O czym chcesz poczytać na blogach?

Kuyt

Każde zawody wydają się uczciwe, jeśli wszyscy zostali oszukani.

Wielkie zespoły, jak Włochy, Francja, Portugalia czy Polska. Co do bramkarza, to obaj grali genialnie, to że Buffon doszedł do finału to zasługa także obrony. Z obrony zasługiwałby jeszcze Lahm, ale Grosso wywalczył jednego karnego w 92 minucie, strzelił bramkę w 118 i strzelił ostatniego karnego. Był w zasadzie bohaterem. Co do pozycji spornych, to nie wiem, czy Yorke czy Makelele, czy powinien C.Ronaldo byc. Co do Messiego to powiem jedno - był wypuszczany na ogony, a strzelał bramki regularnie. A inni napastnicy nie zachwycali, bo był to mundial bardzo defensywny.

Na tym mundialu decydowała defensywność pomocy i ofensywność bocznych obrońców. Do tego etapu ewolucji dotarła piłka.skomentuj !!
Napisało coś podobno aż (1) ludzi.~ Samonios / 2006-07-11 ~


Gorące letnie słońce już drugi tydzień przysmażało zatopione w sennym bezruchu miasto...skomentuj !!
Napisało coś podobno aż (1) ludzi.~ Parszywa 11 / 2006-07-12 ~


Czyli Mundial, ciąg dalszy.
Największe rozcarowania.
Trener: Pekermann

Robinson - Carragher, Terry, Lucio, Cafu - Beckham, Ronaldinho, Ballack,.

Z drugiej linii

Zbliżający się do końca sezon pokazał, że Liverpool de facto potrzebuje wzmocnień… wszędzie. W ataku obok nieco chimerycznego, choć bardzo dobrego Luisa Suareza, biega bowiem drewniany kloc za 35 milionów, którego najbardziej spektakularną akcją w całym sezonie była żenująca próba wymuszenia karnego w niedzielnym meczu z Newcastle. A prócz Andy’ego Carolla w kadrze pierwszej drużyny na tej pozycji są jeszcze Craig Bellamy, który choć waleczny, pracowity i ogólnie użyteczny, jest też już nie pierwszej młodości i nienajlepszego zdrowia, Dirk Kuyt, który częściej operuje na skrzydle, a bramki generalnie zdobywa rzadko i dwóch absolutnie anonimowych, niedoświadczonych młokosów Daniel Pacheco i Nathan Eccleston.

Jeśli chodzi o środkowych pomocników sprawy wcale nie wyglądają dużo lepiej. Steven Gerrard, legenda, żywy pomnik klubu z Anfield Road, też już niestety bliżej ma do końca kariery niż jej początku o czym raz po raz przypomina mu organizm. Do tego Gerrard na chwilę obecną nie ma odpowiedniego wsparcia, które przez kilka lat zapewniali mu Xabi Alonso i Javier.

Olympique Lyon – OLweb.pl

Jeśli Cacapa go poleca,to może być to naprawdę klasowy stoper.

Odpowiedz
 • Janke

  Kuyt jest na wylocie z Liverpoolu :P i to zgadnijcie za ile? 1 mln! dawać go do nas :D

  Odpowiedz
 • Gall anonim

  Dawać Kuyta ;d ^

  Odpowiedz

 • Jaworowy dziennik

  Pech tak chciał, że w obliczu nieustających wręcz problemów kadrowych Evertonu, wynikających zresztą głównie z wyjątkowej podatności graczy z niebieskiej części Merseyside na wszelkiego rodzaju urazy większe i drobniejsze, na prawej stronie defensywy wylądował Phil Neville. Nie po raz pierwszy, nie po raz ostatni również. Ta pozycja w drużynie Davida Moyesa jest jednak tak newralgiczna, że jeśli pomyłki nie trapią hurtowo Tony'ego Hibberta, cała ta nieziemska klątwa spływa na zawodników go zastępujących.

  Najpierw derby Liverpoolu. Strzelcem bramki Dirk Kuyt.  W tym przypadku obwinianie Neville'a na utratę gola jest tylko połowicznie uzasadnione. Suweren pola karnego, a w szczególności - pola bramkowego, Tim Howard uciął sobie bowiem krótką drzemkę, która kosztowała decydujące dla losów meczu trafienie. Fakt, że kawał "dobrej" roboty odwalił rzeczony już Neville, kryjąc rywala w sposób - niełatwo to ująć - dosyć oryginalny. Takie zapasy na stojaka trochę. To było w minioną sobotę. Kilka dni później, w środę, stan faktyczny uległ powtórce. Zmieniła się.