O czym chcesz poczytać na blogach?

Kurtka skórzana

Strange.


2)Od razu zaczynasz zapuszczać włosy! Dopóki nie urosną będziesz metalem kotem


3)Nabywasz masę rzeczy ponabijanych metalowymi ćwiekami: pasy, rękawiczki, opaski, itp.

4)No i najdroższy wydatek u metala - kurtka skórzana. Albo nabywamy w drodze kupna, albo kroimy jakiemuś małolatowi.

5)Następnie musimy zadbać o indywidualność kurtki. Nabijamy ją ćwiekami, malujemy, sikamy, nadając skórze odpowiedni zapach.

6)Całą.

Zofia's Blog

Bluza ze skóry, Ctrl You, cena: 1 542zł, zamiast: 3 856zł, espace-max.pl

Kurtka skórzana, Ctrl You, cena: 1 114zł, zamiast: 3642zł, espace-max.pl

Zapraszam Was zatem do szaleństwa jesiennych zakupów..bo to nie wszytsko co mogę Wam zaoferować, na.

Blog samotna4343

chyba wracam na wLaściwe tory:) 2007-04-04  No, po tych komentarzach nawet nie wypada mi dalej sie dołować. Czuję się znacznie lepiej, może też dlatego, że od rana jestem w pracy i mam strraasznie dużo roboty. To pewnie nie pozwala myśleć o bzdurach. Wczoraj w ramach pocieszania się udałam się na zakupy. Zawsze tak robię. Pewnie to cecha wielu kobiet. Zmienne nastroje jakos trzeba zneutralizować. Uwielbiam wszelkie lumpeksy.  No i wczoraj zrobiłam sobie rajd. Efekt: dwie spódnice, kurtka skórzana, trzy bluzeczki:) Nie wszystkie moje znajome lubią te sklepy. Ja uwielbiam. Z kilku powodów: jest znacznie taniej, zawsze można kupić coś odlotowego, czego nie uświadczysz w sklepie i ciuszki które tam kupuję są bardzo dobrej jakości. Bo jeżeli te rzeczy są używane, prane i dalej dobrze wyglądają to muszą być dobre:). Po zakupach od razu lepiej się poczułam. Aaa jeszcze nowa torebka:) . Dziś przepakuję starą. Ciekawe co w niej znajdę. Lubię wielkie torby, bo może się w nich wszystko zmieścić. Ważą prawie tonę, ale po prostu.

Broken within

Zamokłem, w butach to miałem sadzawkę a nie buty, każdy krok to było jak chodzenie w jeziorku:) jednak miało to swój jeden plus bo kiedy poruszałem potem palcami to przynajmniej w stopy było mi ciepło. No ale tak na dodatek to jeszcze totalnie i całkowicie przemokła mi moja wspaniała kurtka skórzana, a tego bym sie akurat nigdy nie spodziewał. najgorzej było z plecakiem, wszystko byłoby git, bo dowiedziałem się że mam wodoszczelną kostkę, ale niestety nie umknąłem przed wyciekiem wewnętrznym, a mianowicie butelka z wodą którą wziąłem na podróż, jak się okazało.

1aniolciemnosci | e-blogi.pl

Skomentuj [2]

Prolog 2012-02-26

Pełnym gracji i mocnym kopniakiem otworzyłam drzwi wielkiej sali. Z ciemności, najpierw wyłoniły się szpilki, wydłużały one i tak długie już nogi, które pokrywały moje ulubione czarne i poszarpane spodnie. Następnie pojawiła się obcisła bluzka bez rękawków, na której umieszczony był wielki napis ŚMIERĆ, moje szczupłe, choć bardzo silne ręce pokrywała skórzana kurtka. Przeczesałam ciemne włosy rękami, na których zalśniły pierścienie.         - Witam- powiedziałam do wszystkich zebranych, kłaniając się lekko.         - Witaj, Reachel- odpowiedziała Margarit.mariaszek

Via RSS

Posted: Grudzień 16, 2011 in Wirtualne Muzeum
2

Historia:
W 1936r. wprowadzono nowy typ polowej kurtki sukiennej o jednakowym kroju dla wszystkich żołnierzy, od szeregowca do generała. Była to kurtka jednorzędowa, zapinana na 7 dużych guzików mundurowych, z kieszeniami na piersiach i po bokach, zapinanymi na małe guziki, swobodna w piersiach, w stanie lekko wcięta, w biodrach dopasowana. Kołnierz był stojąco-wykładany, zapinany z przodu na 2 pary haftek. Pod przednią, prawą.