzeniem. teraz tylko muszę zdać ten egzamin i zostało mi 25 godzin szkolenia na przyczepę. Muszę przyznać, że jazda samochodem ciężarowym o ile jest o wiele trudniejsza często (z racji wielkości), to o wiele przyjemniejsza :) Musi być dobrze. Choć to moja pierwsza porażka w życiu... Może.

sekcja teorii teatru i dramatu

Na Forum „Przestrzenie teatralne: jakie są i jakie mogłyby być?” w ramach 29 Warszawskich Spotkań Teatralnych (5-23 maja). 
 
Celem Forum jest stworzenie możliwości spotkania młodych praktyków, wymiana poglądów i podniesienie poziomu dyskusji o przestrzeni w polskim teatrze. Uczestnicy mają zapewniony wolny wstęp na wszystkie spektakle WST w tygodniu od 16 do 23 maja, a także uczestnictwo w codziennych sesjach dyskusyjnych i spotkaniach z artystami (reżyserami, aktorami, dramaturgami, scenografami) oraz kuratorami WST. Forum prowadzone przez reżysera i scenografa Michała Zadarę w dużym stopniu dotyczyć będzie kwestii przestrzeni i.

Wziąć udział studenci studiów artystycznych i teatrologicznych (aktorskich, reżyserskich, scenograficznych, teatrologicznych, a także innych kierunków ASP i studiów architektonicznych) oraz absolwenci ww. kierunków, którzy ukończyli studia w latach 2007-2009.   

Kwalifikacja zostanie przeprowadzona na podstawie CV i eseju (długość maks. 1000 znaków), w którym kandydaci mają jak najprościej opisać, dlaczego chcą uczestniczyć w Forum.  
Oprócz tekstu prosimy o dołączenie rysunków, kolaży lub zdjęć (rozmiar A4).  
 
Liczba miejsc: 12  
 
.

Pachnący szarością z papieru miłością ..

wtorek, 22 marca 2011
Internetowy psycholog.

Otrzymałam ostatnio miano pieprzonego ( czy tam jebanego nie pamiętam, ale mniejsza o to ) internetowego psychologa  Tak więc wypowiem się skoro już mam kwalifikacje.

Po co komplikować sobie życie? 
A może to a może tamto, a może to miłość a może zauroczenie ? 
A może miłość istnieje a może nie ?
Czy to ma sens a może nie ma?
Dlaczego mi się nie układa?
Dlaczego jestem sam ?
Dlaczego jest tak a nie inaczej?

Skoro już wszyscy gramy w tę.

Świnie ) idą do toalety a jej marzy się tylko aby wszedł w nią, zrobił to, dał jej przyjemność i wyszedł. Bez patrzenia, pocałunków, słów. I tyle.

Sytuacja druga : Seks z ukochaną osobą.
Podchodzimy do ukochanej osoby, pieścimy ją, patrzymy na nią, każdy dotyk wybranki/a sprawia że przechodzą nas dreszcze. Jest gra wstępna, jest czułość i namiętność jest KOCHAM CIĘ co daje zupełnie inne emocje niż w sytuacji pierwszej.

CZY MIŁOŚĆ MA SENS ?

Oczywiście że ma. Warto to przeżyć. Mówi się że nie ma miłości bez cierpienia. A jaka rzecz w tym zasranym życiu nie przynosi cierpienia ? Wszystko przynosi cierpienie, a miłość jest.

DUALEVENTS Integracja ekstremalnie skuteczna

Trzy podstawowe funkcje

  • informacyjną- przedstawienie warunków pracy i potrzeb konkretnego zatrudnienia (wysłanie odpowiedniej informacji);
  • motywacyjną- wywołanie odpowiedniego zainteresowania właściwych grup zawodowych ubieganiem się o dane stanowisko;
  • preselekcji- wstępna weryfikacja ofert nie będących w kręgu zainteresowań firmy i odrzucenie kandydatów, którzy nie będą brani pod uwagę.

Wymienione funkcje mają umożliwić zebranie puli kandydatów posiadających cechy odpowiednie z punktu widzenia wymagań stanowiska.

Aby proces rekrutacji był skuteczny należy wziąć pod.

W zakresie bezpieczeństwa osób znajdujących się na imprezie. Nawet podczas kilkugodzinnej imprezy kierownictwo powinno zapewnić ochronę jak i pomoc medyczną. Zwykle do tych celów zatrudnia się również służby porządkowe i informacyjne, a także głównego kierownika zarządzającego bezpieczeństwem imprezy. Jest to osoba posiadająca odpowiednie kwalifikacje.

 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele trudu przysparza zorganizowanie imprezy na ponad kilkaset uczestników. Tego rodzaju imprezy artystyczne,.