O czym chcesz poczytać na blogach?

Kuusamo

Adam Małysz & skoki narciarskie - Onet.pl Blog

Tyle na to czekałam :) W kwalifikacjach Adaś znowu pokazał klasę, skoczył jeszcze dalej! 135m dawało mu jednak 4 pozycję, ale to i tak super!!! Następnym miłym akcentem była kwalifikacja naszych 4 zawodników do pierwszego konkursu! Nie udało się przejść selekcji jedynie Krystianowi :(   Szkoda. Plan Kuttina z 5 zawodników się nie powiódł, ale 4-ka to też niezły wynik :) Kwalifikacje ponownie wygrał Andreas Kuettel, co obecnie stawia go w gronie faworytów do wygrania I konkursu. Na kwalifikacjach nie było Janne Ahonnena (no comment)

Oto kilka zdjęć prosto z kwalifikacji w Kuusamo. Oczywiście Adaś w roli głównej :)

Czy on nie jest słodki :))

Kolejne śliczne zdjątko ;)

Śmieszna minka hehhee :D

Adaś tuż po skoku

Adam i jakub to prawdziwi przyjaciele :) Niedługo umieszczę wywiad z Kubą, który twierdzi, że Adaś to najlepszy skoczek naszych czasów :D I się nie myli :))

Martin też się zakwlifikował do konkursu :))

Kamil Stoch :))

 

Aha i najświeższe wiadomości z Kuusamo: dzisiejszy konkurs przeniesiono na jutro, a konkurs sobotni ostatecznie odwołano.

S.P.O.R.T. - Onet.pl Blog

Michael Uhrmann. Adam Małysz tym razem był 5.

---

Znamy już podział grup na przyszłoroczne MŚ w siatkówce. Niestety nie będzie to już ten sam skład, który zdobył przepustkę do Japonii... W końcu jeden z nich dosięgnął Nieba [*] ...

Podział na grupy:

mężczyźni:

grupa A: Polska, Japonia, Argentyna, Chiny, Egipt, Portoryko

grupa B: Brazylia, Francja, Grecja, Kuba, Australia, Niemcy

grupa C: Włochy, USA, Wenezuela, Bułgaria, Iran, Czechy

grupa D: Serbia i Czarnogóra, Rosja, Korea Południowa, Kanada, Tunezja, Kazachstan

kobiety:

grupa A: Japonia, Korea, Polska, Kenia, Tajwan, Kostaryka

grupa B: Chiny, Rosja, Niemcy, Dominikana, Meksyk, Azerbejdżan

grupa C: Brazylia, USA, Holandia, Portoryko, Kamerun, Kazachstan

grupa D: Włochy, Kuba, Turcja, Egipt, Peru, Serbia i Czarnogóra

yoopl (14:17)
2 ...

23 listopada 2005
PWM i Kuusamo

W.

Wszystko o Andersie Jacobsenie:) - Onet.pl Blog


 Marzec
 Luty
 Styczeń

!!! BLOGOWE OGŁOSZENIA !!!
  • Jesteś fanem Andersa Jacobsena, reprezentacji Norwegii, skoków? Wpisz się! Szczegóły pod linkiem.

30 listopada 2008
Nieudana inauguracja sezonu 2008/09 dla Norwegów w Kuusamo

Austria Team Forever.! - bloog.pl

Decyzję. Jestem jednak bardziej przychylny leczeniu zachowawczemu, bez operacji, ale do podjęcia takiej decyzji potrzeba czasu- powiedział skoczek.

To są gorzkie chwile w życiu sportowca.Jestem pewien, że David pokaże jeszcze swoją formę, pomimo tych wypadków: najpierw złamany obojczyk, a teraz kontuzja kolana. Przekonamy się, że będzie on jeszcze wśród najlepszych skoczków w przyszłości  - wypowiedział się trener drużyny Alexander Pointner.

Przypomnijmy sobie,że w marcu 2009 roku, już po zakończeniu sezonu, Gregor również miał poważną kontuzję kolana. Też miał zerwane wiązadło krzyżowe, ale w prawej nodze.

I w przypadku Gregora nie obyło się bez operacji.

Mam nadzieje,że David podejmie właściwą dla siebie decyzję. Musi wracać szybko do zdrowia! Bo czymże jest austriacki Dream Team bez niego! David trzymaj się!

skoki.pl/skijumping.pl

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,328202421,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

PŚ Kuusamo:Konkurs okiem Kofiego i Morgiego!

Oto Ja

U niejakiego Bezetznego – słynnego rozpustnika i prześmiewcy kojarzył mi się z „Mistrzem i Małgorzatą” - Michaiła Bułhakowa, drugorzędna piosenkarka z pierwszorzędnym biustem z felietonami autora, które kiedyś czytywałam w „Polityce”. Ogólnie jednak – ciężka lektura.

Tagi: książki
15:29, greenbaba
Link Dodaj komentarz »
piątek, 26 listopada 2010
Nadchodzi ...

Uwaga, uwaga. Nadchodzi. Puchar Świata w skokach narciarskich sezonu 2010/2011. Już po raz trzydziesty drugi, Adam Małysz po raz siedemnasty. W kalendarzu FIS mamy 31 pucharowych konkursów (5 drużynowych), a to oznacza, że 31 razy będę siedziała wpatrując się w napięciu w ekran telewizora. Dzisiaj miałam mały trening przed laptopem. Trzymałam kciuki za naszych skoczków podczas kwalifikacji do pierwszego indywidualnego konkursu w Kuusamo. Z powodu silnych podmuchów wiatru zostały one przerwane i w końcu odwołane. Ale nic.